4

@ShawnC i wolny jak wóz z węglem. Nie wspominając o kordynacji ruchowej.

0

@ShawnC Inigo na boku obrony to jest jakaś abstrakcja. Nie rozumiem zupełnie tego ruchu

0

@Tomaszekkkkk ja bym już wolal chyba Ronalda

15

Ale będzie hejt na Flicka jak Martin znowu zawali 2 gole

1

@Slawek1999 chyba nas wszystkich... znowu jakiś babol

0

@Tomaszekkkkk Fort zdecydowanie lepszy jest w ofensywie ale Martin ma lepsze wrzutki od Balde nawet

1

@blakkudium oby dziś obrona nasz dala rade bo ostatnio kryminał zrobili

1

Ale ten dzień wolno leci dzisiaj to jest jakaś masakra. Dawac mnie ten mecz bo nie wytrzymam

1

@Sysia11 uwierz że ile by nie dali to mógłbym zarabiać mniej i zostać w Liverpoolu. Śmiem twierdzić że tam starczało mu również z miesiąca na miesiąc. Kasa w życiu to nie wszystko

Ja tam go nie oceniam. Chcial iść do realu to niech idzie ale niech nie mówi że jest kibicem Barcelony :)

5

@626 nie musi sobie tego wkręcać bo rzeczywiście jest. Chłopak zawsze w ważnych meczach nosi na barkach ten ciężar bez problemu i na luzie.

1

@Sysia11 nie ma to najmiejszego znaczenia że Barcelona sie po niego nie zgłosiła. Totti też był zawodowym piłkarzem i Romy nie zostawił. Czy zaciag z Juve jak spadli z ligi. Albo kochasz klub i masz go w sercu albo jesteś najemnikiem. Nie zamieniasz Lecha na Legie. Realu na Barce czy Ajaxu na Feyenord. Litości

3

@Sysia11 normalne? :D no nie wiem jak ktoś jest kibicem Barcelony od dziecka to nie wybiera realu. To wtedy zwykły świński łeb jak figo. Niewyobrażalne dla mnie taki ruch obojetnie w którą stronę

1

@maroon bez przesady. Każdy popełnia błędy. Kroos nie był nigdy jakimś chatem i jako jeden z nielicznych z realu ma jakąś klasę wypowiedzi. Nie mówię że jest fajny ale nie jest burakiem

1

@kuz zupełnie inna sytuacja. Marek nie miał zupełnie szans doskoczyć do tej piłki. Tutaj pilka idzie nisko i to też by Marek wybronił.

16

Przypadek? Nie sądzę

0

@Danny Gaucho Rysn Giggs I czerwone diabły wtedy to była potęga niesłychana

0

@Pedri16Future golimy i jednych i drugich

2

@Joe_Barbaro 48 lat. Legenda i fantastyczny człowiek. Szkoda chłopa

0

@FcPortoFan1999 myślałem jeszcze 2 kolejki temu że jagielonia nie będzie już grac o nic w Częstochowie. Jednak los chciał inaczej i do bardzo dobra wiadomość dla Lecha

0

@FcPortoFan1999 ale dla krajowego podwórka to dobrze a szczególnie dla Lecha bo będą szarpać z Rakowem i oby wygrali bo są dużo lepszą drużyną niż antyfubol Rakowa

0

@FcPortoFan1999 nikt się nie martwi. Wystarczy wygrać z Rakowem :)

1

@escarabajo ale szczególnie Jaga za tydzień. Tam muszą wygrać dla dobra piłki nożnej :)

1

@escarabajo byle trafiali dużo w meczu z Rakowem :) mieli jakieś lekkie załamanie ale mam nadzieję że to będzie punkt kulminacyjny :)

0

@FcPortoFan1999 ja jak gra Lech i barca o tej samej porze to oglądam Lecha a barce nagrywam i oglądam po Lechu. Telefon wtedy off na 5 h

0

@FcPortoFan1999 Częstochowa to nie moje mecze. I jakoś nie widzę tego słabego rakowa w elitarnych rozgrywkach. Tylko Lech i Legia tam mogą coś więcej zrobić

0

@FcPortoFan1999 mnie nie interesuje puchar pocieszenia. Chce meczów z Barceloną

1

@BulaKG już w klipie reprezent było widać wielkie zmęczenie

1

@LOPEZ16 wiadomo że alko i dragi ale to już musiało iść w złą stronę że się przekręcił od tego. Wszystko jest dla ludzi ale trzeba mieć jakąś barierę i wiedzieć kiedy powiedzieć stop. Wielka szkoda

0

@FcPortoFan1999 w Europie Rakow jeszcze nic nie ugrał. Lech jakieś doświadczenie ma i to Lech gral od wielu wielu lat jako pierwszy genialny sezon w Europie. Fiorentina była do zrobienia

0

@FcPortoFan1999 to samo można napisać o każdym polskim klubie. Pamiętaj że to Lech gral niezłe mecze z Juve, City, Villarreal i parę innych mocnych ekip. Paradoksalnie idzie lepiej z lepszymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?