Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Roberickiem już by byl final wygrany
1
@Kozinho. Albo że jest ,,el nino"
0
@kempnou czyli zaraz stezeli gola
0
@4drian0 czyli kogo? Lewego z trybun?
0
@Siedlec666 nie zrób kupy
0
Hahahaha to jest piękne zakończenie wieczoru
0
Czemu nie robimy zmian? Zdejmij qu... tego Martina i De Jonga
0
@SelloutCrowd Frankie jest. Dostal żółtko
1
Jakieś zmiany będą?
0
Jprd i Martin wychodzi na 2 z żółtkiem. Widzisz i nie grzmisz
1
No proszę Flick nie zawiedź mnie i Martin na ławkę
2
Wszystko przeciwko nam. Sędzia, marnowane sytuację, brak kartek, mała zaliczka, Martin z żółtą więc musimy dobić, zdeptać, stłamsić
0
@KrwawiaceoczyVEB z tej powtórki widać że Cubarsi też trzyma i pcha. Wcześniej nie miałem wątpliwości
4
Qur... tych stronniczych ,,ekspertów" że studia się słuchać nie da. Obrzydliwe zakrzywianie rzeczywistości
3
Sędzia robi co może żeby mierdy utrzymać przy życiu. Przydałby się 2 gol po przerwie szybki żeby uspokoić grę. Gerard Martin mam nadzieję zejdzie w przerwie tym bardziej że ma żółtą
1
Naciski na sędziego zdały egzamin. To jest zenujace co typ robi
1
Słupek jprd jebane mierdy
1
@Lewangoooolsky Olmo to zaraz może zejść z kontuzją
16
Martin z żółtkiem koniecznie do boksu. Dawac Forta albo Erica
0
@Lewangoooolsky A za ferrana kto wejdzie?
5
Żona oglada ze mną mecz i mówi do mnie..
A co Balde przeszedł do realu?
Co qu?
No tam stoi?
A to vinicius...
Mowi że są podbni... jprd
Przepraszam za nią.
1
@KamQiX akurat bramkarza to mają top i trzeba to przyznać. Mimo niechęci do niego i jego głupich wypowiedzi
2
@dzrpn weź odstaw alko bo zaburza ci osad sytuacji. Zmieciemy ich jak pionki z planszy. 4 to będzie dla nas
0
@Nazio_87 i sangria
0
@LukaszFan ostatnio to my tak graliśmy w 1 połowie
1
@KamQiX silny nie ale z pewnością komiczny i żenujący to tak
5
Dawno nie było tak dużych emocji przed klasykiem. Żeby chłopaki dziś nie zawiodły. Ten mecz może dac niesamowitego kopa na końcówkę sezonu.
4
@kuz Dudek nigdy nie był za mądry. To madryciak
0
@loswariatofano wzajemnie
0
@loswariatofano gosc może być stronniczy w jedną lub drugą stronę