Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP1 lepiej bylo go zostawić w spokoju i naturalna selekcja by zebrała żniwa
1
@Rupert_Haubica tam nawet z piłką jest mało biegania.
0
@FcPortoFan1999 chyba Ty :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa obawiam sie że możesz mieć rację ale możesz też być w błędzie
5
@Roobo mozna tez nie ruchac wszystkiego co nie spie... na drzewo i być wierny żonie wtedy nie musisz wydawać 15 tys co pół roku
0
@Sulimo świetny ruch
0
@FcPortoFan1999 awans do ligi mistrzow!!
0
@LukaszFan mozesz miec swoją butleke z wodą ale pustą. Po odprawie masz miejsce gdzie mozesz tą wode sobie nalac do butelki
0
@bartekvisca tylko garmin!!
0
@vangoor może raty?
0
@LukaszFan w całej europie są przymocowane taki unijny nakaz.
Ja mam swoją butelkę i wodę. Nie jestem ,,frajer" zeby placic za 0.5 litra wody 11 zł.
W holandii ostatnio mi się skończyła i 3,5 euro. Szaleństwo
0
@tadzik447 kurde fajnie masz. Ja niby sam sobie szefem a nie wiem co to weekend :)
0
@tadzik447 Tadzik natychmiast wytrzeźwiej!! Mamy środę
0
@LukaszFan pewnie dlatego że u nas droższa nakrętka jest
0
@FcPortoFan1999 tak ale idą Twoim tokiem myślenia to juz w tej rundzie możemy trafić na Pafos czy Rijeka i co juz teraz mamy dostać oklep? :) dla mnie brak awansu do ligi mistrzow bedzie kompromitacją
2
@Hasszz za dużo haszu palisz zdecydowanie
0
@MsBarca to nie Marek byl twarzą kompromitacji tylko obrona
0
@MsBarca kto się kompromitował? :D
0
@FcPortoFan1999 tez bym nie chciał wchodzić w bagno kuleszy. Maciek zasługuje na spokojne środowisko i czas na zbudowanie swojej wizji
0
@TedeFCB mi tam obojętne kto bedzie bronil byle gral jak Courtua w lidze mistrzow. Marek w swojej wysokiej formie to tez jest znakomity fachowiec
0
@FcPortoFan1999 chcesz Skorżę na trenera reprezentacji?
7
@Hasszz jak Nico jest słaby to Twoja wiarygodność jest mniejsza niż te zero :)
0
@FcPortoFan1999 w tym roku dla mnie tylko liga mistrzow sie liczy. Tam jest piniądz :)
0
@FcPortoFan1999 nic nie jest łatwe do wygrania. Dla dobrego sezonu w lidze mistrzow moge poświęcić przyszły rok bez pucharów
0
@misterio jest tylko jedna dobra odpowiedź. Oczywiście że wybierze żle bo o piłce wie tylko tyle że sie na niej nie zna
0
@FcPortoFan1999 jestem gotowy poświęcić seozn i wygrać np. Puchar polski ale grac w lidze mistrzów. Tam leżą pieniądze na rozwój klubu
0
@FcPortoFan1999 nie uważam zeby to były jakies ekipy nie do przejścia. Jakiś Tottenham to juz ekipa której można sie obawiać ale tez mimo wszystko jest szansa przejść takich. Pamiętam jak skazywali Lecha na pożarcie w grupie z Juve, City a wyszliśmy z niej. Tak jak mówię wolę grac z lepszymi niz z ogórkami bo wtedy lepiej idzie
Bardziej sie obawiam pierwszych meczy niz dalszej rywalizacji
0
@FcPortoFan1999 nie uważam zeby to były zespoły silniejsze od Lecha
https://zapodaj.net/plik-sxp1MF7xnR
Oczywiście dużo zależy od szczęścia w losowaniu ale spokojnie polskie zespoły. Nie tylko Lech. Powinny co roku meldować sie w lidze mistrzow a nie raz na 20 lat
Mocne ekipy nie walczą w eliminacjach. Każdego mozna pokonać. Walczyć, biegać, zapierd...
0
@FcPortoFan1999 jak sie chce grać w lidze mistrzow to z tymi rywalami trzeba sobie radzić. To nie są jakies wielkie kluby
0
@FcPortoFan1999 zadowoli mnie tylko liga mistrzow i mecze z Barceloną czy realem