4

@tbas ale mendez faulował a tutaj nic nie bylo

0

@directedbyfcb no tak ale strasznie głupie zasady. Przeciez to jest ewidentnie sprokurowane wlasnie pod takie kuriozalne decyzje.

1

@directedbyfcb czerwona a nie żółta

0

@maciekofcb właściwie nie ma konkurencji dla niego. W razie czego moze to zrobic jeszcze 10 razy

0

@Matt_i1992 za co powinna? :D

1

Jak on nie cofnie tej czerwonej i nie da żółtej za symulke temu ........ to jest jakis qur... kabaret

0

@norbi77 nikt sie nie spodziewał :D szok

4

Dzien bez karnego dla realu to dzien stracony

1

@blakkudium jakie blisko? Nawet jakby strzelił w tą pilke 1 metr od niego to sędzia by sie dopatrzył faulu :)

0

@norbi77 standard to karny tutaj to zaskocznie juz :)

0

@Faro wlasnie dlatego ze ta luga jest tak sabotowana to smak LaLigi jest jeszcze większy.

1

@Frimpong nie musisz mówić. Wszyscy to wiemy. Ha tfu

1

@szela1899 i charakter idealnie pasujący do realu. Następny buc

0

@etobzyk Alan Shearer legenda

0

Tem skład realu wygląda strasznie przecietnie

0

@Greenalley decyduje ten kto płaci

0

@Stinger_ z tym hymnem chodzi o utożsamianie sie z polską i walke z polityką imigracyjną. Jako jedni z nielicznych mówią o tym głośno

0

@mmaciass książkowy przykład (V) ze pochodzimy od małpy. Fakt a nie zlosliwisc

1

@Safrani kto tak nie ma z żoną :D

(Nie żartuje) czasem

1

LECH TO SĄ PANY!!! NIEBIESKO BIAŁE SZATANY!!!

brawo dla polskich druzyn w europie. Legia zawiodła głównie przez decyzje trenera

4

@BulaKG gratulacje. Początki sa najtrudniejsze. Najważniejsze że zaczynasz myeslec o sobie a progres przyjdzie z czasem. Wytrwałości zycze. Po jakims miesiącu nawet to polubisz i energia do życia będzie większa. Poświęcony wysiłek zaprocentuje. Powodzenia

Ps: bieganie to nie wyścigi. Tempo dostosowujesz tak zeby sie nie zniechęcić

1

Eh... słupek Wojciech Urbański najlepszy na boisku

0

@RozowaPantera polecam sprawdzić słowo sarkazm w słowniku

2

@fart trener dał d... nie robi sie takiej roszady w takim meczu

0

@BulaKG tak i cel na 2 polowe to strzelic gola bo potem mozna strzelić drugiego i wygrac mecz

1

Ten typ ktory przeprowadzał analize meczu w studiu Polsatu to poprowadził to jak kabaret. Nawet podobny i styl wypowiedzi jak gość z ani mru mru :D


I jeszcze Hajto ,,truskawka" na torcie

1

@Kinginiesta mordo wykupiłem dzis specjalnie polsat box wiec moge sie podzielić. Nie ogarniam ile urządzeń moze korzystać ale zakładam że 3 napewno

1

@JanZagloba liczę na 4 zwycięstwa polskich drużyn.

Szczerze to jestem zaskoczony przebiegiem tego meczu Lecha

1

@PatrykBarca a co ma to ile ma rozegranych meczów do tego co wnosi do zespołu? Gość przerasta tą ligę.

0

@tadzik447 dobrze Tadzik gadasz. Polać mu!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?