1

@Luciano99 oczywiscie ze wszystkim masz racje. Ja pisalem o finansowym pośmiewisko bo wciąż jesteśmy na skraju bankructwa. Wizerunkowo też jesteśmy posmiewiskiem co chwilę jakies afery. Za to sportowo jesteśmy potworem i to jest najważniejsze

0

@Goldenretriever1899 ja nie mówię o zawodnikach a o finansach :) i tu sie zmienia postać rzeczy diametralnie

0

@Hshdhrhdh oj tak jest czekane i kupony sie grzeją :D

0

@Goldenretriever1899 Bayern pośmiewiskiem? ;) chyba nie słyszałeś o Barcelonie

1

@Luciano99 to Leper żyje?

1

@Hshdhrhdh nie dziękuję :) jak mam zjeść ,,kebab" to sam go zrobie.

2

@Adran360 ja jestem team ruskie. Ze śmietaną:) moge wpier... na sniadnie obiad i kolacje. A tak pozatym to starannie dobieram co płynie mi w zylach ;)

1

@Cyzix mój Lech jest jak Robin Hood. Ja dałem 100e na wygraną przy 2:0 i prosze 1400e. Wspaniały klub :)

1

@Adran360 starannie dobieram co płynie mi w żyłach. Żadnego tureckiego gówna. Jak mam grzeszyć to dla pierogów :)

0

@adamek20151 rok w moim nicku to rok urodzenia ale nie mój :) i pisałeś poważnie.

A co do Jona to juz na emeryturze nie jest bo wypowiadał sie że wraca (po raz 4) i chce walczyc na gali w bialym domu. Czy to Aspinal czy Gane bedzie z pasem mistrzowskim to temu go Jon odbierze. Niekwestionowany mistrz bez podziału na kategorie.

0

Komentarz usunięty

0

@adamek20151 do 23 to ja czekam az odpiszesz co ma wspolnego Górnik z Cracovią i o tym jak Jon Jones wraca i jedyne co moze to grac na konsoli ;)

1

@OskP korona na swoim stadionie jest mocna

1

@Hosh największe kuriozum tej ligi to jest to że zobaczysz że mimo wszystko sie utrzymają :D

1

@Comentateiro ja właśnie widze że Gurgul lawka a Mou gra. Thodarson przyspawał do ławki oume bezdyskusyjnie a Milica bym posadził na lawce i dal szanse dla skrzypy i Douglasa bo Milic dziecinne bledy robi jak Gurgul. Jednak trzeba pochwalic że wygrali i widać progres z przodu. Defensywa Lecha to jest śmiech. Kiepski żart

2

Świetny mecz tego Bobka z hatrickiem. Genialnie zastawia piłkę

0

@Filipem eh... no nie moge patrzeć na niego

0

@Kazragore no i masz wszedł i strata :D

1

Nie no QUR... nie wierze Fiabema wchodzi. Przecież to jest niemożliwe

0

@FcPortoFan1999 nie zgodzę się. Lech w 1 połowie zmarnował duzo szans i grali nieźle. Pech i bledy indywidualne zawaliły wynik

1

@FcPortoFan1999 ja nie straciłem :) raz że Lech wygrał a 2 że widziałem jak grałem i postawiłem sobie stóweczka na wygraną Lecha i 1400 wyciągnięte

0

@adamek20151 ale co w 1 połowie tych ukraincow i Słowaków wychwalałeś pod niebiosa to tez twoje :)

2

@Luciano99 pff ja grałem kurs 14 na zwycięstwo Lecha przy 2:0 :) pij se tego żubra a ja lecę po Jacka Danielsa :D

0

@FcPortoFan1999 o proszę. Szanuje że umiesz przyznać sie do błędu i przeprosić :) to cecha wielkich ludzi

1

@FcPortoFan1999 nie współczuję. Współczuję sobie że dostałem po dupie w 1 połowie :)

1

@FcPortoFan1999 a gdzie przepraszam myliłem sie? :)

0

@FcPortoFan1999 niebepieczny wynik :D

0

@adamek20151 ty sie znasz :) juz tak pisali 3 razy jak wracał i co? I wszystkie walki wygrał :)

0

@partymaker Ali na pewno a Sousa nie wiadomo jeszcze

0

2:4 mikael ishak i po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?