Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@don'T.R.I.P.e dziś cały świat jest wyprodukowany w Chinach. Oczywista oczywistość a gadanie Trumpa to jak 98% jego wypowiedzi czyli populistyczne gadanie nie poparte w żaden sposób przemyśleniem swoich słów a tym bardziej faktami
1
@4drian0 tylko Eric Cantona mógłby byc trenerem :)
7
Żona zrobiła mi kanapki na kolację. I sie zastanawiam czy to jest ten moment gdzie można sie zacząć bać? :)
https://zapodaj.net/plik-Ken7CxWdt6
3
@pt9 tylko dachu brakuje :)
6
@Popitek12 Serce drużyny. Pedri
0
@Xaviball taki trochę kot w worku jak Gumny. Skrzypczak oczywiscie w życiowej formie
2
Arkadiusz Reca najprawdopodobniej zostanie piłkarzem Lecha!
30-latek ostatnie trzy lata spędził w Spezii, a obecnie jest wolnym zawodnikiem. Rozegrał ponad sto meczów w Serie A, jest 15-krotnym reprezentantem Polski.
źródło: Tomasz Włodarczyk (Meczyki)
Lech jak najmniejszym nakładem gotówki... jak co roku Rutkowskie mend--y. O ile Gumny i Skrzypczak spoko bo to wychowankowie. Tak o walkę w lidze mistrzow przydałoby sie sięgnąć do kieszeni i sciagnac 2-3 klasowych graczy
0
@FcPortoFan1999 I tak wlasnie wszyscy sa przyzwyczajeni i patologia bedzie trwać następne 30 pokoleń
0
@FcPortoFan1999 no to jak sie nie zmieni to dalej bedziesz ogladac to co widzisz od 30 lat :)
0
@FcPortoFan1999 mamy 40 milionów ludzi w kraju czy tam poza nim. Nie sądzisz że 11 z nich to mało? ;) popatrz na Holendrów jaki maly kraj a ciagle w topie. Polska myśl szkoleniowa musi sie zmienic bo zdolni ludzie zawsze byli w naszym kraju ale podejście do piłki musi sie zmienic i patologia która kieruje nieudolnie pzpn
0
@FcPortoFan1999 kadra jest taka jaką ją skleisz. Jest dużo młodych i zdolnych chlopakow. Nie trzeba brac ,,nazwisk" a mieć pojęcie o piłce a uwierz że na boiskach są talenty. Z osiedla bym zebrał lepszą 11 niż te patałachy których potocznie nazywamy piłkarzami. Polska piłka to totalne dno. W 100% zgadzam sie z wypowiedziami Podolskiego.
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem? Tutaj nigdy nie ma komfortu pracy rzy tej patologii
2
@adi7adi8 tyle to i ja wiem :D jednak fajna kandydatura
1
,,Ostatnio do PZPN wpłynęła oferta Roberto Manciniego" Mati Borek takie rewelacje szepta :)
To by byl chociaż jakiś trener z topu w końcu. Szkoda że sie nie wydarzy
2
@SigmaBoyEssaYamal a co ma piernik do wiatraka?
1
@JimMorrisonFCB pamiętasz to jak to tworzyłeś? :) ponoć Jim był tak sponiewierany że może nie pamietac. Przekozacki legendarny kawałek
0
@FcPortoFan1999 z pewnością tak
0
@FcPortoFan1999 też prawda ale wtedy wszystko chodziło fajnie wiec moze uda sie cos zagrać znowu
1
@FcPortoFan1999 nie sądzę. Messi to introwertyk. Nie pasuje do arabskiej kultury. Jak nie skusiło go wtedy 400 baniek to tym razem tez tego nie widze.
0
@FcPortoFan1999 Adam prowadz wodzu. Może tym razem ktos nie spier... karnego
0
@cules100pro juz byl u nas jeden Turek. Nie dzięki
0
@El Plutoninho oby nie kupili nikogo
2
@norbi77 niech grają jak najdłużej a trofeum liczę że trafi do brazoli :)
3
@FcPortoFan1999 ja bym tego nie uniósł :D ale ronaldo by byl w 7 niebie. Takie ciasteczka by dostawał że przed rentą by wykręcił 2000 goli
0
@FcPortoFan1999 medialnie tak ale wizualnie by sie gryzło nieziemsko.
0
@Hadim ma za to świetne wyczucie kiedy wchodzić ze środka pola i tak zdobywa gigantyczne przestrzenie. Nie musi sie kiwać. Jesli szukamu klasycznego lewoskrzydlowego to jest nim Virgili
0
@Hindus Alemany oprócz tego ruchu zrobil dużo innych znaczących. Deco nie robi nic. Taki znaffca rynku brazylisjkiego to chyba powinien wyciągnąć jakiegoś nowego ,,neymara" za frytki. A jesli chodzi o to czy Diaz jest w planach trenera tego nie wiesz. Chyba ze posilkujesz sie pismakami które przed chwilą pisaly że Nico na 150% u nas. Na chwilę obecną Deco jest fatalny. Zobaczymy czy cos sie zmieni w tej kwesti. Dla mnie czystą głupotą jest kupować Diaza za 70-80 milionów jak mozna sciagnac za połowę tego jakiegoś młodego chlopaka
4
@Hindus oczywiscie że jest nieudolny. Za Nico winic go nie mozna ale w Barcelonie dyrektor sportowy powinien wyciągać takie perełki jak Pedri a on sie rzuca na Diaza za 80 baniek gdzie kasy nie mamy. Czysta głupota.
0
@Hadim no ma sens ten tekst Twój :) nie ma sie czego nauczyć od Raphini czyli gościa który w zeszłym sezonie wygrecił liczby na poziomie Messiego :)
0
@Romario87 gdzie wysłałeś? Nic nie mam