Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TomekJastrzebski ależ proszę Tomaszu. Pisz więcej wartościowych artykułów i sprawdzonych informacji to nikt nie będzie musial czytać ,,dziennikarskiego" ścieku który nic nie wnosi
2
A czyli jedni napisali że spotkanie mogła byc. Drudzy że było a trzeci na stronie stworzył o tym artykuł pisząc że weryfikujemy informacje. Jprd... okienko transferowe to okres w którym przeczytamy najwiecej bezwartościowych rzeczy...
0
@kanver_ przedewszytskim Skorża jest trenerem który potrzebuje dużo czasu zeby jego drużyny funkcjonowały. Jednak jak juz sie to stanie to są piękne dla oka
3
@BorzyKrzys ostatnie 3 słowa mnie namówiły
0
@FcPortoFan1999 spokojnie za Kazimierza Górskiego też były spore tarcia a zaskoczyło bo na boisku byli drużyną
0
@Kinginiesta to by nie byl dobry ruch
0
@FcPortoFan1999 onie nie muszą sie lubić mają tylko grać w piłkę :) jestem pewny że Maciek awansuje na mundial
0
@FcPortoFan1999 wątpię zeby ktoś inny dostał opaskę. A ze Skorżą jestem pewny że pojadą na mundial
10
Człowiek sie rodzi i idzie później do szkoly. Studia a później do pracy lub zakłada firmę. W międzyczasie zakłada konto na Fcb i zapoznaje sie z La Ramblą i zostaje oświecony że tak naprawdę tutaj dopiero zdobywa wiedzę potrzebną do zycia
0
@FcPortoFan1999 Maciek da opaskę Lewemu
0
@marcin62 e tam słyszałem jak to mówił :)
0
@FcPortoFan1999 z gumnym moze byc różnie bo to szklanka
0
ZLATAN IBRAHIMOVIĆ PODWAŻA LEGENDĘ PELE. ZGODZICIE SIĘ ZE SŁOWAMI SZWEDA?
"Gdybym grał w erze Pelégo, strzeliłbym 3000 goli. Zasady nie były wtedy tak surowe, nie było VAR, nie było wyraźnych decyzji o spalonym. Gdyby nie było spalonych, sądzę, że strzelałbym gole w każdym meczu. Jedyne, co mogłoby powstrzymać Zlatana, to kontuzja.
Nawet nie liczę jego goli, ponieważ wiele z nich było na spalonym. Ciężko było traktować go poważnie, gdy twierdził, że jest lepszy od Cristiano Ronaldo, Messiego czy ode mnie.
Wygranie trzech mistrzostw świata golami na spalonym. To była największa kradzież.
Ma swoje miejsce w historii piłki i niech spoczywa w pokoju, ale na pewno nie tak wielkie jak mu się całe życie wydawało."
Zlatan w formie :D
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobra polityka. Na transferze Skrzypczaka można tylko zyskać czy to czysto piłkarsko czy przy następnym transferze ta kwota sie znacznie zwróci
0
@FcPortoFan1999 jak dla mnie chodyna fajnie chodził jak dostawał szanse na początku a trener go spali
Co do motoru to chodziło mi o ten transfwr jakiegoś obrońcy co miedziowi pogonili go a teraz ma isc do Chelsea za 11 mln. Czytałem cos tam na ten temat ale nie pamiętam dokladnie
3
Robert Gumny widziany dzis w biurach Kolejorza. @Comentateiro @Kinginiesta @Sulimo @Luciano99 @FcPortoFan1999
To by mi nawet spasowało jakby kolejny wychowanek wrócił do klubu :)
1
@jacobFCB obowiązkowo zupa szczawiowa na obiad
7
Czyli wniosek jest prosty Botofago wygrałoby ligę mistrzow jakby grali w europie :)
0
@FcPortoFan1999 motor Lubin sie śmieje teraz :)
0
@BezglutenowyPedri do pismaka pisz :)
0
@Kinginiesta tymczasem Pedri mówi ta? To potrzymaj mi piwo :) ja myślę że ten chłopak jeszcze nie pokazał 100% i sufit ma wyżej
1
@Aragorn33 tak Pedri jest blisko to fakt.
@Kinginiesta myślę że jeszcze nie jest to poziom w prime Iniesty. Tylko tez trzeba brać poprawkę że Iniesta mial obok Xaviego i Leo co tez dawało komfort
3
@Pawel13sz mowilem o boisku a nie jak grał w Fifę Don Andresem
0
Też tak macie ze jak przychodzi jakas odpowiedź na wasz komentarz to nie przenosi was do tego komentarza tylko do artykułu w który ów komentarz byl dodany?
Strasznie irytujące
1
FC Barcelona wkrótce powinna poinformować o powrotach swoich legend. W strukturach klubu ponownie mają znaleźć się Thiago Alcântara oraz Andrés Iniesta - informuje Javi Tarre.
Don Andres Iniesta. Takiej gracji przy prowadzeniu i panowaniu nad piłką nie mial chyba nikt. Dobrze niech wraca do domu
0
@jacobFCB spokojnie jak kupią Nico to bedziesz mial wałkowanie o Grimaldo :)
0
@wojopancer nie sądzę :)
0
@MateS Ronaldinho solo tez mecz wygra
1
Lech daje 1,5 mln euro za pieńko z zagłębia. Dobry on jest? Jakoś nie widziałem jego żadnego meczu bo zaglebia nie oglądam.
@FcPortoFan1999
6
@Arden jesli stanęli w obronie kogos to mimo wszystko trzeba to pochwalić.