1

@blakkudium popcorn nie tylko biały sufit

1

@adamek20151 to wręcz przekreśliło jego życiowe dokonania

0

@Kgorecki2500 paranoicznie nie ale w pewnych sytuacjach broń by sie przydała żeby obronić rodzinę przed oszołomami

7

Z tych wszystkich tylko Jonathan David i
Tyrick Mitchell są ciekawą opcją jak za darmo

0

@Frimpong że obaj są czorni?

2

@A4ron liczba meczów przekłada sie nie formę i widowiskowosc. Wiec nie zgadzam sie zupełnie. Zajeżdżają organizm jakimiś bez sensu KMŚ których nikt nie ogląda a to wyjdzie w przyszłym sezonie lub następnym w postaci kontuzji

0

@Joe_Barbaro Huja wygra :D

1

@Encore jest taki mały a jednak młotek w rękach potężny. Tzn niski bo zbudowany jest

0

@bryzabity malo mnie intersuje za czym ty jestes. Nie trzeba byc zbyt inteligentnym zeby zauważyć jakim jest typem jego ojciec ale widać ciebie to przerasta

0

@bryzabity tata wyszedł z domu i nie wrócił jak miałem 10 lat wiec za bardzo go nie pamiętam :) na marginesie to trzeba miec IQ temperatury pokojowej żeby włączać do dyskusji tatę i próbując zabłysnąć za parę lajkow. I dla twojej wiedzy ale nie wiem czy to zrozumiesz to z nikogo nie szydziłem tylko napisalem że nie wiem o co mu chodzi. Metafora taka. Poluzuj stringi to może zrozumiesz następnym razem

1

@konrad1661 zgadzam sie w 100% :)

1

@konrad1661 w takim przypadku najlepiej byłoby robic sobie shake. Ja wstaje o 4 rano a jem dopiero po treningu cardio. Fajne shake na malo czasu to np. Płatki jaglane, ryżowe i 50 gram białka w czasie jak szybko żyjesz pomagają. Ja tez np lubie shake z płatków owsianych 50g, skyr 150g, truskawki 100g, mało orzechowe 40g, 20 g białka. Przed wyjściem z domu i życiem w ciągłym biegu to shake ratują zycie :)

Jak zjem cos ponad stan to od razu organizm to wyczuwa. Z tym że ja teraz na redukcji. Jeszcze zejdzie z 2 miechy

0

@Mezocyklon87 :D żelepapą

0

@ToWinaSedziego tak oczywiście, zaraz po tym jak sie nauczy francuskiego

1

@malicinho nadmiar wszystkiego jest zły. Ja potrzebuje od 50 do 100 gram wegli na posilek. 3 razy dziennie a 2 razy bialko i tłuszcze.


DNI TRENINGOWE:
1. 40g ww / 30g b / 20g t
2. 40g ww / 40g b / 0g t
3. 40g ww / 40g b / 0g t
4. 80g ww / 40g b / 0g t
5. 0g ww / 40g b / 10g t

DNI NIETRENINGOWE:

1. 40g ww / 30g b / 20g t
2. 0g ww / 40g b /10g t
3. 40g ww / 40g b / 0g t
4. 0g ww / 40g b / 10g t
5. 40g ww / 40g b / 10g t

0

@Rewolucja123 Khabib to był potwór. Niby maly ale siłę niedźwiedzia ma

0

@Rewolucja123 od początku bylo wiadomo że to jego jedyna szansa z ktorej jednak nie skorzystał

9

@Faro Yamal ma 17 lat. Jego mozna zrozumieć. Tym bardziej jesli w tym wieku stalo sie tak wiele w jego życiu

1

@Comentateiro tak dlatego pisalem o Ldl czyli złym cholesterolu. Hdl to dobry cholesterol

0

@Safrani ale w czym sie nie zgadzamy? Bo ja potwierdzam to co mówisz. Z tym że jesli wybierasz węglowodany wartosciowe czyli zawarte w produktach ziarnistych i warzywach obniża Twój poziom ldl a jesli wybierasz cukry proste zawarte w przetworzonej żywności to ten poziom podniesiesz. Wiec nie rozumiem czemu piszesz mi że mam poczytać jak mówimy o tym samym :)

0

@vangoor z drugiej strony co ma myśleć jesli w wieku 17 lat dostaje numer 10 po Leo a cały sezon w ważnych meczach to on nosil Barce na plecach

13

@bryzabity chyba tylko Ty rozumiesz co piszesz :D

53

Czy tylko mnie irytuje ojciec Yamala? Strasznie śliski typ. Zeby nie zepsuł kariery syna

0

@Safrani ale o czym mowa? Bo nie wiem do czego odpisujesz. Pewnie do cholesterolu? Posredni wpływ węglowodanów na cholesterol jest znikomy. Cholesterol to złe tłuszcze a nie węglowodany. W weglowonadach są cukry proste i to one podnoszą poziom ldl

0

@Rewolucja123 oliviera w stopce wyglada mizernie. Za to Topuria dobry wariat. Bilans walk zachowany

0

@Rewolucja123 Oliviera myślałem że zrobi cos wiecej. Wiedziałem że przegra ale nie że w takim stylu

0

@malicinho węglowodany nie mają nic wspolnego z choleterolem. Cholesterol jest produkowany w wątrobie i zależy od tłuszczów nasyconych i trans które podnoszą poziom LDL

0

@konrad1661 chodzisz na siłkę i nie masz ustalonego deficytu kalorycznego że raz zjadasz 3,5 a raz 2,5? Waga 70 kg przy takim wzroście to rzeczywiście jestes chudzielec. Jak chcesz zbudować mase to musisz miec dietę. Czy to redukcja czy masa to dieta to 70% sukcesu

0

@mkord co Ci skopiowałem? :D i co ty bredisz co bylo założeniem mma? Mma to sa mieszane sztuki walki a Ty tutaj piszesz o założeniach organizacji która zawsze i wyłącznie patrzy na swoją kasę. Zgadzam sie z Tobą w 100% w tej kwestii. Jednak zeby wejść do organizacji i zarabiać na swojej pasji jest to poprzedzone przynajmniej 10 letnim treningiem na sali. Mowie tu o UFC czy Belatorze a nie jakiś patogalach gdzie walczą po prostu debile. Wróćmy do meritum którym jest morderczy wręcz trening. Wiele wyrzeczeń zeny znaleźć sie w miejscu w którym mozesz zarabiać na tym co jest Twoją pasją. Uważam że kazdy ma prawo robic co chce i wchodzą do oktagonu żeby odmienić swoje zycie. Taki MCgregor nie mial co jeść czasem a jego partnerka z którą jest do dzis pracowała na 2 zmiany zeby on mógł trenowac od 3 rano do 22-23. Dzisiaj jest miliarderem. Wiec nie mów ze to nie są sportowcy bo to po prostu czysta głupota o czym mówisz.


A jesli chodzi o Twoj główny zarzut to juz Ci wyżej napisalem o co chodzi z tymi ,,młotkami". Dodać do tego że podwyższa to oglądalność i zarobki. Jak napisałeś ludzie są prymitywni i to chcą oglądać. Z tym sie zgadzam w 100%

0

@July_6_BcN sniadanie ma byc pożywne i ma miec dużo białka zeby ruszyć z kopyta ;) solone fuj ble

Co tam zajadasz solonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?