0

@Nazio_87 jeden z nielicznych za którego słowami stała prawda i treść. Jestem w szoku. Kaliber to był mój ulubiony skład za dzieciaka

0

@FcPortoFan1999 Lech moim zdaniem ma większe szanse i dużo lepszą kadrę

0

@Nazio_87 co się tam wydarzyło... masakra. 48 lat to strasznie mało

0

@Nazio_87 co Ty mówisz. O jprd. Legenda i jeden z prekursorów.

0

@FcPortoFan1999 oby historia zatoczyła koło. Lepiej oglądać Lecha w LM niż obrzydliwy football Rakowa

0

@FcPortoFan1999 do końca będzie jednak jakiś dreszcz emocji. Jak Raków to wypuści to będą frajerami ;)

0

@FcPortoFan1999 dla mnie raków może się potknie z jagą ale to tyle. Zabraknie nam

0

@FcPortoFan1999 i 2 strona medalu to Lech sam sobie jest winny. Niesamowity blamaż. Ta liga powinna być już dawno zamknięta. Takim składem to aż żałosne

0

@FcPortoFan1999 wyjazd na Legie yo nie zwykły mecz. Wygrają ale myślę że to Raków się nie potknie juz. Myślę że z Jagą remis ale mamy z nimi niekorzystny bilans więc się nie uda

1

@Faro ogórki zawsze grają w tych godzinach

0

@FcPortoFan1999 i 19 wygranych jak 1 strzelili :) Lech to bierze. Legia jest słaba nie ma tam drużyny

0

@Rifek z koszulkami to jest tak że najlepiej brać ze sklepów autoryzowanych

0

@FcPortoFan1999 nie wiadomo czy walemark zagra. Tak samo mogę powiedzieć że wiem jaki mają bilans wygranych jak pierwsi gola strzelą. A czy legia jest w formie? Oglądałem ich mecz z pogonią i nie wyglądało to za dobrze. Ja myślę że Lech to wygra i to wysoko. 1-3

3

@Rifek na moje podróbka

1

@Cule1234 lepiej niech będzie gotowy w 100% na finał. Z przebiegu meczu z Interem wynika że zrobimy ich bez Balde

0

@FcPortoFan1999 jak zagra Sousa, Ali i Walemark to o wynik jestem spokojny.

3

@mekston Flick już parę takich statystyk zburzył

0

@FcPortoFan1999 tak najpierw gra Jaga z Rakowem. Więc chcąc nie chcąc piłkarze Lecha będą już wiedzieć czy jest o co walczyć. Wolałbym żeby g
Lech gral pierwszy. Ja myślę że jak Raków się nie potknie na Jagieloni to już jest po zawodach. Jeśli nie będzie chociaż remisu. Widzew to rozlozy nogi przed Częstochowa byle nie dać mistrza dla Lecha

0

@FcPortoFan1999 żeby piłkarze Lecha mieli motywację to najpierw Jaga musi wygrać. A z ich formą ostatnio będzie ciężko. Jak by wygrali to nie wiem czy presją nie spęta nóg z kolei Jaga już nie gra o nic a Raków wyglada coraz bardziej mizernie. Z pewnością ta kolejka wiele wyjaśni. Jak Raków wygra to już się nie potknie

1

@klimek19 canal plus online

0

@kuz już to szybko mieliśmy załatwić w domu :) niestety ale bez boków obrony będzie ciężko. Liczę jednak że tym razem będziemy mieć więcej szczęścia z przodu. Coś jak inter u nas. Poza golami nie zrobili nic. Totalna dominacja Barcelony

0

@FcPortoFan1999 no marginesie błędu Lecha jest już dawno zerowy. Muszą wygrać wszystko do końca i liczyć na 2 remisy rakowa lub jedną porażkę. Raczej tylko jagielonia może uratować Lecha

0

@FcPortoFan1999 myślisz że Fredriksen przesadzil z przygotowaniem fizycznym w przerwie między rundami? Lech wyglądał mizernie pod względem wytrzymałości i nie dojeżdżał fizycznie. Ponoć jego obozy są bardzo intensywne i może to było za dużo dla piłkarzy z polskiej ekstraklasy? Bo ostatnio jakby wracała świeżość a wczoraj (tak wiem z kim grali) był koncert. Mogli zostawić chociaż z dwa takie piękne gole z dystansu na Legie

0

@dafik85 poprawnie

1

Jprd ale gole w meczu Lecha. Niesamowicie piękne

0

@FcPortoFan1999 3:1 :) to jak 2:o

0

Szybkie 3:0 Lecha i można zaraz oglądać Barce :)

0

Ho ho co robi dziś Golizadeh

0

@FcPortoFan1999 bramkarz bez szans

0

ALI ale przymierzył wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?