1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 czy ja wiem czy taka turbo? Raczej czerwona strefa co roku robi kilka takich sensacji. Fryzjer nie spi. Karmi i ubiera

1

@blakkudium Bayern po prostu chce świętować mistrzostwo ja swoim stadionie

0

@FcPortoFan1999 już myślałem że się skończył raków ze stałą... eh. Ivan Djurdjevic dziś może pomóc swojemu ukochanemu klubowi :)

2

@Lanosss ja nawet nie wiem kto to jest. Gardzę tymi ludźmi bez godności

0

@Blantozaur no oczywiście że tak. Nagrywać filmy z żoną to nie to samo co pokazywać to w internecie. Najbardziej to chyba dotyka ich rodziny. Matki, ojców, dzieci

0

@FcPortoFan1999 oglądasz? Jak odczucia w tej pasjonującej rozgrywce? Są szanse na strate punktów Rakowa?

1

@tbas remis też dobry

0

@Lanosss fajnie :) ty też ją brałeś? :)

7

@Lanosss oczywiście że zarabia. Na koniobijcach i stulejarzach. Jak głupim trzeba być żeby opłacać takie życie dla takich pustaków

0

@Blantozaur ale za co? :) jak s... nie da to pies nie weźmie

1

@blakkudium łysi są przystojni ponoć :) wszystko lepsze niż ten blond

5

@Pedri16Future historia dzieje się na naszych oczach

0

Stal Mielec!! Do boju!!

7

Brytyjska twórczyni treści dla dorosłych, Bonnie Blue została permanentnie wykluczona z udziału w meczach Nottingham Forest. Podczas próby wejścia na stadion została zatrzymana przez ochronę i wyprowadzona z obiektu.​

„Niedawno poszłam na mecz Nottingham Forest. A właściwie próbowałam. Napisałam w mediach społecznościowych:
"Hej chłopcy, będę na meczu, chciałabym nagrać z Wami filmik po meczu".​

"Myślałam, że może chcą mi dać lepsze miejsce, może odprowadzić? Byli całkiem mili.​ Poprosili o bilety, pokazałam je, a oni je zabrali, mówiąc:
"Wyprowadzimy cię z obiektu'.​

"Podobno nie dyskryminują pracowników branży erotycznej, ale jakoś zostałam wykluczona."

"Myślę, że jeśli zabawiam kibiców, to mniej osób pije alkohol, więc w rzeczywistości robię coś dobrego dla ich zdrowia.”

The Sun

Brawo Notthingham!! Stop patologii i otępiania dzieci że to sposób na lepsze życie. Że zamiast ciężko pracować i się uczyć to lepiej iść na skróty.

5

,,Na najsłynniejszym warszawskim szalecie pojawił się mural z wizerunkiem fundatora i patrona tego obiektu. Niech żyje Wielki defekator Rafał! "

https://zapodaj.net/plik-ECMq7RxRAx

3

@clyde każdy ma swoje granice wytrzymałości. Jednak ja bym nie zrzucał winy na nauczycieli. Którzy albo mają znikome pojęcie o tym co się dzieje albo po prostu jest tak dużo tego. Wina leży bardziej po stronie rodziców. Jednej nie wychowali a 2 nie ochronili i np. nie zmienili szkoły. Przemoc i hejt od zawsze były w szkołach i wciąż tam będą. Dopóki kultowanie siły i imponowanie reszcie klasy tym zamiast wiedzą nie przestanie mieć miejsca

7

@Romario87 niech wszystkie kluby teraz w swoich telewizjach wrzuca wszystkie pomykli z meczów z realem na ich korzyść. Obawiam się że może nie wyjść proporcjonalnie dla realu i zamkną gęby.

A walczyć z tym powinien prezes la ligi czy też komitet sędziowski a nie kluby

0

@ShawnC tamte rzeczywiście mozna zaliczyć do żółtych ale te są zielone :)

0

@ShawnC jak to nie były te koszulki na Liverpool

0

@NeyJr11 powinien zagrać od 1 minuty

0

@FloroFloro o jakiegoś ruska mamy na stronie

3

Grosicki ,,kula" piłkę do bramkarza a komentator mowi że nie miał jak uderzyć mocniej :D pół metra wolnego i pilka na nodze a typ mówi że nie mógł mocniej uderzyć niż,,kulac"

1

@Azi teraz niech zamieni się w Goku i zje inter

0

Wczoraj po 0:2 to już 3/4 ludzi pisało że jesteśmy za słabi na Inter. Ci sami po 2:2 pisali jacy jesteśmy q... silni.

Dobry mecz do oglądania. Nasza słaba obrona trochę zepsuła nastrój ale spokojnie można Inter zrobic w rewanżu.

0

@GTBTP jak będzie chciał 40 milionów to drzwi otwarte. Mam nadzieję że nikt z zarządu nie będzie już więcej taki głupi jak Bartomeu

0

Komentarz usunięty

0

@MessiForeverTheBest @Zip jak się nie wydarzało to dzwoń do Drogby bo to jest tylko skopiowane z wywiadu z nim ;)

0

@Luciano99 Martin to w życiu nie powinien wyjść na boisko w Juvenilu nawet

0

@Comentateiro mniej rumu do herbaty dziadek dawaj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?