Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi tem kurs sie zmieni diametralnie jak wygramy dzis. Dzisiejszy mecz są kursy 2,55 vs 2,60
1
@Bocheno1 co sie nie da :) ostatnio hatrick z karnych :D dawaj dawaj
0
@Azi u buków bylo 1,80 na zvezde na 3.20 na Lecha a na ten moment jest 2,60 Lech i 2,55 zvezda. Wiec sie wyrównało.
Znaki :D
I nie jest to rywal poza zasięgiem moim zdaniem. Juve czy City tez nas mieli pożreć :) w Poznaniu wygrywaliśmy z duzo lepszymi
0
Fajnie by bylo dzisiaj nie stracić gola i żeby Ishak strzelił dzis bramkę numer 100 w barwach poznańskiego Lecha :)
0
@Safrani tak oczywiscie masz racje jesli chodzi o gramatykę jednak potocznie ,,araby" będziemy mówić zawsze mimo że jest to błąd
0
@Safrani https://zapodaj.net/plik-LvXOdUHo5A
Możemy tak do jutra :)
3
Raperka założyła OnylFans dzień po swoich 18-stych urodzinach i w trzy godziny zarobiła 1 mln dolarów
Tay Tian, znana zawodowo jako Lil Tay, to amerykańsko-kanadyjska osobowość internetowa i raperka, znana z kontrowersyjnych tekstów.
Tay skończyła osiemnaście lat pod koniec lipca. Kilka dni przed urodzinami szeroko informowała, że jak tylko "stanie się legalna" otwiera niebieski serwis.
Profil na #OnlyFans ruszył minutę po jej urodzinach.
W ciągu trzech godzin osiągnął:
- 486 558 dolarów z DM
- 511 003 dolarów z subskrypcji
- 26 736 dolarów z napiwków
Łącznie 1 024 298 dolary.
Ponad milion dolarów.
W trzy godziny.
Ktoś w komentarzu zadał jej pytanie: czy założenie i publikowanie na OnlyFans nie zrujnuje jej życia.
Odpowiedziała: “I don’t think 50 mil is going to ruin my life.” (Nie sądzę, żeby 50 milionów dolarów zrujnowało mi życie)
Pojxxxne czasy...
0
@Safrani jak juz chcesz być taki dokładny to wprowadzasz ludzi w błąd. Ponieważ "Araby" może odnosić się do ludności zamieszkującej kraje arabskie, dla której językiem ojczystym lub kulturowym jest język arabski. Wiec nie napisalem nic niepoprawnie ;)
2
@MaziFCB mnie boli tylko tyle że Niemiec ma wpływ na zycie Polaków
1
@Pawlak1992 mam nadzieje że spożytkuje ten czas na naukę języka angielskiego
0
@BorzyKrzys no i tak trzeba życ :) brawo Krzychu! Ja nawet sie dzis nie wybrałem do pracy z tego samego powodu :D
0
@Safrani wolę juz konia od araba :)
I wiem jak poprawnie napisać tak na marginesie ;)
0
@Metempsychosis hehe no w sumie racja
0
@lithotripter dokladnie tak
0
@Safrani yyy serio? :)
5
@gumaz umiejętności plywackie a ratowanie człowieka ktory sie topi nie mają za wiele wspolnego. Topielec zazwyczaj chce za wszelką cenę sie uratować i może topić swojego wybawcę
1
Araby proponują za Souse 3 mln euro. To chyba jakiś żart. Jeden z najlepszych w polskiej lidze. Chłopak ma 25 lat. Jak Lech go sprzeda za mniej niz 5 to czysta kompromitacja. Nawet te 5 to wydaje sie śmieszna kwota. Kiedy zaczniemy sie cenić?
1
@Demollation kiedys nie bylo nudy na boisku. Zdecydowanie wolałem tamte czasy. Chociaż od przyjścia SIR Flicka tez na boisku jest ciekawie
0
@BorzyKrzys DiCaprio to tez genialny aktor. Przez wielu niedoceniany. Catch me if you can to dla mnie jeden z lepszych filmów w historii.
Co do gorączki 2 to bede czekał na taką produkcję. A czy Pacino i De Niro tez są brani pod uwagę? Mogli by dostać jakieś rolę:)
2
@Bogan na każdego sie znajdzie paragraf :D
10
@Demazo bo Wojtula to polak z zasadami a Marek to parszywy Niemiec. Problemy w rodzinie tez wynikały z jego podłego charakteru
0
@Kgorecki2500 wywieźć tą kanalie jak uchodźca niemiecka policja z tym że w 2 stronę
4
5:15 a spac juz nie mogę od 3. Bieganie na dzis juz zaliczone. Czekam na wieczor i na mecz Lecha. Do boju Kolejorz!! Dawac ten awans do elitarnej Ligi mistrzow!!
0
@Iniesta19820815 przeciez to nie mówił Laporta wiec o czym Ty piszesz :D
4
@erwimkloss łatwej? Zvezda u siebie zgniotła 5:1 Stuttgart czy pogoń Szczecin 5:2. U siebie są potegą. Trzeba wygrac w Poznaniu zeby liczyc na awans
9
O awnas do ligi mistrzow bedzie bardzo ciężko ale nie jest to zadanie niemożliwe. Walczyc i wybiegać awans. Naprzód Kolejorz!!!!
1
@Kgorecki2500 ja ogarniam na tyle żeby wiedzieć że człowiek mógł nabawić sie depresji po takiej stracie :D
0
@tadzik447 pomijając juz że to szukanie igły w stogu siana to z pewnością tak by było jak mowisz jakby go znalazł :)
6
"W 2013 roku James Howells przypadkowo wyrzucił na śmietnik dysk twardy. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że na tym dysku znajdowało się 8 000 Bitcoinów.
Przez 12 lat walczył o pozwolenie na przeszukanie miejskiego wysypiska w Newport, gdzie najprawdopodobniej trafił nośnik. Proponował wykorzystanie robotów, sztucznej inteligencji i prywatnego finansowania. Mimo wszystko władze miasta konsekwentnie odmawiały, obawiając się szkód środowiskowych i wysokich kosztów operacji.
W 2025 roku Howells ogłosił, że definitywnie kończy poszukiwania. Dziś wartość jego utraconych Bitcoinów to około 950 milionów dolarów. Jeśli przewidywania się sprawdzą, do 2030 roku mogłyby być warte nawet 8 miliardów.
Jedna z najbardziej bolesnych strat w historii kryptowalut"
O kurcze to sie dopiero nazywa peszek :D
0
@JohnKennedy to myślę ze jak Hank odkrywa, że Walter to Heisenberg