5

Dajesz Arsenal!! Zdeptać, zniszczyć, stłamsić

0

@PatrykBarcelona mordo nie rób tego. Po co kupować krowę jak chcesz się tylko mleka napić

0

@michal26 powinien dostać karę jak będzie już mógł grac

0

@partymaker wszystko się zgadza z tym że Rodrygo gral bardzo dobrze jak real na chwilę wyprzedził nas w tabeli

0

Ten Inter miał być taki straszny. Tymczasem w tym tygodniu przegrali puchar Włoch i dali się wyprzedzić Napoli w walce o mistrzostwo. Teraz Barcelona zakonczy ich marzenia o LM i w tydzień przegraja wszystko.

0

@BISHBASHBOSH po 3 porażkach z Barcą a nie 2 :)

0

@partymaker od dupy strony

5

Pedro 2 bramka dla Lazio

1

Mam wrażenie że jutro Arsenal wyjaśni 2 faworyta z rzędu

0

@Lewangoooolsky nie jesteśmy w Afryce. Muzułmanie robią najwiecej dzieci. Po 4-5 w Niemczech, Belgii czy Holandii to jest plaga. Robią dzieci i żyją z sociala bez pracy. Nie wiem gdzie Ty żyjesz ale takie są fakty

0

@Kgorecki2500 i znowu ten vinicus. Ble

3

@blakkudium jak @Kessie to namaluje to będzie zygzak jak ch... On jest na wiecznej bombie

2

Pedri zasługuje na Zp. Jest fenomenalny.

0

Przed wyborami to tu jest takie szambo polityczne że aż mdli człowieka

0

@daniel32778 a czy ja coś takiego napisał? Nie wiem skąd ten wniosek wyciągnąłeś

0

@Katalończyk 99 najpierw to się myśli żeby syna utrzymać a nie żeby to syn utrzymywał mnie. Totalny ignorant. Wstyd by mi było mieć takiego ,,tate"

4

@Lewangoooolsky ,,robił bachory na lewo i prawo" rzeczywiście ma to sens. Muzułmanie nie robią dzieci na lewo i prawo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Luciano99 wyślij mi hajs. Ja to kupię i sprawdzę dla Ciebie czy warto. W razie czego jak uznam że warto to kupisz sobie drugą taką samą grę

1

@ikar34 do Choroszczy bilet tu już nie ma co naprawiać

0

@Visca el Barca !! A myślałem że jakieś okazjonalne. Bo sobie zbieram koszulki. Ta jasno zielona z łyżwą nike do góry nie jest zbyt ładna

0

@Michael24 w jakich zielonych? Masz jakieś zdjęcie?

1

@Luciano99 lub też pier... żonę szefa swego wtedy będziesz śmiać mu się w oczy i mówić miło dzien dobry

13

@MOLESTA a po meczu z Atletico co robili? Obrzydliwe pasożyty

2

Wczoraj późną porą były wielkie fajererwerki. Tak strzalało głośno że masakra. Później okazało się że to tylko pękały dupy madryciaków. Piekna noc i piękne zakończenie sezonu dla mierd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Szkoda ze w pierwszej mogliśmy zamknąć ten mecz. I szkoda że teraz nie wspominasz o błędach sędziego. Karnym na Cubarsim i Ferranie.

1

@Kai0 czyli bez kary bo w raporcie nie ma nic

0

@BorzyKrzys co Ty na to @ShawnC? Przecież Cubarsi jest słaby

2

@Comentateiro przedewszystkim ma mocną głowę i pod presją radzi sobie znakomicie. W każdym ważnym meczu gra dobrze. A on ma 17 lat. Fenomen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?