Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dajesz Arsenal!! Zdeptać, zniszczyć, stłamsić
0
@PatrykBarcelona mordo nie rób tego. Po co kupować krowę jak chcesz się tylko mleka napić
0
@michal26 powinien dostać karę jak będzie już mógł grac
0
@partymaker wszystko się zgadza z tym że Rodrygo gral bardzo dobrze jak real na chwilę wyprzedził nas w tabeli
0
Ten Inter miał być taki straszny. Tymczasem w tym tygodniu przegrali puchar Włoch i dali się wyprzedzić Napoli w walce o mistrzostwo. Teraz Barcelona zakonczy ich marzenia o LM i w tydzień przegraja wszystko.
0
@BISHBASHBOSH po 3 porażkach z Barcą a nie 2 :)
0
@partymaker od dupy strony
5
Pedro 2 bramka dla Lazio
1
Mam wrażenie że jutro Arsenal wyjaśni 2 faworyta z rzędu
0
@Lewangoooolsky nie jesteśmy w Afryce. Muzułmanie robią najwiecej dzieci. Po 4-5 w Niemczech, Belgii czy Holandii to jest plaga. Robią dzieci i żyją z sociala bez pracy. Nie wiem gdzie Ty żyjesz ale takie są fakty
0
@Kgorecki2500 i znowu ten vinicus. Ble
3
@blakkudium jak @Kessie to namaluje to będzie zygzak jak ch... On jest na wiecznej bombie
2
Pedri zasługuje na Zp. Jest fenomenalny.
0
Przed wyborami to tu jest takie szambo polityczne że aż mdli człowieka
0
@daniel32778 a czy ja coś takiego napisał? Nie wiem skąd ten wniosek wyciągnąłeś
0
@Katalończyk 99 najpierw to się myśli żeby syna utrzymać a nie żeby to syn utrzymywał mnie. Totalny ignorant. Wstyd by mi było mieć takiego ,,tate"
4
@Lewangoooolsky ,,robił bachory na lewo i prawo" rzeczywiście ma to sens. Muzułmanie nie robią dzieci na lewo i prawo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Luciano99 wyślij mi hajs. Ja to kupię i sprawdzę dla Ciebie czy warto. W razie czego jak uznam że warto to kupisz sobie drugą taką samą grę
1
@ikar34 do Choroszczy bilet tu już nie ma co naprawiać
0
@Visca el Barca !! A myślałem że jakieś okazjonalne. Bo sobie zbieram koszulki. Ta jasno zielona z łyżwą nike do góry nie jest zbyt ładna
0
@Michael24 w jakich zielonych? Masz jakieś zdjęcie?
1
@Luciano99 lub też pier... żonę szefa swego wtedy będziesz śmiać mu się w oczy i mówić miło dzien dobry
13
@MOLESTA a po meczu z Atletico co robili? Obrzydliwe pasożyty
2
Wczoraj późną porą były wielkie fajererwerki. Tak strzalało głośno że masakra. Później okazało się że to tylko pękały dupy madryciaków. Piekna noc i piękne zakończenie sezonu dla mierd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Szkoda ze w pierwszej mogliśmy zamknąć ten mecz. I szkoda że teraz nie wspominasz o błędach sędziego. Karnym na Cubarsim i Ferranie.
1
@Kai0 czyli bez kary bo w raporcie nie ma nic
0
@BorzyKrzys co Ty na to @ShawnC? Przecież Cubarsi jest słaby
2
@Comentateiro przedewszystkim ma mocną głowę i pod presją radzi sobie znakomicie. W każdym ważnym meczu gra dobrze. A on ma 17 lat. Fenomen