Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem czy taka turbo? Raczej czerwona strefa co roku robi kilka takich sensacji. Fryzjer nie spi. Karmi i ubiera
1
@blakkudium Bayern po prostu chce świętować mistrzostwo ja swoim stadionie
0
@FcPortoFan1999 już myślałem że się skończył raków ze stałą... eh. Ivan Djurdjevic dziś może pomóc swojemu ukochanemu klubowi :)
2
@Lanosss ja nawet nie wiem kto to jest. Gardzę tymi ludźmi bez godności
0
@Blantozaur no oczywiście że tak. Nagrywać filmy z żoną to nie to samo co pokazywać to w internecie. Najbardziej to chyba dotyka ich rodziny. Matki, ojców, dzieci
0
@FcPortoFan1999 oglądasz? Jak odczucia w tej pasjonującej rozgrywce? Są szanse na strate punktów Rakowa?
1
@tbas remis też dobry
0
@Lanosss fajnie :) ty też ją brałeś? :)
7
@Lanosss oczywiście że zarabia. Na koniobijcach i stulejarzach. Jak głupim trzeba być żeby opłacać takie życie dla takich pustaków
0
@Blantozaur ale za co? :) jak s... nie da to pies nie weźmie
1
@blakkudium łysi są przystojni ponoć :) wszystko lepsze niż ten blond
5
@Pedri16Future historia dzieje się na naszych oczach
0
Stal Mielec!! Do boju!!
7
Brytyjska twórczyni treści dla dorosłych, Bonnie Blue została permanentnie wykluczona z udziału w meczach Nottingham Forest. Podczas próby wejścia na stadion została zatrzymana przez ochronę i wyprowadzona z obiektu.
„Niedawno poszłam na mecz Nottingham Forest. A właściwie próbowałam. Napisałam w mediach społecznościowych:
"Hej chłopcy, będę na meczu, chciałabym nagrać z Wami filmik po meczu".
"Myślałam, że może chcą mi dać lepsze miejsce, może odprowadzić? Byli całkiem mili. Poprosili o bilety, pokazałam je, a oni je zabrali, mówiąc:
"Wyprowadzimy cię z obiektu'.
"Podobno nie dyskryminują pracowników branży erotycznej, ale jakoś zostałam wykluczona."
"Myślę, że jeśli zabawiam kibiców, to mniej osób pije alkohol, więc w rzeczywistości robię coś dobrego dla ich zdrowia.”
The Sun
Brawo Notthingham!! Stop patologii i otępiania dzieci że to sposób na lepsze życie. Że zamiast ciężko pracować i się uczyć to lepiej iść na skróty.
5
,,Na najsłynniejszym warszawskim szalecie pojawił się mural z wizerunkiem fundatora i patrona tego obiektu. Niech żyje Wielki defekator Rafał! "
https://zapodaj.net/plik-ECMq7RxRAx
3
@clyde każdy ma swoje granice wytrzymałości. Jednak ja bym nie zrzucał winy na nauczycieli. Którzy albo mają znikome pojęcie o tym co się dzieje albo po prostu jest tak dużo tego. Wina leży bardziej po stronie rodziców. Jednej nie wychowali a 2 nie ochronili i np. nie zmienili szkoły. Przemoc i hejt od zawsze były w szkołach i wciąż tam będą. Dopóki kultowanie siły i imponowanie reszcie klasy tym zamiast wiedzą nie przestanie mieć miejsca
7
@Romario87 niech wszystkie kluby teraz w swoich telewizjach wrzuca wszystkie pomykli z meczów z realem na ich korzyść. Obawiam się że może nie wyjść proporcjonalnie dla realu i zamkną gęby.
A walczyć z tym powinien prezes la ligi czy też komitet sędziowski a nie kluby
0
@ShawnC tamte rzeczywiście mozna zaliczyć do żółtych ale te są zielone :)
0
@ShawnC jak to nie były te koszulki na Liverpool
0
@NeyJr11 powinien zagrać od 1 minuty
0
@FloroFloro o jakiegoś ruska mamy na stronie
3
Grosicki ,,kula" piłkę do bramkarza a komentator mowi że nie miał jak uderzyć mocniej :D pół metra wolnego i pilka na nodze a typ mówi że nie mógł mocniej uderzyć niż,,kulac"
1
@Azi teraz niech zamieni się w Goku i zje inter
0
Wczoraj po 0:2 to już 3/4 ludzi pisało że jesteśmy za słabi na Inter. Ci sami po 2:2 pisali jacy jesteśmy q... silni.
Dobry mecz do oglądania. Nasza słaba obrona trochę zepsuła nastrój ale spokojnie można Inter zrobic w rewanżu.
0
@GTBTP jak będzie chciał 40 milionów to drzwi otwarte. Mam nadzieję że nikt z zarządu nie będzie już więcej taki głupi jak Bartomeu
0
Komentarz usunięty
0
@MessiForeverTheBest @Zip jak się nie wydarzało to dzwoń do Drogby bo to jest tylko skopiowane z wywiadu z nim ;)
0
@Luciano99 Martin to w życiu nie powinien wyjść na boisko w Juvenilu nawet
0
@Comentateiro mniej rumu do herbaty dziadek dawaj :D