Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ishak i Fredriksen uciszają @Comentateiro po raz 2 :)
1
Karny !!!! Co za nieudacznik
1
@RinooniR na bank z Madrytu
1
Dobra kończyć ich zeby na rewanż jechac z chłodną glową
3
@Comentateiro wcześniej nie dał karnego dla Lecha jak była ręką (chyba w polu karnym) a teraz to juz czysta kompromitacja sędziego a Varu to juz nie wiem co powiedziec
1
@blakkudium dobrze że Skrzypa gra
@fart A sie nie lękaj on jest z Legii. Jak widzisz konflikt to ucieka :D
Dzisiaj wszyscy jesteśmy polakami i ponad podziałami trzeba wspierać polskie kluby
1
@tbas a Rashford odpowie:
Deco ja mam Barcelonę w sercu od dziecka. Będę grać za free. Nawet dorzucę na nowe piłki
1
@blakkudium a Ty też jestes za Lechem? Skąd jestes?
1
@blakkudium średnio to wyglada ale może wystarczy. Thordarson powinien grać. I na 2 połowę Ali i może przepchniemy. Trzeba szukać formy
5
@T^L Roberto Carlos strzelił parę razy? :D :D
0
@Joe_Barbaro takich obrońców juz nie ma. Szkoda
4
Lech szykuje ponoć jeszcze transfer Alireza Jahanbakhsh. Za irańczyka ktory radził sobie znakomicie na boiskach holenderskich swego czasu Brighton zapłaciło 22,5 miliona euro. A teraz jest bez klubu :) ciekawa propozycja.
@Comentateiro @Luciano99 @FcPortoFan1999 @Sulimo @Kinginiesta
0
@FcPortoFan1999 to kwestia obozu przygotowawczego. Dobrze że dal im po dupie. Forma przyjdzie. Byle nie za późno. Wypowiadali sie co grali w Niemczech że nawet tam takich ciężkich obozów nie uświadczyli. Za to akurat trzeba pochwalic trenera.
0
@FcPortoFan1999 Jezu nawet mnie nie denerwować prosze. Ma byc przynajmniej 2 gole zaliczki
0
@FcPortoFan1999 a ok. Dzięki za info. Jaki wynik dzis obstawiasz?
4
Nie żyje dwóch kibiców Legii Warszawa. Ojciec i syn zginęli, kiedy wracali do domu z meczu. Do tragedii doszło 10 lipca po spotkaniu z Aktobe. Kierowca Opla wjechał na przeciwległy pas prosto w motocykl, zabijając 45-letniego Norberta i 13-letniego Wojtka.
Sprawca i pasażer nie udzielili pomocy, tylko uciekli z miejsca zdarzenia. W aucie znaleziono narkotyki, jeden z zatrzymanych miał zakaz prowadzenia pojazdów, a drugi był pod wpływem alkoholu.
Klub wydał w tej sprawie komunikat i poinformował o zbiórce. Kobieta, która straciła męża i syna, została sama z dwójką dzieci.
0
@FcPortoFan1999 no tak myślałem ale zmyliło mmie bo czytałem artykul to bylo z kim możemy zagrać jak odpadniemy ze Zvezda
0
@FcPortoFan1999 czlowieku małej wiary. Mowie Ci jak będzie. Teraz nie pamiętam czy po zvezdzie jest juz wyznaczony przeciwnik czy to dopiero losowanie bedzie? Chodzi mi tylko o LM
0
@Moski86 tak samo bedzie z Rashfordem i Nico :D znaki są wszedzie
1
@Bolton wzajemnie :) a jeszcze niech idą wszyscy pobiegać ażeby miec energie na caly dzień
3
Wszystko fajnie że przychodzi Rashford. Jednak pisanie o ,,skoku jakościowym" w tym momencie jak jest kotem w worku i nie wiemy jeszcze jaka forma mu sie akurat wylosuje to troche zakłamywanie rzeczywistości. Wierzę jednak że Flick bedzie potrafił wykrzesać z niego to co najlepsze i u nas zagra wybitnie :)
0
@FcPortoFan1999 tutaj wyżej wszyscy krytykują. Na szczęście pilka nożna szybko zmienia narracje i za 4 mecze w eliminacjach ligi mistrzow będziemy chwaleni :) przespałem sie i znowu wierze że wygramy ten dwumecz ze Zvezda :)
0
@Criss18Barca co Ty wiesz o serialu z klasą. Zbuntowany Anioł to była klasa :)
0
,,W ostatnich dniach na liście życzeń byłego mistrza Polski wylądował również Hrvoje Smolcić"
,,redaktor" meczyków w formie :D
O jakim klubie mowa? Podpowiedz ,,były mistrz Polski" z roku 1997
0
@Hosh raz na wozie raz pod wozem. Najwyżej będziemy walczyc juz tylko o mistrza :D
0
@Kinginiesta haha z pewnością:D
0
@FcPortoFan1999 najważniejsze przejść teraz dalej
3
Eh... najgorsze losowanie jakie moglo sie trafić. Zvezda i koniec marzeń?
@FcPortoFan1999 @Kinginiesta @Luciano99 @Comentateiro @Sulimo
Ja już malo nadziei mam na awans w tym dwumeczu
0
@Hawajczyk widziałem każdą walką Mike, Holifilda czy Lenoxa a przy tym sam trenowałem boks 20 lat więc cos tam wiem ;) Mike był dla mnie najlepszy i Twoje zdanie moze byc inne i tez je szanuje. Jeszcze Lenoxa uwielbiam.
0
@Kinginiesta tak 7 to sesnowna liczba i wykup za 30 a nie 35 wiec optymistycznie po tym co napisał Romek