Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam a jeszcze sobie teraz słuchałem dissow PIH i Duże Pe. To jest rozpierdol na metafory :)
0
@Who_you_mam nie no przesłuchałem wszystko po parę razy. Eripe jednak lepszy raper i punche ale zaskoczył bedoes. Ten 2 diss jego to straszny gniot dla mnie
0
@Who_you_mam trzeba przyznać że zaskoczył i potrafi. Jego numery i ,,rap" mi zupełnie nie podchodzi. Oczywiście ma parę bardzo dobrych numerów ale ogólnie to nie jest dla mnie rap. Tutaj nie odstaje zeby nie powiedziec że na ten moment wygrywa nawet
0
@Who_you_mam nie siadł mi beat ale nawijka jest szczera. Są podwójne, potrójne a nawet poczwórne rymy co jest sztosem. Kilka świetnych punchy i odbicia pilki. Nawijka mi siadła bardzo. , Eripe jest ten problem że trzeba sluchac parę razy zeby przetrwic treść
0
@Krzywy95 silkeborg to dobra drużyna. Raczej Jaga robi wynik ponad stan. Larnaca mało znana druzyna? To chyba Ty malo wiesz :)
1
Komentarz usunięty
6
@papciofcb 30 milionów za prawie 35 letniego obrońcę :D wez wyłącz fife bo Ci szkodzi
0
@Gaucho oby było jak myslisz. Ja mam wątpliwości
0
@kubix05 z całym szacunkiem ale Genk jest mocniejszy od Zvezdy :)
0
@kubix05 nie ma co narzekać na losowanie. Wyszło jak wyszło. Paradoksalnie dla polskich klubów to lepiej że Lech zagra w LKE bo tam bedzie zbierać do rankingu. Cvena awansuje do LM i dostanie lanie w kazdym meczu.
0
@Who_you_mam i jak tam? Przesłuchane? Przyznam szczerze że grubas pozytywnie mnie zaskoczył. Juz abstrahując od tego czy sam to napisał to jest parę fajnych linijek. Odbił piłke i na ten moment wcale nie przegrał tego beefu. No to teraz czekam aż Eripe odpowie juz bez lipy
1
@July_6_BcN o jezu. Prosze nie stawiaj mojego nicku w jednym zdaniu z tym kmiotem :)
0
@Gaucho @July_6_BcN dla mnie kazdy polityk to kanalia. Prezydent brał udział w ustawkach kibicow wiec swoje za uszami ma. To jest pewne na 100%. Natomiast nie wiem czy zarzuty o sutenerstwo i wymuszenia są prawdą więc o tym tylko na marginesie moge wspomnieć.
@July_6_BcN postać znana tak powiedziała czyli kto? Bo chyba nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Zeby nie bylo to mi akurat zupelnie obojętne z jakiej partii jest prezydent. Tak zwyczajnie po ludzku wolałbym żeby to był czlowiek nieskazitelny ktory bedzie prezydentem Polaków a nie działał na polecnie Jarka
0
@Uukasz_93 tak wlasnie o to chodzi że obrona Lecha to jest kiepski żart. Przegraliśmy ten mecz obroną. Jednak gra do przodu wychodziła perfekcyjnie. Trzeba znaleźć równowagę i tak próbowali grać. Z tym że jak sie cofnęli zeby odpocząć to dostali 2 gole. I to wcale nie byla jakas dominacja zvezdy. Uważam że tą drogą powinniśmy isc wlasnie. Nie chce oglądać Rakowa papszuna w Lechu.
Jestem dumny z Lecha. Zabrakło szczęścia no i oczywiscie zvezda piłkarsko to jest ,,troche" inna liga.
1
@LOPEZ16 urząd prezydenta nie polega na tym zeby ,,dobrze sie prezentował " on ma zrobic wszystko dla dobra Polaków zeby żyło nam sie lepiej. Nie patrzeć na podziały partyjne i polityczne tylko stawiać dobro ludu na 1 miejscu mimo tego że ma inne zdanie na pewne kwestie. Takiego prezydenta potrzeba.
5
@Safrani moze czas na kobietę jak chłopy nas tak kompromitują. Mysalem że Andrzeja nic nie przebije ale nowy prezydent to juz jest czysty absurd. Jak bandyta moze zostac prezydentem...
0
@Uukasz_93 zupełnie sie nie zgodzę. Jak Lech grał ,,swoje" to potrafił zdominować Zvezde. Pech chciał że nie mieliśmy szczęścia bo mogła pierwsza połowa skończyć sie naszym prowadzeniem. Po przerwie graliśmy przyzwoicie. Jak równy z równym. Starcilismy bramkę po kuriozalnym golu. Pierwszy gol dla Zvezdy to błąd całej linii defensywnej. Nie ma prawa tak sobie przyjąć pilki w polu karnym i rozglądać sie za kolegami. Kryminał. Milic jest fatalny w blokowaniu strzałów na bramkę. Przechodząc do meritum to przegraliśmy moim zdaniem przez brak klasowych zmiennikow. Piłkarze włożyli cale serce w ten mecz ale nie było kim grać jak do boksu zjechał Ali. Duży błąd dla mnie to tez to że Thorhdarson nie gral cały mecz. Chłopak jest genialny. Po wejściu oumy to juz dramat. Ten czlowiek sie nie nadaje do podawania bidonów. Zagraliśmy całkiem solidny mecz. Zabrakło teoche szczęścia. Wolę żebyśmy grali takim stylem do przodu niz cofnęli sie głęboko jak w 2 połowie i dali sie punktowac. Ten mecz zdecydowanie przegrała gra obronna. Zvezda wcale nie byla taka groźna a wykorzystali wiecej niz mieli okazji. No i z całym szacunkiem ale Bodo, Karabach czy Dinamo to nie jest półka Zvezdy
0
@Romario87 wynik w takim meczu to sprawa zupelnie nieistotna dla mnie. Być na takim meczu to moze wydarzyć sie tylko raz w zyciu. W 88 jak grał Pachelsli, Araszkiewicz wynik brzmiał 4:4 i Barca wygrała dopiero po karnych.
1
@Stinger_ Peace. I fajnie że obiektywnie spojrzałeś na Lecha.
1
@Criss18Barca ja juz na ten moment daje większe szanse Legii
0
@Uukasz_93 no bo fajnie by bylo zagrac takie mecze z Barceloną ;)
0
@Kubsoleon belgowie są jeszcze mocniejszą druzyną od Zvezdy. Średnio widze ten awans do LE ;) LKE wita
0
@Sulimo a co ma budżet wspólnego z tym? Prawdę ktos napisał. W 1 połowie Serbowie byli obsrani i powinni schodzić z bagażem 3 bramek. Lech nie wykorzystał swoich szans przy totalnej dominacji a 2 połowe zvezda zjadla nas taktycznie. W 1 połowie grali z rozsądkiem i oszczędzali siły a w 2 Lech juz sił nie mial. Zmiany z ławki to juz totalne dno. Nie ma kim grac
0
@Katalończyk 99 piłkarzom zvezdy powiedzieli piłkarzą Lecha nie
1
@Stinger_ w końcu cos mądrego napisałeś ;)
1
@Comentateiro wypunktowały Lecha zmiany. Po przerwie to nie wiem w co oni grali bo na pewno nie w piłke nożną. Spodziewalem sie lepszego wyniku po 1 połowie. Ten gol z d... podciął skrzydła juz zupelnie
1
@Comentateiro nie było tak źle w belgradzie ich dojedziemy :)
No i wykrakałeś ten wynik w komentarzu przed meczem. Obyś obwieścił przed rewanżem awans Lecha
0
Ktoś mógł powiedzieć pilkarzom Lecha że trzeba wyjść z szatni na drugą połowę...
0
@Azi spokojnie to dopiero 1 połowa. W belgradzie ich dojedziemy :)
0
@Barca_bwo Gazprom mu w końcu sponsoruje zycie :)