2

@xvcWinterSoldier płyty PW to złoto :)

7

Pisanie że kontuzja Musiały to wina zbyt dużej ilości meczów to już jest czysta głupota :D

0

@VegetaPolska Nico juz sie skończył :) nikt nie bedzie pamiętał ktp to był. Tylko fani Bilbao

0

Z całą pewnością zagłosowałem na to że kogoś innego. Uważam że Barcelona powinna ruszyć pełną parą po MNiE!!

1

Ale jak to? Przecież Romerro mowil że Nico przyjdzie na 150% :D :D :D

Za kim tu lamentować? W Barcelonie mają grać piłkarze którym zależy na tym herbie. Jak Gavi, Pedri czy Rafał.

0

https://zapodaj.net/plik-Ug8XvT2w3K

Wczoraj ,,kurier dostarczył" moją paczke. Jak sie okazało dzis rano jak wstałem na meilu miałem zdjecie w odpowiedzi na moje pytanie. Kiedy paczka zostanie dostarczona. Jest to klimatyzator LG. Cena jest sprawą drugorzędną chociaż tani nie był :) zostawił go pod domem za koszami na smieci dostałem odpowiedź :) raz że przesyłka leży pod domem sąsiada na zdjęciu a dwa że zaginęła :D i typ mi mówi że paczka dostarczona byla prawidłowo i nie podlega reklamacji ;D

No to qur... potrzymaj mi piwo!!

No i 3 to juz hit :) sąsiad na ścianie z tyłu domu za garażem ma co? Nową klimatyzacje :D :D :D

0

@Bernard777 Barcelona nie potrzebuje napastnika ktory wali z główki bo my wchodzimy z piłką do bramki. Oczywiście jako zmiennik to ciekawa opcja ale oprócz Roberta to raczej zawsze bylo mizernie w tym aspekcie

0

@Who_you_mam jak zawodnik przychodzi za darmo to później mozesz go sprzedać i cały zysk jest dla klubu. Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz. Premi za podpis dawac nie musisz. I jedyne koszty to jego pensja. Która i tak mozesz dac małą bo jesteśmy Barceloną i albo chcesz tu grac albo nie i adios

3

@Adran360 nie wiem czemu my nie braliśmy Dawida. Za darmo to chociaż mogliśmy sprzedać z zyskiem jak sie nie sprawdzi

2

@Krzywy95 przeciez to jest obrońca :D

0

@Murazor w sumie racja :) nawet Karol Linetty zarabia 1,5 miliona euro rocznie. Nie bieduje

0

@Metempsychosis takiego glupiego czegos juz chyba w zyciu nie przeczytam :D oczywiscie że owsianka daje więcej siły i enrgi niż tluszcz :D

0

@Murazor moje wygral wszystko odnosiło sie do tego ze wygrał zycie

2

@VAMOS1899LaMasia pewnie jakies przeprosiny + kara pieniężna

0

@Walpiano pokazali sie kibice z dobrej strony

0

@Zoker na Widzewie tez. Otwarta sprzedaż dopiero ruszy

0

@Murazor no a ile mial lat? Bo w wieku Yamala to Messi nie dźwigał na barkach drużyny w ważnych meczach

0

@Faro no gra w najlepszym zespole na świecie w wieku 17 lat to chyba sporo. Co moze osiągnąć wiecej na tej płaszczyźnie?

Wygral zycie. O to mi chodziło

Zostało ZP i MŚ i LM tyle wiec

2

Liczba sprzedanych karnetów w ekstraklasie na dzień 30 czerwca:
Widzew Łódź – ok. 14 600

Lech Poznań – ok. 10 300

Jagiellonia Białystok – ok. 8 100

GKS Katowice – ok. 7 000

Pogoń Szczecin – ok. 5 200

Górnik Zabrze – ok. 4 400

Raków Częstochowa – ok. 3 300

Cracovia – ok. 2 700

Motor Lublin – ok. 2 500

Korona Kielce – ok. 2 300

Arka Gdynia – ok. 2 200

Legia Warszawa – ok. 1 800

Lechia Gdańsk – ok. 1 500

Wisła Płock – ok. 830

Brawo dla Widzewa i Lecha i Jagi
GKS zaskoczone
Legia dno

2

@Fake69 to jest tak zwany ból dupy hejterow zza monitora

0

@kejdzi tym że 10 należy do Messiego

3

@Munio jestem pewny teraz po Ronaldihnio ze wlasnie tak robi

0

@kamiVeB a jakie ma miec ego jak w wieku 17 lat osiągnął wszystko?

0

Widzę ,,shake" sie dogadały :)

0

@Frimpong lekko mozesz stawiać u buka że to połamią na 4-5

13

@NeroTFP1 przecież nikt normalny nie myślał że Inter bedzie stawiał opór.

0

@Barcanajlepszyteam no człowiek nie staje sie jbn-ty z dnia na dzien

1

@Kgorecki2500 no nie wiem. Może akurat zobaczyłby z okna że idzie popierdolen.... z bronią w ręku. Może zanim zabił jedno to drugie by zdążyło wyciągnąć pistolet. Różne scenariusze mogłyby sie wydarzyć

0

@kubix05 nikt sie nie spodziewał

0

@Kgorecki2500 tego nie wiesz. Jak masz takiego ,,tate" to może jakies oznaki opętania były

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?