Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo kto by nie trafił do Lecha? Robią cos to fakt ale ja bym wymagał ruchów innych. Skrzypczak na plus zdecydowanie i hiszpan wychowanek realu na bardzo duży plus. Za to dwa nowe nabytki bez opcji wykupu i za 4,5 miliona wykup to kompromitacja. Nastrzela bramek i odejdzie bo go nie wykupią. Dramat
1
@ranger3120 u mnie tak bylo za to :D w sumie nie bo Lech gral o 20:30
20:31 juz bylo po uśmiechu
0
@Criss18Barca i Lech i Rakow ośmieszali sie w tym żółwim tempie o mistrzostwo ale koniec końców to jednak Lech był lepszy wiec bzudry piszesz
0
@Sulimo ale co takiego robią Rutki? Wypożyczenia z opcją wykupu za 4,5 miliona euro czy bez opcji wykupu? Małym kosztem łatają luki na juz.
Faktem jest że milic i gurgul dzisiaj totalna tragedia. Gurgul najgorszy mecz w zyciu. Za to Skrzypczaka nie winie. Chcial uratować a wyszło jak wyszło
1
@Comentateiro zbyt pochopnie chyba oceniasz. Ciężki obóz zaowocuje za parę kolejek a forma przyjdzie z czasem. Też jest duzy szpital. Poczekaj parę kolejek
0
Komentarz usunięty
0
@Hosh i Ci Islandczycy we wtorek taki mocni sie teraz wydają
2
@Consigliere logika znajduje sie w przelewie na konto sędziego
0
@FcPortoFan1999 spokojnie czlowieku. Niels zrobil morderczy obóz i chwała mu za to. To wyjdzie na plus w dalszej części sezonu
0
No jak Ishak strzeli karniaczka to jest nadzieja.
0
Karny musi byc zdecydowanie
0
@FcPortoFan1999 dla mnie liga mistrzow jest ważna w tym sezonie. Nawet kosztem mistrzostwa
0
Tylko 15 minut przerwy przez race. Hit :)
0
@FcPortoFan1999 musisz brac poprawkę że grał fiabema. Nie ma Aliego, walemarka, murawskiego, hakansa. A dzis jeszcze Sousy
Oni wrócą + nowe nabytki i maszyna ruszy
0
@D10SLEO nic Cie nie ominęło bylo 1,30 meczu a teraz przerwa caly czas bo dym. A mamy 13 minute
0
@19Macio93 tak a jutro gra w lidze :)
Mógł grac tak. Wtedy grają rezerwowi
0
@FcPortoFan1999 to zobaczysz 2 mecze z rzędu sie pomylić nie moge
3
@Matheu12 Jagielonia łączyła te dwie sprawy w zeszłym sezonie. Spuchli na koniec ale pokazali że można
1
@FcPortoFan1999 co Ty wiesz synek. Bierzemy to na miękko.
1
@Comentateiro Milic zamiast blokować to odstawia nogę. On mnie irytuje juz od dawna. Czemu Skrzypczak nie gra za niego
1
@Karol145 oczywiście że tak. Ja jestem jego wielkim zwolennikiem
1
@Matheu12 ja bym proponował jak czegoś nie wiesz nie kitrać sie 2 lata w niewiedzy tylko po prostu spytać np. Pracownika stacji :) zycie bedzie łatwiejsze
2
@Karol145 bo jest populistą. Zawsze taki był i sie nie zmieni. Wybory i tak ma wygrane juz
1
W koncu rusza ekstraklasa. Od miasta do miasta po mistrzostwo i basta. Dzisiaj Lech zaczyna marsz po obronę tytułu. Nie brać jeńców Kolejorzu!!! Jedziemy z tym
1
@Luciano99 te dzieci zdecydowanie szybciej muszą pracowac
4
@Eklerek to progres że może spać.
0
@Sulimo ten nowy na skrzydle ostatnio fajnie sie pokazał z Legią. Szkoda że nie gral od początku bo mógł byc inny wynik niz z tym paralitą fiabemą
1
@MichalZZZ prosze bardzo. Jak cos tam ciekawego masz do posłuchania to tez mozesz podrzucić :) ja katuje hinola okrutnie. Niesamowity progres i przekaz
2
@MichalZZZ małpa i gruby mielzky ale średnio mi siadły płyty
Lub pelson linie papilarne
Pięć Dwa - ADHD
I chyba niedlugo albo juz wyszedł nowy bonson
0
@FcPortoFan1999 ja tam jestem za najslabyszymi rywalami byle jakos przebrnąć do tej ligowej elity. Polska pilka jest tak słaba że trzeba liczyc na fart w losowaniu i formę zycia