Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore fatalny mecz w jego wykonaniu ale chyba nie bierzesz ligi narodów w żadnym stopniu pod mozliwosc przechylenia szali na zp
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 trzeba wiecej wypić zeby mieć jaja na takie decyzję..
Ja sie zgadzam
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho chyba musial wiecej wypić niż zazwyczaj zeby mieć jaja
3
@KrwawiaceoczyVEB jak sie powiedziała A to trzeba powiedzieć B. Jednym z pierwszych komentatorów król polskich kasyn i pijak grosicki :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@kanver_ lub aż nadto
0
@Kitek1640 nie no on myśli tylko o sobie więc jak sie modli to zeby sam nie cierpiał
2
@Hosh no i do zobaczenia za tydzien :)
0
Ten mecz jest tak beznadziejny jak nasza reprezentacja narodowa
5
Yamal dziś jest jak obce ciało. Fatalny mecz. Same błędne decyzje. Złe podania. Multum strat. Dramat
1
@Matheu12 złota pilka dla niego jak nic
1
@Veysel mam to samo zdanie. Widać że świetnie sie rozumie z naszymi chłopakami z Barcy
14
Jest chemia między Pedrim i Nico czy Yamalem i Nico. To powinien być nasz priorytet a nie obrażać sie bo rok temu nie zawitał u nas
0
@negreanu on juz tylko przeszkadza w reprezentacji. Z całym szacunkiem to juz nie jest topowy zawodnik
1
@pioz123 hehe no być zawsze numer drugim to fakt ale karierę mial zacną
6
Dawać juz ten mecz. Oby dziś Yamal zrobił show wielkie i zakończył karierę ronaldo
0
Komentarz usunięty
0
@Stinger_ i dlatego że nie szukasz agencji w internecie to napisałeś mi 2 komentarze zanim w ogóle odpowiadam :D :D
To nie ja siedzę tutaj i pisze milion komentarzy i wiecznie tutaj siedzę więc ,,mój atak na zielone" jak to nazwałeś brzmi tak komicznie jak Twoja osoba :D na marginesie dodam tylko ze napisałeś do mnie chyba juz 15 komentarz pod różnymi postami na które nigdy nie odpowiadam ale ty nadal piszesz więc chyba jednak to jie szukam poklasku i agencji.
W starożytnym Rzymie twoje imię brzmiałoby atencjusz :)
Jak można być tak ,,inteligentnym" zeby mówić ze alkohol jest dobry.
Hahaha ja mam średnią komentarzy większą niż ty:D co za Eugeniusz
I na koniec dodam że jestes niczym w moim zyciu i nawet jak bys mi zrobił kupe na wycieraczce to bys mnie z równowagi nie wyprowadził. Wiec sobie nie wlewaj jak codzien za kołnierz. Wstań bo sie znowu zesrales
0
@Stinger_ a czyli jak ,,znaczna część innych rzeczy" szkodzi zdrowiu ale ich zażywasz to alkohol też nie jest zły?
Ciekawa teza :)
Jak miałem 15 lat też tak myślałem. Powiedz to ludziom na odwykach i dzieciom które nie mają ojca czy matki bo alko ich porwało. Juz nie mówiąc o samym destrukcyjnym działaniu dla organizmu.
Nie pale, nie pije i nie musze iść z duchem towarzystwa zeby przynależeć do jakiejś grupy czy też zeby byl to wyznacznik dobrej zabawy na imprezie.
Ja akurat jestem człowiekiem który starannie dobiera co płynie mi w żyłach i czy to alko czy jak napisałeś cola czy hamburger są dla ludzi to oczywiście sie z Tobą zgadzam. Jednak jesli jestes świadomy swojego ciała i tego czego potrzebuje to raczej nie pijesz ani nie jesz fast fooda. Sam nieraz po nie sięgnę bo np. dzieciaki chcą i wtedy mój organizm z miejsca mówi że zrobilem cos czego nie toleruje.
,,polecam nie nawalać sie do końca"
Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nawet z tym masz problem? Pisze juz 3 raz do ciebie ze nie pije i to jakies 15 lat więc z czym tu wyskakujesz atencujuszu dla paru lajakow na forum internetowym. Widzę że Twoja racja zawsze jest najmojsza więc koncze tą jałową dyskusje. Proponuję odejść czasem od monitora i uwierz tam jest prawdziwe zycie. Dokładnie tam gdzie ciebie nie ma internetowy napinaczu :D zabawne są twoje posty i szukanie atencji. Ty chyba śpisz z ręką przy telefonie zeby skomentować każdy post.
Ps: Mam głęboko w d... w co ty wierzysz
0
@Stinger_ rozwiń zatem skrót myślowy,,widze że impreza była udana skoro skoro jeszcze trzyma" to co mnie trzyma? :) weż sie nie kompromituj że nie chodziło o alkohol :)
Oczywiście że picie alkoholu jest złe jesli świadomie podchodzisz do swojego organizmu to nie trzeba być geniuszem żeby to wiedzieć
0
@ranger3120 no way. Yamal pokaże miejsce w szeregu
1
@Bolton naturalnie :D później bym ogarnął że dzieci jutro do szkoly :D
0
@Stinger_ nie pije alkoholu. Nie mierz innych swoją miarą
0
@BorzyKrzys a co ona zrobiła?