Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek no i nie podobasz mi sie
1
@UriBoyka dobrze polonisto :) nie mieszkam w kraju 30 lat wiec i tak mi dobrze idzie :) @Kapitan hawk czubasa ja ciebie tez
0
@FcPortoFan1999 zrobili kebaba z Feyenoordu
2
@PIWOSZ89 jprd o 2 łyżki cukru za mało
2
@Konradowskyy tylko Yerba Mate!
3
Jedziemy z nimi!!! Kolejorzu zamknij yapy wszystkim niedowiarką :)
Fajnie by bylo pierwszą połowę nic nie stracić a w drugiej zagrac koncert jak w Poznaniu w 1 połowie ale dołożyć skuteczność.
Ten Gazprom na koszulkach brzydzi. Jazda z tym korupcyjnym rządowym klubem
1
@turhiay a kogo ma wystawic jak Ali ma kontuzje :)
1
@Bolton o 4:30 to ja juz po treningu cardio będę ale Lecha trzeba obejrzec :)
1
@KRISU77 hue hue ale bedzie draka jak sie uda :D chyba pękne ze śmiechu. Porobiłem juz screeny żebyś nie mowil że tak nie pisałeś :D kolejorz! Kolejorz. Gramy o lige mistrzow i zeby upokorzyć kibica Legii. Nic nie moze pójść nie tak :D
1
@JanZagloba można by to śmiało zapisać jako wielka niespodzianka i jeden z ważniejszych meczów w historii
0
@Hshdhrhdh prawie jak Raul z realu
0
@KRISU77 ale jak wejdzie to mamy umowe?
0
@KRISU77 a jak wejdzie to Lecha i zmienisz avatar? :D
0
@FcPortoFan1999 krowa żyje? Da sie?
1
@FcPortoFan1999 no tak dlatego mówię że jest też dobry aspekt tej przykrej sytuacji. Świetny zawodnik ale niestety straszna szklanka
0
@FcPortoFan1999 ja już tak zrobiłem ale chciałem też podzielić sie tym dobrem zeby wszyscy jutro mieli za co kupić chleb z mortadelą zamiast smalcem
0
@gumaz prezydent Cie wezmie na ochroniarza. Powiedz że latałeś z nim na ustawki
0
@Azi to od jutra do Ciebie na Pan bedzie mówić biedota :D
0
@FcPortoFan1999 nie ma takiego scenariusza przyjacielu :)
3
Kurs na awans Lecha 17 jakby ktoś szukał jakiegos pewniaczka to stawiać domy
0
@Who_you_mam żurom to jest dopiero pet :D pokroju bonusa bgc czy Jacka muranskiego
1
@FcPortoFan1999 niestety tak ale jest pozytyw nawet tej sytuacji bo chcieli go podobno sprzedać:)
1
@JanZagloba milo to przeczytać. To by byla duża sprawa jakby sie udalo przejść dalej mimo tylu kontuzji. Jakby zagrali caly mecz jak 30 min pierwszej połowy to nadzieja by byla nawet duża
0
@HarveySpecter w dzisiejszych czasach to ,,normalne"
0
@Who_you_mam ja jestem zdania że jak coś chce ,,pozyczyc" to pytam o zgode. Jeden telefon i załatwione
Jak to Rychu nawinął kiedyś
,,Chcesz ukraść mój bit jak Madonna Bomb Squad'owi" na tym sie wybiła i zrobila kariere
3
Ali kontuzja na 2 miesiące. Prawdopodobnie Szymczak za niego na Zvezde. Kto mial jeszcze jakieś nadzieje to może sie ich wyzbyć :) można sie rozejść.
@Kinginiesta @blakkudium @Sulimo @Comentateiro @FcPortoFan1999 i reszta zainteresowanych
0
@Who_you_mam pewnie nie ale beka z peta co nawija w dissie o zasadach o tym że nie kłamie i szacunku po czym kradnie sample :D
Z szacunku do Firmy zrobil ten beef na tym samplu a go ukradl :D
0
@Who_you_mam oni nie chca kasy tylko pokazać jaki to jest pet
0
@Who_you_mam "Bedoes to jest taka sinusoida, że ja pierdole. Wydawać by się mogło, że będzie miał świetną passę, rzucił dwa dissy, pierwszy świetnie przyjęty, drugi gorzej, ale też sporo propsów zyskał, do tego koncert na PGE narodowym przed legendą 50 Centem - no świetny czas...
Ale tu się zaczynają schody. Drugi diss zdjęty, bo sampel nie został kupiony i oczyszczony i Firma zablokowała ten utwór. No szanujmy się, prosta sprawa a zostało to zjebane.
Kolejna sprawa występ na PGE był tragiczny. Widać, że tam publika nie była dla 2115 (co jest wiadome), ale wyszło to dość komiczne, ale spoko przecież Bedoes nie ma wpływu kto tam przychodzi i czy w ogóle będą na ich supporcie. I nie wspomniałbym o tym gdyby nie jego "oświadczenie" ze sceny. Nie chce mi się tego komentować, ale jest ultra chujowe i zostawię wam je w komentarzu.
Kolejna sprawa, Bedoes domagał się prawdy i bycia obiektywnym, po czym na swoim story udostępnia posty Prawdziwego Trapu (pozdro chłopaki, swego czasu miałem z nimi ok kontakt) w którym no bez owijania bawełny dupa jest konkretnie wylizana i nie ma za grosz obiektywizmu. To rapowe media mają być obiektywne czy są obiektywne dopiero wtedy jak ślą masę bezpodstawnych propsów?
Sam uważam, że Bedoes ładnie pokazał się w beefie z Eripe, ale to co on wyczynia poza beefem jest co najmniej dziwne. Nie znam go prywatnie i nie oceniam jako człowieka, ale nie wiem czy chciałbym go poznać"
Hahaha jaki to jest błazen :D :D nie opłacił sampli :D
6
@jacobFCB brawa dla redakcji. Dla Ciebie duzo siły. Dasz rade sie dźwignąć. Masz dla kogo!! Powodzenia