0

@FcPortoFan1999 z kopenhagą to bedzie ciezko przejsc. Szanse oceniam 70/30. Oby ich ominąć. I Zvezde tez. Reszta w zasięgu

0

Czy Legia przejdzie czy nie to juz wstyd narobiony do tej minuty... polska pilka to jest dno totalne...

1

@blakkudium jeszcze tam ponoć są zabiegi o Timothy Ouma ze Slavi

1

@blakkudium kolejny wypożyczony jak Carstensen. Gość świetnie sie wprowadził i go oddali. Lech mógłby stworzyć fajny zespół na miarę oczekiwań w europie. To z tymi ,,ekspertami" u sterow traci caly potencjał. Mimo wszystko ten transfer jest dosc ciekawy. Na trasfamrket wyceniany na 3ml. Jednak np. Sousa na 5. Dopóki doputy będziemy sie rozdrabniać to nic nie zbudujemy. Tu trzeba kogos na juz

1

Nie wiadomo czy Lech przebrnie przez tą rundę eliminacji dzięki najgorszemu dyrektorowi sportowemu w histori aka ,,żąsie" i jeszcze bystrzejszemu prezesowi. Jednak potencjlany następny szczebel to juz schody


Wiadomo już, że w przypadku wyeliminowania rywala z Islandii Lech trafi na lepszych z par:

FC Kopenhaga (Dania) / FC Drita (Kosowo),
Lincoln (Gibraltar) / Crvena Zvezda (Serbia),
Noah FC (Armenia) / Ferencvaros (Węgry),
Pafos FC (Cypr) / Maccabi Tel Awiw (Izrael),
Slovan Bratysława (Słowacja) / Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina),
Shelbourne (Irlandia) / Karabach Agdam (Azerbejdżan).


Fiabema w 1 składzie i lekko robimy Kopenhagę nie?

@FcPortoFan1999

1

Na szczęście jest tutaj Flick bo Deco moglby zaakceptować taką ofertę

0

Oczywiście że footbal nie kończy się na Barcy. Jak jestes słaby to zawsze mozesz zagrać u Arabów lub w motorze Lublin

2

@Hindus jaki trener? Chyba nie zrozumiałem :D

A dobra o Xavim mówisz. Po chwili dotarło:D

1

@blakkudium no i świetny transfer. Lepszy niż Reca. Jednak dalej nie ma jakiś ofensywnych zmian które są potrzebne na wczoraj.

2

Wielmożny Roman J.Israel z Denzelem Washingtonem. Co to jest za film. Sztos. Dopiero dzis oglądałem. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć. Denzel genialny aktor jeden z najlepszych bez wątpienia

0

Ktoś widział mecz z jego udziałem? Roony Bardghji cos wiecej moze powiedziec o tym chłopaku?

0

@CarlesLegend5 nie wiem. To zależy w jakim charakterze tam byli. Jak chcial im dać zarobić to na plus a jak byli tam zeby sie z nich naśmiewać lub grac nimi w lotki to juz inna sprawa. Niech sie cieszą że na imprezę puff dady nie trafili.

2

@Arekvip moralny karzeł dał Ci lajka czyli im to nie wadzi

0

Komentarz usunięty

0

@Faro no czasem wychodzi że kibicujesz komuś innemu. Znam dużo ludzi którzy wolą np. Warte Poznań czy kiedys Olimpie

1

@sciahoo tu akurat sie zgadzam. Dlatego dla równowagi kocham Barcelone :D

0

@Faro zdecydowanie tak. Dlatego kibicuje i Lechowi i Barcy :)

0

@sciahoo swoim klubom znaczy że jak mieszkasz w Poznaniu to kibicujesz Lechowi a jak w Warszawie to Legii. Logiczne? :)

0

@FcPortoFan1999 beznadziejny jest nie od dzis ;)

0

@Frimpong i karny dla realu

1

@fart z początku tak. Teraz sie zaczyna zmieniać.

0

@sciahoo pewnie dlatego że są Polakami? :) i kibicuje sie swoim klubom a nie kibicujesz Barcelonie na której meczu nigdy nie byłeś :)

0

@FcPortoFan1999 jak nie ma? Gdzie tam widziałeś faul Pereiry? Czysto w pilke. Za chwilę ishak wymusił faul widmo

0

Sędzia beznadziejny jest

0

@JanZagloba hmm z tego co mi sie wydaje ostatnie mecze to 5:2 i 0:1 u was na stadionie które dalo mistrza :)

0

@FcPortoFan1999 ja w ogóle nie brałem pod uwagę takiego scenariusza i było zabawne czytać jak ludzie w to wierzą

1

Komentarz usunięty

0

@fart a najlepiej hatrricka do swojej bramki

0

@FcPortoFan1999 tak wiem ale to bylo wiadomo że tak nie bedzie. Przynajmniej ja bylem pewny

0

@fart ja tu pisałem przyjacielu juz tydzien temu że to jest mecz 50/50. Kursy u buka byly 1,60 Lech a Legia 4,10 to sie śmiałem. Dziwne. I teorie były że Legia rezerwami zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?