Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tbas ale mendez faulował a tutaj nic nie bylo
0
@directedbyfcb no tak ale strasznie głupie zasady. Przeciez to jest ewidentnie sprokurowane wlasnie pod takie kuriozalne decyzje.
1
@directedbyfcb czerwona a nie żółta
0
@maciekofcb właściwie nie ma konkurencji dla niego. W razie czego moze to zrobic jeszcze 10 razy
0
@Matt_i1992 za co powinna? :D
1
Jak on nie cofnie tej czerwonej i nie da żółtej za symulke temu ........ to jest jakis qur... kabaret
0
@norbi77 nikt sie nie spodziewał :D szok
4
Dzien bez karnego dla realu to dzien stracony
1
@blakkudium jakie blisko? Nawet jakby strzelił w tą pilke 1 metr od niego to sędzia by sie dopatrzył faulu :)
0
@norbi77 standard to karny tutaj to zaskocznie juz :)
0
@Faro wlasnie dlatego ze ta luga jest tak sabotowana to smak LaLigi jest jeszcze większy.
1
@Frimpong nie musisz mówić. Wszyscy to wiemy. Ha tfu
1
@szela1899 i charakter idealnie pasujący do realu. Następny buc
0
@etobzyk Alan Shearer legenda
0
Tem skład realu wygląda strasznie przecietnie
0
@Greenalley decyduje ten kto płaci
0
@Stinger_ z tym hymnem chodzi o utożsamianie sie z polską i walke z polityką imigracyjną. Jako jedni z nielicznych mówią o tym głośno
0
@mmaciass książkowy przykład (V) ze pochodzimy od małpy. Fakt a nie zlosliwisc
1
@Safrani kto tak nie ma z żoną :D
(Nie żartuje) czasem
1
LECH TO SĄ PANY!!! NIEBIESKO BIAŁE SZATANY!!!
brawo dla polskich druzyn w europie. Legia zawiodła głównie przez decyzje trenera
4
@BulaKG gratulacje. Początki sa najtrudniejsze. Najważniejsze że zaczynasz myeslec o sobie a progres przyjdzie z czasem. Wytrwałości zycze. Po jakims miesiącu nawet to polubisz i energia do życia będzie większa. Poświęcony wysiłek zaprocentuje. Powodzenia
Ps: bieganie to nie wyścigi. Tempo dostosowujesz tak zeby sie nie zniechęcić
1
Eh... słupek Wojciech Urbański najlepszy na boisku
0
@RozowaPantera polecam sprawdzić słowo sarkazm w słowniku
2
@fart trener dał d... nie robi sie takiej roszady w takim meczu
0
@BulaKG tak i cel na 2 polowe to strzelic gola bo potem mozna strzelić drugiego i wygrac mecz
1
Ten typ ktory przeprowadzał analize meczu w studiu Polsatu to poprowadził to jak kabaret. Nawet podobny i styl wypowiedzi jak gość z ani mru mru :D
I jeszcze Hajto ,,truskawka" na torcie
1
@Kinginiesta mordo wykupiłem dzis specjalnie polsat box wiec moge sie podzielić. Nie ogarniam ile urządzeń moze korzystać ale zakładam że 3 napewno
1
@JanZagloba liczę na 4 zwycięstwa polskich drużyn.
Szczerze to jestem zaskoczony przebiegiem tego meczu Lecha
1
@PatrykBarca a co ma to ile ma rozegranych meczów do tego co wnosi do zespołu? Gość przerasta tą ligę.
0
@tadzik447 dobrze Tadzik gadasz. Polać mu!!