Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xvcWinterSoldier płyty PW to złoto :)
7
Pisanie że kontuzja Musiały to wina zbyt dużej ilości meczów to już jest czysta głupota :D
0
@VegetaPolska Nico juz sie skończył :) nikt nie bedzie pamiętał ktp to był. Tylko fani Bilbao
0
Z całą pewnością zagłosowałem na to że kogoś innego. Uważam że Barcelona powinna ruszyć pełną parą po MNiE!!
1
Ale jak to? Przecież Romerro mowil że Nico przyjdzie na 150% :D :D :D
Za kim tu lamentować? W Barcelonie mają grać piłkarze którym zależy na tym herbie. Jak Gavi, Pedri czy Rafał.
0
https://zapodaj.net/plik-Ug8XvT2w3K
Wczoraj ,,kurier dostarczył" moją paczke. Jak sie okazało dzis rano jak wstałem na meilu miałem zdjecie w odpowiedzi na moje pytanie. Kiedy paczka zostanie dostarczona. Jest to klimatyzator LG. Cena jest sprawą drugorzędną chociaż tani nie był :) zostawił go pod domem za koszami na smieci dostałem odpowiedź :) raz że przesyłka leży pod domem sąsiada na zdjęciu a dwa że zaginęła :D i typ mi mówi że paczka dostarczona byla prawidłowo i nie podlega reklamacji ;D
No to qur... potrzymaj mi piwo!!
No i 3 to juz hit :) sąsiad na ścianie z tyłu domu za garażem ma co? Nową klimatyzacje :D :D :D
0
@Bernard777 Barcelona nie potrzebuje napastnika ktory wali z główki bo my wchodzimy z piłką do bramki. Oczywiście jako zmiennik to ciekawa opcja ale oprócz Roberta to raczej zawsze bylo mizernie w tym aspekcie
0
@Who_you_mam jak zawodnik przychodzi za darmo to później mozesz go sprzedać i cały zysk jest dla klubu. Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz. Premi za podpis dawac nie musisz. I jedyne koszty to jego pensja. Która i tak mozesz dac małą bo jesteśmy Barceloną i albo chcesz tu grac albo nie i adios
3
@Adran360 nie wiem czemu my nie braliśmy Dawida. Za darmo to chociaż mogliśmy sprzedać z zyskiem jak sie nie sprawdzi
2
@Krzywy95 przeciez to jest obrońca :D
0
@Murazor w sumie racja :) nawet Karol Linetty zarabia 1,5 miliona euro rocznie. Nie bieduje
0
@Metempsychosis takiego glupiego czegos juz chyba w zyciu nie przeczytam :D oczywiscie że owsianka daje więcej siły i enrgi niż tluszcz :D
0
@Murazor moje wygral wszystko odnosiło sie do tego ze wygrał zycie
2
@VAMOS1899LaMasia pewnie jakies przeprosiny + kara pieniężna
0
@Walpiano pokazali sie kibice z dobrej strony
0
@Zoker na Widzewie tez. Otwarta sprzedaż dopiero ruszy
0
@Murazor no a ile mial lat? Bo w wieku Yamala to Messi nie dźwigał na barkach drużyny w ważnych meczach
0
@Faro no gra w najlepszym zespole na świecie w wieku 17 lat to chyba sporo. Co moze osiągnąć wiecej na tej płaszczyźnie?
Wygral zycie. O to mi chodziło
Zostało ZP i MŚ i LM tyle wiec
2
Liczba sprzedanych karnetów w ekstraklasie na dzień 30 czerwca:
Widzew Łódź – ok. 14 600
Lech Poznań – ok. 10 300
Jagiellonia Białystok – ok. 8 100
GKS Katowice – ok. 7 000
Pogoń Szczecin – ok. 5 200
Górnik Zabrze – ok. 4 400
Raków Częstochowa – ok. 3 300
Cracovia – ok. 2 700
Motor Lublin – ok. 2 500
Korona Kielce – ok. 2 300
Arka Gdynia – ok. 2 200
Legia Warszawa – ok. 1 800
Lechia Gdańsk – ok. 1 500
Wisła Płock – ok. 830
Brawo dla Widzewa i Lecha i Jagi
GKS zaskoczone
Legia dno
2
@Fake69 to jest tak zwany ból dupy hejterow zza monitora
0
@kejdzi tym że 10 należy do Messiego
3
@Munio jestem pewny teraz po Ronaldihnio ze wlasnie tak robi
0
@kamiVeB a jakie ma miec ego jak w wieku 17 lat osiągnął wszystko?
0
Widzę ,,shake" sie dogadały :)
0
@Frimpong lekko mozesz stawiać u buka że to połamią na 4-5
13
@NeroTFP1 przecież nikt normalny nie myślał że Inter bedzie stawiał opór.
0
@Barcanajlepszyteam no człowiek nie staje sie jbn-ty z dnia na dzien
1
@Kgorecki2500 no nie wiem. Może akurat zobaczyłby z okna że idzie popierdolen.... z bronią w ręku. Może zanim zabił jedno to drugie by zdążyło wyciągnąć pistolet. Różne scenariusze mogłyby sie wydarzyć
0
@kubix05 nikt sie nie spodziewał
0
@Kgorecki2500 tego nie wiesz. Jak masz takiego ,,tate" to może jakies oznaki opętania były