Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojciech123 Ali Golizadhek strzelił dziś najpiękniejszego gola :)
0
@Tasde witamy w świecie Barcelony. Tak jest od zawsze i tak zostanie.
3
@Bilon87 wez się nie kompromituj :) w następnym meczu świętujemy mistrza
0
@FcPortoFan1999 podobnie było Barca z Realem. Najpierw my mieliśmy dużą przewagę i każdy mówił że rozniesiemy sezon a finalnie byliśmy chyba 7 pkt za realem. Każdy się śmiał że real mistrzem a później wróciło do normy
0
@FcPortoFan1999 nie no Lech już tego nie odda. Mega się wk.. jak to zmarnują
0
@FcPortoFan1999 już wcześniej było. Katowice to ciężki teren
1
@Antimadridista~ wygraliśmy a nie jesteśmy w finale przez sędziego.
0
@Antimadridista~ mnie nie bo wiem że go wygraliśmy
0
@FcPortoFan1999 jeszcze trzeba się uporać z wyjazdem do Katowic. O domowy z Piastem jestem spokojny
0
@mekston dokładnie tym lepiej smakują trofea. Jednak to co odwalał dziś sędzia to jest kryminał. Powinna być jakaś komisja która przygląda się pracy sędziego i za takie coś zabierać licencje
0
@pt9 dlaczego pofinal ma dac więcej kasy niż final?
3
@norbi77 oczywiście że tak będzie :) zawsze tak robią a później liga negeiry. Żałosny rządowy skorumpowany klub na czele z Perezem którego macki sięgają wszędzie
0
@FcPortoFan1999 legia zagrała słabo a Lech wyrachowanie i również słabo
0
Te mistrzostwo Barcelony z takim drukowaniem smakuje fantastycznie. Mimo gry w 12 cały sezon zostali upokorzeni 4 razy przez wielką Dumę Kataloni :) brawo
0
@Zoker przecież zablokowany strzal Torresa to nie ma o czym dyskutować. Karny 1000%
1
@Sulimo kurs genialny złapałem na to że wyciagną to w połowie ;)
0
@FcPortoFan1999 walemark zagral dobrą połowę. Gral tylko 45 min. Sousa słabo rzeczywiście. No jakby Ali nie strzelił to oczywiste że by było 0:0. To jest jego kępa trawy. Tam ma ułożoną stopę niesamowicie. Bramkarz bez szans. Czy Lech zagrał słabo? Moim zdaniem cały mecz był słaby. Trzeba też podkreślić fantastyczny mecz Joela Pereiry. To on uratował w ekwilibrystyczny sposób przed stratą gola. Tutaj się nie liczyło jak zagramy tylko wygrana
1
@Cyzix końca sezonu :) mógłby być już dziś
0
@FcPortoFan1999 Ali ale i Sousa i Walemark. Każdy ma ponadprzeciętne umiejętności jak na polską ligę
2
@FcPortoFan1999 a nie mówiłem? :) @Sulimo przecudowny weekend. Barca przypieczętowała mistrzostwo mimo gry realu w 12 a Lech zdobył kopa i już tego wypuścić nie mogą.
1
Mistrz mistrz Kolejorz!!!
0
@Seledynowy Ferran ma 3 asysty :D
0
Miazdzymy ich statystycznie
https://zapodaj.net/plik-hZBhkxVCq6
0
@Sapos93 bez Farrana który ma 3 asysty? Dobre dobre
0
@mekston akurat chyba nikt nie ma wątpliwości że to jest genialny zawodnik
0
@Bykunn nie to tylko sędzia dostal rozkaz że mamy grac aż real wyrówna
0
@clyde bez wątpienia. Jego mental jest ogromny. Zawsze można na niego liczyć w ciężkich momentach. To cechuje największych
0
@RoberDzik i Touchqmeniego
1
Carlo postawil na Tochuamniego na obronie to nam zrobił mecz :) genialnie
3
Ferran Torres może nie jest genialnym strzelecem ale Hansi Flick zrobił z niego mega zawodnika. Ciągle biega i się stara. W grze kombinacyjnej zjada Roberta.