Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e to nie wybrzmiało za dobrze :D
1
@Metempsychosis to jest sniadanie prawdziwego faceta który ma bęben wielki jak maszyna losującą w totolotku
1
@Kgorecki2500 człowiek potrzebuje tłuszczów np. Z awokado albo orzechow a nie takiego gówna
1
@konrad1661 1,2 kalorii na sniadanie? Jprd masarka. To ile Ty ważysz i ile dziennie kalorii pochłaniasz?
Mi spokojnie na 3/4 h starczy 650 kalori z owsianki
0
@July_6_BcN na snaidanie to sie je tak : 50 gram płatki owsiane, 100 gram truskawek, 20 gram odżywki białkowej, 40 gram migdałów, 150 gram skyr smakowy
Polecam spróbować taki shake. Do pracy czy w pracy idealny i daje energię
0
@mkord sie naogladales za dużo filmów sf. Zawodnicy mma wywodzą sie z różnych sztuk walki. I kazdy z nich to wielki sportowiec który wstaje rano i ciezko pracuje nad swoją formą fizyczną, kondycją a pozniej leci na salę na trening który jest morderczy. Potrafią byc w treningu przez 10 h dziennie wiec co ty pierd... za bzdury że to nie są sportowcy? Oczywiście jak w każdym sporcie znajdą sie idioci którzy po prostu chcą komuś zrobic krzywdę bo mają po prostu spier... psychikę. Jednak odklejenie i mówienie ze to zwierzęta które wchodzą do klatki zeby sie pozabijać jest tak głupie że aż śmieszne. Taki GSP czy Nurmagomiedow to jest wzór do naśladowania dla dzieciaków. Wielce krzywdzące są Twoje opinie które są niepodparte żadnymi konkretnymi faktami a czystymi stereotypami. Widać że nigdy nie byłeś w klatce. W walce czasem jestes w transie i skupieniu zeby nie dać sie trafić przez co może sie wydarzyć że ktoś chciał skończyć przeciwnika zeby nie wstał i nie przegrał walki.
0
@mkord większej głupoty dzis nie przeczytam :D anaboliki biorą kulturyści a nie zawodnicy mma
0
@heniusss o tego nie słyszałem. Całkiem spoko ziomek.
0
@jacobFCB dokładnie ;) tak samo jem. Nie szanuje jak ktos dodaje inne dodatki. A jak słyszę o jakiś karczochach to aż mnie mdli
0
@mkord jesli czlowiek który spędza po 10 h dziennie na treningu nie jest dla ciebie sportowcem to nie wiem jak Ci pomóc ;)
0
@Doren01 bardzo dobry aktor i bardzo dobry człowiek. Z aktorami komediowymi jest tak że przypinają im łatkę takich gamoni i tak to z nimi zostaje.
4
Adam Sandler zarabia ogromne pieniądze — za każdy film otrzymuje od 15 do 20 milionów dolarów, a dodatkowo 250 milionów od Netflixa i kolejne miliony z własnej firmy produkcyjnej. Łącznie jego majątek szacuje się na około 800 milionów dolarów.
Mimo tak ogromnego bogactwa prowadzi bardzo normalne życie. Mieszka w zwyczajnym domu, często chodzi pieszo lub jeździ rowerem, a posiłki jada w tanich burgerowniach. Unika luksusów i zawsze znajduje czas dla swoich fanów.
Co więcej, hojnie wspiera cele charytatywne. Przekazał 10 milionów dolarów na szpitale dziecięce, 80 milionów na programy artystyczne dla dzieci i 50 milionów na pomoc osobom odbudowującym swoje domy po katastrofach.
Potrzebujemy więcej takich aktorów jak on!
0
@jacobFCB wiadomo ;) tłuste mięsko zawsze najlepsze. Ja lubie z ogniska dziczyznę.
A teraz se zjem tatar wołowy :)
0
@FcPortoFan1999 no myślę ze tak
A Ty sie interesujesz portugalską ligą. Znasz tego pomocnika co Lech sie o niego stara? Tiago Morais
No i Pieńko. To tez ponoć dobry grajek. Tak mi mówi zanjomy z zaglebia. Dobre okienko jak domkną te transfery
0
@jacobFCB no tak z ogniska oczywiście lepszy ale ja też wrzucam do grilla. Nie jest tak samczy jak z ogniska ale zawsze cos
0
@FcPortoFan1999 tak wiem. Bez urazów to by bylo dużo wzmocnienie.
0
@mkord dla mnie nie jest sportem np. Wyścigi formuły jeden a jednak nim jest ;)
0
@PatrychoO celem jest zarobienie pieniedzy na swojej pasji. Co za bzdurę piszesz. To sa ludzie którzy poświęcili swoje życie na treningu. Wstają codziennie o 4 rano i zapier... do nocy więc twoja teori jest conajmniej niesmaczna. Patologia to chlanie i bicie swoich dzieci
0
@mkord jakby nie bylo to kazdy wchodzi do klatki bo tego chce wiec w czym problem? Taka pasja, taki sport. Jedni sie biją inni grają w bierki
0
@NANO77 jasno że można. Ja nie oglądałem ale wiem gdzie można. Tutaj podać nie mozesz bo dostaniesz bana jak wrzucisz link
0
@FcPortoFan1999 oby tak byl ale w Ausburgu wiodło sie podobnie. Szkoda bo chłopak ma potencjał
1
@kubix05 i od tego czasu wciąż czekamy na to zeby coa zagrali :D
0
@PatrychoO patologia bo ktos trenują mma, boks czy tajski? Niezła odklejka
2
Komentarz usunięty
0
Niby Gumny w Lechu to fajna sprawa ale trochę niepewna że wypadnie z kadry na 3/4 sezonu
0
@BulaKG jeszcze żadnego nie ogladalem :)
0
@Criss18Barca i jeszcze kobiety to juz w ogóle komiczne. Tam jakiś koleszka dostal liścia i w śpiączce byl. Później warzywko także niefart na maksa
2
11 milionów za nowego Messiego... eh a byl czas ze mozna bylo 100 dostać
0
@jacobFCB baby to zawsze robią jakies niepotrzebne rzeczy :D ja jeszcze lubie sobie wrzucić ziemniaka do węgla
Brak wołowiny to profanacja ,:D
0
@Konradowskyy strasznie jestem zagotowany :D wręcz miałem kiepski humor ale dwóch kawalrzy mi go poprawiło i mam kupe śmiechu