Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Barcelona miała wczoraj sporo pecha. Piłka mogła wpaść dużo więcej razy za to Inter strzelił więcej niż powinien. Skupić się w obronie i na spokojnie są do zrobienia
0
Wiadomo co z Kounde?
4
Didier Drogba:
,,Messi, ja i kilku innych graczy robiliśmy reklamę napojów gazowanych przed Mistrzostwami Świata w 2010 roku, Messi spotkał się z ludźmi w jednej z afrykańskich wiosek i grał z nimi w piłkę. Powiedział do mnie z poważną miną:
„Didier, zrób coś z tym. Widzisz że Ci ludzie piją brudną wodę podczas gdy my zarabiamy miliony euro? "
Następnego dnia usłyszałem od dyrektora firmy, że Messi przekazał całe swoje wynagrodzenie za reklamę na wykopanie studni na tej wsi i budowę dobrego szpitala, szkoły, placu zabaw i innych rzeczy. Najlepsze jest to, że nalegał, żeby nie wymieniać swojego imienia w tej darowiźnie.
Sześć miesięcy później Messi wysłał do wioski lekarza, księgowego i inżyniera, aby upewnić się, że pieniądze dotarły do właścicieli i że projekty rzeczywiście zostały zrealizowane. W samolocie powrotnym do RPA zapytałem go wtedy:
"Po co ta cała tajemnica? Czemu nie przyznajesz, że to Ty to sfinansowałeś?"
Dał mi odpowiedź, której nigdy nie zapomnę:
"Bo Afryka nie potrzebuje reklam, tylko działań, a prawdziwe czyny nie wymagają świadectw!"
Brawo Leo
1
Nasza lewa strona kompletnie nie istnieje. Rafał bez formy a Martin to sabotazysta
0
@ObiwanKenobi chyba po to żeby 2 gole dac Interowi. Paralita
3
Dzieciak co robi. Masakra. Kosmiczny mecz Yamala. Inter dwa gole ładne ale kompletnie nic więcej nie zrobili.
1
@Kleps0n ja byłem 3 razy. Jak idziesz na imprezę to uważaj komu wkładasz ręce w majtki bo możesz się zdziwić :) pubu na mecz niestety nie znam
13
@kcule14 Robercik
1
Komentarz usunięty
1
@NeroTFP1 człowiek dzięki któremu uśmiechały się cale stadiony
2
@wojopancer główka Leo w finale z MU
0
@SelloutCrowd co znaczy ,,tym składem"?
2
@Comentateiro nie w każdym meczu da się strzelić grad goli. A nawet jeśli się da to odpadaliśmy przez obronę do spółki np. Z dzbanbele. Zgodzę się natomiast z tym że zmarnowaliśmy potencjał jaki mieliśmy. Głównie przez,,trenerów"
1
@Sulimo czyli siódma woda po kisielu. Czego nie rozumiesz? :)
0
https://www.facebook.com/share/r/198A4CHhKq/
Fotomontaż czy Bruce Lee żyje?
2
@Comentateiro ale przecież nie przegrywaliśmy przez atak tylko pomoc i obronę. Obrona to już była strasznie słaba a jak Busi nie dojeżdżał to już było po zawodach. Atak też nie pomagał w żaden sposób obronie
1
@norbi77 Wojtula jeszcze pogra z 2 lata :)
1
@Comentateiro usuń ten post żeby czasem się nie okazało że jesteś wróżbita Maciek. Tak na marginesie ja to zapamiętam a jak się wydarzy to każdy będzie wiedział kto zawinił :)
1
@tadzik447 dla mnie to czarna magia co tam jest napisane:D ja używam laptopa zeby sobie zagrać w 1000. @Tomaszekkkkk dzięki. Dokładnie coś takiego mam napisane na ekranie że mam problem z pamięcią ram jak robiłem to co kazał ten gpt
1
@MesQueUnClub_87 chyba zatem czas kupic nowy. Ten już ma z 6 lat. Pewnie nastał jego czas
0
Jest tutaj ktoś kto się zna na laptopach?
Wczoraj działał normalnie a dziś jak chce włączyć to pokazuje się tylko ikona VAiO i nagle robi się czarny ekran. Miga tylko mała kreska na samej górze z lewej strony ekranu.
https://zapodaj.net/plik-B6qRTI5ApU
0
Zupełnie przez przypadek strzelił tego gola
0
Na nich!!! Jedziesz Arsenal
1
Arsène Wenger na stadionie. Legenda i najlepszy manager kanonierów. Szanuje
2
@matirix20 cały real Madryt. Tam przecież nie ma żadnej wartości
3
@Eklerek ja bym brał 2 na raz po co sie rozdrabniać
0
@Pawel13sz jak nie za Arsenalem to chociaż przeciwko p$G :)
0
@Eklerek to odstrasza ludzi. Old school to były piekne czasy. Pamiętam jak się czekało cały dzień az w radiu puszcza mój utwór żeby nagrać na kaseciaka. A później taśmie wkręciło i ołówkiem trzeba było naprawiać :D piekne czasy
1
@Faro u mnie to
1
Komentarz usunięty