0

@ShawnC dzisiaj będzie ciężki mecz ale myślę że to my będziemy mieć kontrole

0

@ShawnC jak raz stracisz kontrolę to ciężko ją odzyskać. I tak grali lepiej po jego wejściu.

3

Kuba Moder zna sie na piłce ;)


2

Najdziwniejsze w całej sprawie z realem jest to że nikt nie podejmuje żadnych kroków prawnych żeby tą gównianą telewizję zamknąć lub chociaż sprowadzić na ziemię.

1

@4drian0 tak zwany pewniaczek. Idę w to. Dzięki

1

@TR3YWAY mój podobny ale rano cardio o 5. Później śniadanie. Chwilą relaksu. Później trening. Mycie wora i zaraz na zakupy

0

@loswariatofano płacz, przerażenie czy też lęk o syna czy w ogóle o rodzinę nie jest oznaką słabości

0

@ShawnC pff kontrolę nad Pedrim? Powodzenia

1

@Consigliere za tą cechę to przyznam że trzeba Cie pochwalić :)

0

@krol211 Eric nigdy tam nie grał więc nie wiem czy najpewniszym ale może tez jest to jakieś rozwiązanie

0

@loswariatofano a gdzie ja napisałem że łzy to oznaką słabości? Tylko prawdziwy mężczyzna nie boi się swoich uczuć i emocji

0

@Bykunn to była przenośnia :) niech każdy kto raz nie dostał lania od rodziców zyjac w latach 80-90 niech pierwszy rzuci kamieniem :) i co? I żyjemy? I radzimy sobie?

Za dużo bierzesz do siebie. Ja mam 3 dzieci i nawet nigdy na nich nie krzyknąłem więc teorie masz błędne.

0

@tbas nie musisz mi nic pokazywać. Oglądam mecze :) heat mapa pokazuje gdzie najwiecej się porusza zawodnik a nie obrazuje tego że jest czasem w innym miejscu. To jest logiczne że starasz się zaskoczyć rywala.


Jednak świetnym wyznacznikiem będzie dziś mecz. Odezwij się po nim i zobaczymy czyją stroną będą szły ataki i wypadł Gerard Martin :)

0

@clyde dokładnie :) każdy sobie radzi. Strach pomyśleć jak nasza młodzież miałaby bronić granic kraju?

1

@Bykunn czy ja wiem czy było tak źle? Fajnie było. Ile dzieci było na ulicach przy zabawie. Nie przy tabletach. Bezstresowe wychowanie też nie jest takie fajne. Kiedyś jak ktoś okazał brak szacunku do mamy to dostał w pape i szybko się nauczył. Teraz dzieciak mowi do mamy głupia jesteś i strach mu zwrócić uwagę.

1

@tbas lewa strona gra rownie wysoko więc Twoje teorie że to nie wina Martina są śmieszne ;) kounde nie daje się odjeżdżać jak dzieciak. Widocznie mało widziałeś jak nie widziałeś mbappe na prawej stronie. Przynajmniej na 4 spalone zostal tam złapany w ostatnim meczu jak wychodził do kontry

0

@Faro tak dokładnie. Zawsze w takich bryluje

0

@Gaucho nie ten sam kaliber. Jednak życzę nam żebym to ja się mylił

0

@tbas z wystawionych składów na razie wynika że wychodzą vini i mbappe z przodu. Więc kto ma tam grac? :) zresztą nie wiem czy słyszałeś coś takiego jak wymienność pozycji.

2

@Faro oby to był dzien gdzie będą dostrzegać lepiej ustawionych kolegów a nie być samolubni. Wtedy o wynik można być spokojnym

5

@pt9 bo rodziców docenia się jak już wyrośnie Ci mózg. W szczególności to dostrzegasz i doceniasz jak masz już swoje dzieci. Ot taki paradoks. Lepiej późno niż wcale

0

Balde wróci już na inter? Może warto zaryzykować z Erikiem na tej pozycji. Martin jest tragiczny a Mbappe zrobi z niego pośmiewisko niesamowite

0

@Borneo tutaj chodzi o system gry. Flick stawia na pułapki offsidowe i zdało to egzamin. Inigo i Pau świetnie razem wspopracują. Araujo jest dramatyczny w tym systemie gry i łamie linie spalonego.

0

@Bajson nie widzę takiego zestawienia

0

@saviol54 dobre zachowania trzeba chwalić a złe piętnować. Nie wiem jaki sens ma wywlekanie tego skoro tym razem mają 100% racji

0

@matijas nie wiem ile to jest tanio dla Ciebie. Hostel to też jest cena w granicach 70 e za noc. Barcelona to strasznie drogie miejsce

3

@loswariatofano typ płacze na konferencji więc emocje w nim buzują. Nie sądzę żeby robił to na pokaz

2

@ranger3120 i ślepej kurze się ziarno trafi przyjacielu. Najczęściej to było 5:0, 6:2 czy 4;0 albo Ramos lub Pepe czerwo. Dziś liczę na Rudigera

68

Najśmieszniejsze jest to że ten żałosny klub ma wiele wyznawców którzy twardo stoją przy tym że real się dobrze zachował. Jaki to jest stopień zaślepienie. Wstyd by mi było być ich kibicem.

I brawo dla Atletico za nie chowanie głowy w piasek.

6

@barcanawieki w każdym szaleństwie jest metoda. Sędzia już plakal na konferencji. Teraz jest przerażony i nie wiadomo jakie cyrki będą się dziać. Oby pokazał że z nim się nie igra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?