0

Z Roberickiem już by byl final wygrany

1

@Kozinho. Albo że jest ,,el nino"

0

@kempnou czyli zaraz stezeli gola

0

@4drian0 czyli kogo? Lewego z trybun?

0

@Siedlec666 nie zrób kupy

0

Hahahaha to jest piękne zakończenie wieczoru

0

Czemu nie robimy zmian? Zdejmij qu... tego Martina i De Jonga

0

@SelloutCrowd Frankie jest. Dostal żółtko

1

Jakieś zmiany będą?

0

Jprd i Martin wychodzi na 2 z żółtkiem. Widzisz i nie grzmisz

1

No proszę Flick nie zawiedź mnie i Martin na ławkę

2

Wszystko przeciwko nam. Sędzia, marnowane sytuację, brak kartek, mała zaliczka, Martin z żółtą więc musimy dobić, zdeptać, stłamsić

0

@KrwawiaceoczyVEB z tej powtórki widać że Cubarsi też trzyma i pcha. Wcześniej nie miałem wątpliwości

4

Qur... tych stronniczych ,,ekspertów" że studia się słuchać nie da. Obrzydliwe zakrzywianie rzeczywistości

3

Sędzia robi co może żeby mierdy utrzymać przy życiu. Przydałby się 2 gol po przerwie szybki żeby uspokoić grę. Gerard Martin mam nadzieję zejdzie w przerwie tym bardziej że ma żółtą

1

Naciski na sędziego zdały egzamin. To jest zenujace co typ robi

1

Słupek jprd jebane mierdy

1

@Lewangoooolsky Olmo to zaraz może zejść z kontuzją

16

Martin z żółtkiem koniecznie do boksu. Dawac Forta albo Erica

0

@Lewangoooolsky A za ferrana kto wejdzie?

5

Żona oglada ze mną mecz i mówi do mnie..
A co Balde przeszedł do realu?
Co qu?
No tam stoi?
A to vinicius...

Mowi że są podbni... jprd

Przepraszam za nią.

1

@KamQiX akurat bramkarza to mają top i trzeba to przyznać. Mimo niechęci do niego i jego głupich wypowiedzi

2

@dzrpn weź odstaw alko bo zaburza ci osad sytuacji. Zmieciemy ich jak pionki z planszy. 4 to będzie dla nas

0

@Nazio_87 i sangria

0

@LukaszFan ostatnio to my tak graliśmy w 1 połowie

1

@KamQiX silny nie ale z pewnością komiczny i żenujący to tak

5

Dawno nie było tak dużych emocji przed klasykiem. Żeby chłopaki dziś nie zawiodły. Ten mecz może dac niesamowitego kopa na końcówkę sezonu.

4

@kuz Dudek nigdy nie był za mądry. To madryciak

0

@loswariatofano wzajemnie

0

@loswariatofano gosc może być stronniczy w jedną lub drugą stronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?