0

Lech idzie po mistrza. Wczoraj akcja na 2:2 ewidentnie była ćwiczona na treningach. U siebie Lech mocarny ale nie wiem czy Ci ,,pilkarze" udzwigną presję. Paraolimpiada po mistrzostwo. Polska liga to niezły kabaret

0

@FcPortoFan1999 fantastyczny gol po koronkowej akcji... jprd nie mogę patrzeć na tą bezradność. Stres ogromny pospinał nogi. Mistrzowski remis? Oby. U siebie jesteśmy mocarni i musimy zjeść piasta ale nie wiem jak Ci ,,piłkarze" poradzą sobie z presją. Paraolimpiada po mistrzostwo

0

@FcPortoFan1999 przecież to było ćwiczone na treningach :D

0

@Wojciech123 a to dlaczego?

0

@FcPortoFan1999 bzdura. Zaczęli dobrze mecz I stworzyli okazję. Dostali gola który podciął skrzydła I nie mogli się pozbierać. Udało się jednak I zaczynają kontrolować mecz

2

@Cyzix lepiej z 2 albo 3 dla pewności.

6

Walemark!! Jedziemy z nimi.

1

Mistrz mistrz Kolejorz!!!

0

@FcPortoFan1999 myślę że Lech już tego nie spie...

0

@FcPortoFan1999 nie jest dlatego liczę na wygraną korony. Lech tam też mial ciężko. 2:3 po hatricku Walemarka

1

@FcPortoFan1999 brawo!! Jeszcze jeden albo 2 dla pewności :)

1

@Borneo jak Andreas zrobil conajmniej 5 baboli w tym meczu :)

1

Mieliśmy erę Messiego i Ronaldo. Teraz nadchodzi era Yamala. Tylko nie ma za bardzo konkurencji

1

Już dawno nie było takiego magika jak Yamal. Jest niesamowity. Cieszy się piłką jak Ronaldinhio

0

@kuczyniak jak zawsze na tym stadionie. Bydło

0

@Kapitan hawk bo nasi zaczną gotować w 2 połowie

0

@pt9 są ale nie dla Barcy

0

Coś dzisiaj nie widać Yamala

0

@ShawnC to pokaz te jego błędy techniczne :) prokurowanie karnych których nie było jak z Interem?

0

@ShawnC Ty chyba za bardzo nie rozumiesz naszego systemu gry skoro piszesz takie bzdury. Cubarsi to potwór. Każdemu się zdarzą błędy nawet Inigo.

0

@kejdzi mały poker i duży poker

1

@Kinginiesta tak tak ale tak się podjaralem ze tak wyszło haha. Dzięki za czujność

0

@Wojciech123 mecz kiepski a Lech gral megapadake. Szczerze mówiąc na farcie wygrana przez przebłysk najlepszego na boisku Alego

0

@FcPortoFan1999 tak wiem o co Ci chodzi. Jednak poziom gry ,,trochę" odbiega. Faktem jest ze raków gra brzydko jak real a wygrywa

3

@Aragorn33 te jego zagranie wewnętrzną stroną stopy to jest czysta poezja. Nikt tak tego nie umiał wykonywać przed nim i robi to notorycznie.

0

@Jarek_psikuta i pichichi Mbappe

2

@tbas nie wiem w którym miejscu. Cubarsi go zjada na śniadanie.

1

@vangoor podobno są razem w związku z rudigerem

0

@FcPortoFan1999 teraz popłynąłeś :D

0

@Kinginiesta chcieli wydymać Freda ale to fred wydymał real :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?