0

@Azi tem kurs sie zmieni diametralnie jak wygramy dzis. Dzisiejszy mecz są kursy 2,55 vs 2,60

1

@Bocheno1 co sie nie da :) ostatnio hatrick z karnych :D dawaj dawaj

0

@Azi u buków bylo 1,80 na zvezde na 3.20 na Lecha a na ten moment jest 2,60 Lech i 2,55 zvezda. Wiec sie wyrównało.

Znaki :D

I nie jest to rywal poza zasięgiem moim zdaniem. Juve czy City tez nas mieli pożreć :) w Poznaniu wygrywaliśmy z duzo lepszymi


0

Fajnie by bylo dzisiaj nie stracić gola i żeby Ishak strzelił dzis bramkę numer 100 w barwach poznańskiego Lecha :)

0

@Safrani tak oczywiscie masz racje jesli chodzi o gramatykę jednak potocznie ,,araby" będziemy mówić zawsze mimo że jest to błąd

0

3

Raperka założyła OnylFans dzień po swoich 18-stych urodzinach i w trzy godziny zarobiła 1 mln dolarów

Tay Tian, znana zawodowo jako Lil Tay, to amerykańsko-kanadyjska osobowość internetowa i raperka, znana z kontrowersyjnych tekstów.

Tay skończyła osiemnaście lat pod koniec lipca. Kilka dni przed urodzinami szeroko informowała, że jak tylko "stanie się legalna" otwiera niebieski serwis.

Profil na #OnlyFans ruszył minutę po jej urodzinach.
W ciągu trzech godzin osiągnął:
- 486 558 dolarów z DM
- 511 003 dolarów z subskrypcji
- 26 736 dolarów z napiwków

Łącznie 1 024 298 dolary.
Ponad milion dolarów.
W trzy godziny.

Ktoś w komentarzu zadał jej pytanie: czy założenie i publikowanie na OnlyFans nie zrujnuje jej życia.

Odpowiedziała: “I don’t think 50 mil is going to ruin my life.” (Nie sądzę, żeby 50 milionów dolarów zrujnowało mi życie)

Pojxxxne czasy...

0

@Safrani jak juz chcesz być taki dokładny to wprowadzasz ludzi w błąd. Ponieważ "Araby" może odnosić się do ludności zamieszkującej kraje arabskie, dla której językiem ojczystym lub kulturowym jest język arabski. Wiec nie napisalem nic niepoprawnie ;)

2

@MaziFCB mnie boli tylko tyle że Niemiec ma wpływ na zycie Polaków

1

@Pawlak1992 mam nadzieje że spożytkuje ten czas na naukę języka angielskiego

0

@BorzyKrzys no i tak trzeba życ :) brawo Krzychu! Ja nawet sie dzis nie wybrałem do pracy z tego samego powodu :D

0

@Safrani wolę juz konia od araba :)

I wiem jak poprawnie napisać tak na marginesie ;)

0

@Metempsychosis hehe no w sumie racja

0

@lithotripter dokladnie tak

0

@Safrani yyy serio? :)

5

@gumaz umiejętności plywackie a ratowanie człowieka ktory sie topi nie mają za wiele wspolnego. Topielec zazwyczaj chce za wszelką cenę sie uratować i może topić swojego wybawcę

1

Araby proponują za Souse 3 mln euro. To chyba jakiś żart. Jeden z najlepszych w polskiej lidze. Chłopak ma 25 lat. Jak Lech go sprzeda za mniej niz 5 to czysta kompromitacja. Nawet te 5 to wydaje sie śmieszna kwota. Kiedy zaczniemy sie cenić?

1

@Demollation kiedys nie bylo nudy na boisku. Zdecydowanie wolałem tamte czasy. Chociaż od przyjścia SIR Flicka tez na boisku jest ciekawie

0

@BorzyKrzys DiCaprio to tez genialny aktor. Przez wielu niedoceniany. Catch me if you can to dla mnie jeden z lepszych filmów w historii.

Co do gorączki 2 to bede czekał na taką produkcję. A czy Pacino i De Niro tez są brani pod uwagę? Mogli by dostać jakieś rolę:)

2

@Bogan na każdego sie znajdzie paragraf :D

10

@Demazo bo Wojtula to polak z zasadami a Marek to parszywy Niemiec. Problemy w rodzinie tez wynikały z jego podłego charakteru

0

@Kgorecki2500 wywieźć tą kanalie jak uchodźca niemiecka policja z tym że w 2 stronę

4

5:15 a spac juz nie mogę od 3. Bieganie na dzis juz zaliczone. Czekam na wieczor i na mecz Lecha. Do boju Kolejorz!! Dawac ten awans do elitarnej Ligi mistrzow!!

0

@Iniesta19820815 przeciez to nie mówił Laporta wiec o czym Ty piszesz :D

4

@erwimkloss łatwej? Zvezda u siebie zgniotła 5:1 Stuttgart czy pogoń Szczecin 5:2. U siebie są potegą. Trzeba wygrac w Poznaniu zeby liczyc na awans

9

O awnas do ligi mistrzow bedzie bardzo ciężko ale nie jest to zadanie niemożliwe. Walczyc i wybiegać awans. Naprzód Kolejorz!!!!

1

@Kgorecki2500 ja ogarniam na tyle żeby wiedzieć że człowiek mógł nabawić sie depresji po takiej stracie :D

0

@tadzik447 pomijając juz że to szukanie igły w stogu siana to z pewnością tak by było jak mowisz jakby go znalazł :)

6

"W 2013 roku James Howells przypadkowo wyrzucił na śmietnik dysk twardy. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że na tym dysku znajdowało się 8 000 Bitcoinów.
Przez 12 lat walczył o pozwolenie na przeszukanie miejskiego wysypiska w Newport, gdzie najprawdopodobniej trafił nośnik. Proponował wykorzystanie robotów, sztucznej inteligencji i prywatnego finansowania. Mimo wszystko władze miasta konsekwentnie odmawiały, obawiając się szkód środowiskowych i wysokich kosztów operacji.

W 2025 roku Howells ogłosił, że definitywnie kończy poszukiwania. Dziś wartość jego utraconych Bitcoinów to około 950 milionów dolarów. Jeśli przewidywania się sprawdzą, do 2030 roku mogłyby być warte nawet 8 miliardów.

Jedna z najbardziej bolesnych strat w historii kryptowalut"


O kurcze to sie dopiero nazywa peszek :D

0

@JohnKennedy to myślę ze jak Hank odkrywa, że Walter to Heisenberg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?