0

@Sulimo kto by nie trafił do Lecha? Robią cos to fakt ale ja bym wymagał ruchów innych. Skrzypczak na plus zdecydowanie i hiszpan wychowanek realu na bardzo duży plus. Za to dwa nowe nabytki bez opcji wykupu i za 4,5 miliona wykup to kompromitacja. Nastrzela bramek i odejdzie bo go nie wykupią. Dramat

1

@ranger3120 u mnie tak bylo za to :D w sumie nie bo Lech gral o 20:30

20:31 juz bylo po uśmiechu

0

@Criss18Barca i Lech i Rakow ośmieszali sie w tym żółwim tempie o mistrzostwo ale koniec końców to jednak Lech był lepszy wiec bzudry piszesz

0

@Sulimo ale co takiego robią Rutki? Wypożyczenia z opcją wykupu za 4,5 miliona euro czy bez opcji wykupu? Małym kosztem łatają luki na juz.

Faktem jest że milic i gurgul dzisiaj totalna tragedia. Gurgul najgorszy mecz w zyciu. Za to Skrzypczaka nie winie. Chcial uratować a wyszło jak wyszło

1

@Comentateiro zbyt pochopnie chyba oceniasz. Ciężki obóz zaowocuje za parę kolejek a forma przyjdzie z czasem. Też jest duzy szpital. Poczekaj parę kolejek

0

Komentarz usunięty

0

@Hosh i Ci Islandczycy we wtorek taki mocni sie teraz wydają

2

@Consigliere logika znajduje sie w przelewie na konto sędziego

0

@FcPortoFan1999 spokojnie czlowieku. Niels zrobil morderczy obóz i chwała mu za to. To wyjdzie na plus w dalszej części sezonu

0

No jak Ishak strzeli karniaczka to jest nadzieja.

0

Karny musi byc zdecydowanie

0

@FcPortoFan1999 dla mnie liga mistrzow jest ważna w tym sezonie. Nawet kosztem mistrzostwa

0

Tylko 15 minut przerwy przez race. Hit :)

0

@FcPortoFan1999 musisz brac poprawkę że grał fiabema. Nie ma Aliego, walemarka, murawskiego, hakansa. A dzis jeszcze Sousy

Oni wrócą + nowe nabytki i maszyna ruszy

0

@D10SLEO nic Cie nie ominęło bylo 1,30 meczu a teraz przerwa caly czas bo dym. A mamy 13 minute

0

@19Macio93 tak a jutro gra w lidze :)

Mógł grac tak. Wtedy grają rezerwowi

0

@FcPortoFan1999 to zobaczysz 2 mecze z rzędu sie pomylić nie moge

3

@Matheu12 Jagielonia łączyła te dwie sprawy w zeszłym sezonie. Spuchli na koniec ale pokazali że można

1

@FcPortoFan1999 co Ty wiesz synek. Bierzemy to na miękko.

1

@Comentateiro Milic zamiast blokować to odstawia nogę. On mnie irytuje juz od dawna. Czemu Skrzypczak nie gra za niego

1

@Karol145 oczywiście że tak. Ja jestem jego wielkim zwolennikiem

1

@Matheu12 ja bym proponował jak czegoś nie wiesz nie kitrać sie 2 lata w niewiedzy tylko po prostu spytać np. Pracownika stacji :) zycie bedzie łatwiejsze

2

@Karol145 bo jest populistą. Zawsze taki był i sie nie zmieni. Wybory i tak ma wygrane juz

1

W koncu rusza ekstraklasa. Od miasta do miasta po mistrzostwo i basta. Dzisiaj Lech zaczyna marsz po obronę tytułu. Nie brać jeńców Kolejorzu!!! Jedziemy z tym

1

@Luciano99 te dzieci zdecydowanie szybciej muszą pracowac

4

@Eklerek to progres że może spać.

0

@Sulimo ten nowy na skrzydle ostatnio fajnie sie pokazał z Legią. Szkoda że nie gral od początku bo mógł byc inny wynik niz z tym paralitą fiabemą

1

@MichalZZZ prosze bardzo. Jak cos tam ciekawego masz do posłuchania to tez mozesz podrzucić :) ja katuje hinola okrutnie. Niesamowity progres i przekaz

2

@MichalZZZ małpa i gruby mielzky ale średnio mi siadły płyty

Lub pelson linie papilarne

Pięć Dwa - ADHD

I chyba niedlugo albo juz wyszedł nowy bonson

0

@FcPortoFan1999 ja tam jestem za najslabyszymi rywalami byle jakos przebrnąć do tej ligowej elity. Polska pilka jest tak słaba że trzeba liczyc na fart w losowaniu i formę zycia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?