Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to są fakty. Nie pierwszy raz przekręcił Barce. Lecha z legia też zawsze po stronie rządowej
0
@FcPortoFan1999 a mówiłem Ci że tutaj się potknie Raków :)
1
@jacobFCB 3:0 Pedri
3
@Luciano99 Jaga Jaga Jaga!!! Jutro zeby tylko Lech się nie zesrał
0
@natanvip przypomnij mi ostatni wynik legi z Lechem :)
0
@Wojciech123 mam nadzieję że się ziści ten scenariusz
1
@FcPortoFan1999 oczywista oczywistość że to drukarz
0
@Dari0G ale przed polem karnym
1
@FcPortoFan1999 cicho bądź! Panie turku koncz ten mecz.
0
Karny dla jagi!!!
0
@FcPortoFan1999 za co qur?? Chyba kpisz
0
@FcPortoFan1999 brawo haha. Jaga jedziesz z tym pseudodutobolem !!!
0
@FcPortoFan1999 no pamiętam
0
@FcPortoFan1999 są na to inne słowa niż pech. Np. łapówka
0
@Wojciech123 czysto bez emocji wciąż Jaga. Nie lubię antyfutbolu Rakowa
0
@Wojciech123 co robisz? JAGA!!!!
0
@FcPortoFan1999 to jest czerwo
Jaga to bierze mimo sędziego jak z meczu z Interem
1
@FcPortoFan1999 brawo Jaga. A co z czerwem?
0
@FcPortoFan1999 czemu Hansen nie gra?
0
@FcPortoFan1999 no i dlatego liczę na ich wygraną. Jest to z pewnością możliwe bo moim zdaniem są lepszą drużyną
2
No i taki kupon to ja rozumiem. Nawet wczoraj sprawdzić zapomniałem
https://zapodaj.net/plik-xKVC8XOvd1
0
@FcPortoFan1999 jak na mistrza przystało to gra Jagielonia. Dzieląc siły na ligę i występy w Europie. Takie polskie drużyny chce widzieć co roku. Udowodnili że się da to połączyć
0
@FcPortoFan1999 Raków to nie piłka. Tego się oglądać nie da. No chyba że spać Ci się chce to elegancko szybko zaśniesz
4
@Blanco16 pewnie jeszcze śpi
0
Cała Polska za Jegielonią!!! Niech wygra piłka nożna!!!
@FcPortoFan1999 zgoda?
0
@Bartek1817 byle do weekendu. Tylko ciekawe jak nasi mentalnie dżwigną
0
@FcPortoFan1999 a siwy dym?
3
@Coutinho007 jedyny łysy sędzia d9bry sędzia to był Pierluigi Collina
7
@fart brawo dla Ciebie. Sezonowcy już pokazali wczoraj szacunek do barw klubowych. Gardzę nimi
1
@Comentateiro albo najlepiej niech strzeli obu :)