0

@MowMiFlash2332 bardzo fajnie ale jeszcze bym sciagnął Halanda i dal mu zarobki większe od Mbappe

0

@Goldenretriever1899 nie mów że dupe

5

@marcin62 Lewy najlepsza 9 ale Suarez jeszcze potrafił świetnie rozumieć grę Barcelony i byl świetny w akcjach kombinacyjnych

0

@FcPortoFan1999 ale wiesz jak to z nimi jest wchodzą ładnie zeby zrobić kupe metr przed kiblem i w tej lidze pozostać szkoda bo taki klub powinien grac w ekstraklasie.


Ostatnio widziałem najlepszych strzelców w europie z polskich klubów i był tam oczywiście Włodek Lubański a za nim Żurawski i Frankowski i aż żal sie zrobiło prawie tych kibicow vo muszą teraz oglądać.


Na 4 miejscu jest juz Król Michał Ishak a niebawem zdetronizuje Włodka co jest kosmicznym wynikiem jak na obcokrajowca

0

@FcPortoFan1999 no o to mi chodziło wlasnie :D

0

@FcPortoFan1999 spokojnie zesrają sie dopiero jak przyjdzie grać w kluczowych meczach o awans

1

@th@les wygląda to rzeczywiście troszkę inaczej niż u mojego syna na treningu :D

0

@FcPortoFan1999 ŁKS to juz niech lepiej zejdzie i da walkowera

0

Komentarz usunięty

0

@Stinger_ bla bla bla jestes nudny juz strasznie czlowieku. Ciągle te same frazezy powtarzasz. Męczysz bułe nieustannie. Jak masz tutaj kolegów to może z łaski swojej prowadz z nimi swoje rozmowy?

3

@Kessie cieszę sie chłopaki że macie ,,dobre stosunki"

Zawsze w holandii możecie znaleźć swoją oazę spokoju

0

@Stinger_ zebys mógł sie znowu głupio odzywać i szukać zaczepki :) BTW nie wlewaj se że masz tu ,,kolegow"

0

@Faro trzeba przyznać że Robercik na kulkach mocy Anki ma formę :)

0

@Pomimo27 a ja odkąd Johan Cruyff przybył tutaj a reszta to juz historia

0

@Stinger_ to chyba nie do mnie bo ja nie mówię o sparingach

0

@escarabajo detalem jest że Arsenal nic nie wygrywa a Liverpool owszem :)

0

@Comentateiro problem dla mnie jest charakter ludzki w tym momencie. Panować nad swoimi instynktami musimy sami. Problem widze w tym że dzieci nie mają chleba a nie w tym że ktos mając miliony wolał sie bawic i myślał tylko o sobie a mógł np. te głodne dzieci nakarmić. Koniec końców popadł w nałogi bo byl słaby. Wiec zdecydowanie wole oddać pieniądze na bezdomne zwierze niż tego osobnika.


Okońskiego ludzie wsparli bo zwyczajnie dał im duzo dobrego na boisku. Sam go uwielbiałem i szanuje ale są dla mnie miejsca i ludzie którzy na pomoc zasługują bardziej


A i nie skupiam sie na sumach tylko na wartościach jakie wnosili w zycie to różnica ;)

0

@Safrani ależ oczywiscie że kazdy niech wydaje jak chce ale warto sie zastanowić nad tym czy lepiej pomagac np chorym dzieciom czy dac na schronisko dla zwierząt czy takim osobnikom. Tylko o to mi chodziło


Co do tego że świat jest dziwny (popieprz...) juz dawno temu śpiewał o tym legendarny Czesław Niemen i ciezko z tym dyskutowac :)

0

@marcin62 pomagac to mozna chorym dzieciom.

1

@Safrani oczywiście tego księdza też bym chetnie biczował że wykorzystują naiwność i ślepą wiarę do wyłudzania pieniedzy. Co też jest smieszne im bliżej końca tym ludzie zaczynają mocniej wierzyć. Wracając jednak do meritum mnie osobiście drażni że ktos chce pomagac takim nierobą, ochlejtusą którzy sami na własne życzenie zmarnowali sobie zycie a często jeszcze całej rodzinie

0

@Prorokk otóż to

2

@Safrani np dlatego że jak chlejesz i łazisz po kasynach uprawiając hazard nie myśląc o swojej rodzinie i o tym ile krzywdy robisz dookoła to na pomoc nie zasługujesz. Tym bardziej że posiadałeś miliony i to Ty powinieneś pomagac ludziom bo po prostu masz możliwości. Takie moje zdanie. Możesz miec inne i też szanuje

6

,,Kolejny słynny piłkarz musiał ogłosić bankructwo, a w kolejce ustawia się następny. Powody są wciąż te same: rozrzutność, hazard, nietrafione inwestycje i rozwody - to głównie dlatego piłkarscy milionerzy zostają bez grosza. Pojawiają się jednak inicjatywy, które mają im pomóc"


Haha no jprd. Przegrywają kase w kasynach i nie potrafią oszczędzać to jeszcze dla nich organizować jakąś pomoc? Chyba żart...

0

@Hshdhrhdh Górnik 2:2
Pogoń 4:2
Lech 1:3

1

@vangoor tylko bułkę bym wymienił :)

0

@Mezocyklon87 na razie to byl dla większości 1 mecz

2

Tyle nieszczęść w jednym nagłówku gazety :/

https://zapodaj.net/plik-gzpq1PbwY0

1

@kubix05 dzien dobry i wzajemnie :)

0

@MsBarca ja myślę że okaże sie za rok gdzie będziemy grać :)

0

@MesQueUnClub_87 tak dokladnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?