Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lech idzie po mistrza. Wczoraj akcja na 2:2 ewidentnie była ćwiczona na treningach. U siebie Lech mocarny ale nie wiem czy Ci ,,pilkarze" udzwigną presję. Paraolimpiada po mistrzostwo. Polska liga to niezły kabaret
0
@FcPortoFan1999 fantastyczny gol po koronkowej akcji... jprd nie mogę patrzeć na tą bezradność. Stres ogromny pospinał nogi. Mistrzowski remis? Oby. U siebie jesteśmy mocarni i musimy zjeść piasta ale nie wiem jak Ci ,,piłkarze" poradzą sobie z presją. Paraolimpiada po mistrzostwo
0
@FcPortoFan1999 przecież to było ćwiczone na treningach :D
0
@Wojciech123 a to dlaczego?
0
@FcPortoFan1999 bzdura. Zaczęli dobrze mecz I stworzyli okazję. Dostali gola który podciął skrzydła I nie mogli się pozbierać. Udało się jednak I zaczynają kontrolować mecz
2
@Cyzix lepiej z 2 albo 3 dla pewności.
6
Walemark!! Jedziemy z nimi.
1
Mistrz mistrz Kolejorz!!!
0
@FcPortoFan1999 myślę że Lech już tego nie spie...
0
@FcPortoFan1999 nie jest dlatego liczę na wygraną korony. Lech tam też mial ciężko. 2:3 po hatricku Walemarka
1
@FcPortoFan1999 brawo!! Jeszcze jeden albo 2 dla pewności :)
1
@Borneo jak Andreas zrobil conajmniej 5 baboli w tym meczu :)
1
Mieliśmy erę Messiego i Ronaldo. Teraz nadchodzi era Yamala. Tylko nie ma za bardzo konkurencji
1
Już dawno nie było takiego magika jak Yamal. Jest niesamowity. Cieszy się piłką jak Ronaldinhio
0
@kuczyniak jak zawsze na tym stadionie. Bydło
0
@Kapitan hawk bo nasi zaczną gotować w 2 połowie
0
@pt9 są ale nie dla Barcy
0
Coś dzisiaj nie widać Yamala
0
@ShawnC to pokaz te jego błędy techniczne :) prokurowanie karnych których nie było jak z Interem?
0
@ShawnC Ty chyba za bardzo nie rozumiesz naszego systemu gry skoro piszesz takie bzdury. Cubarsi to potwór. Każdemu się zdarzą błędy nawet Inigo.
0
@kejdzi mały poker i duży poker
1
@Kinginiesta tak tak ale tak się podjaralem ze tak wyszło haha. Dzięki za czujność
0
@Wojciech123 mecz kiepski a Lech gral megapadake. Szczerze mówiąc na farcie wygrana przez przebłysk najlepszego na boisku Alego
0
@FcPortoFan1999 tak wiem o co Ci chodzi. Jednak poziom gry ,,trochę" odbiega. Faktem jest ze raków gra brzydko jak real a wygrywa
3
@Aragorn33 te jego zagranie wewnętrzną stroną stopy to jest czysta poezja. Nikt tak tego nie umiał wykonywać przed nim i robi to notorycznie.
0
@Jarek_psikuta i pichichi Mbappe
2
@tbas nie wiem w którym miejscu. Cubarsi go zjada na śniadanie.
1
@vangoor podobno są razem w związku z rudigerem
0
@FcPortoFan1999 teraz popłynąłeś :D
0
@Kinginiesta chcieli wydymać Freda ale to fred wydymał real :)