Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hshdhrhdh dadzą radę awansować do ligi mistrzow :) mam nadzieje bo nie jest to misja niemożliwa
2
,, Cvena Zvezda się nie pier***li i finalizuje transfer jeszcze przed meczem z Lechem.
Jeden z najlepszych Serbskich piłkarzy w historii - Dusan Tadić, ma zarabiać w mistrzu Serbii tyle co prawie cała 11-tka Lecha. Czyli ok. 6 mln euro + bonusy za 2 sezony gry.
I ktoś może powiedzieć, że jest już "stary".
A jakie to ma znaczenie, jeśli ten MAGIK co sezon w tym wieku wykręca takie liczby jako ofensywny pomocnik lub skrzydłowy:
Fenerbache:
2024/25: 53 mecze - 13 goli, 18 asyst
2023/24: 56 meczów - 16 goli, 17 asyst
Ajax Amsterdam:
2022/23: 47 meczów - 13 goli, 21 asyst
2021/22: 45 meczów - 16 goli, 22 asysty
2020/21: 51 meczów - 22 gole, 25 asyst
Totalna gwiazda - inteligencja boiskowa, genialne podania, kreatywność, technika, spokój pod presją, nieustępliwość, wizja gry, lider na boisku.
Trochę magik, trochę profesor.
Jeśli zagra z Lechem to pobite gary.. "
#Wojtek kowalczyk
Nieźle Tadicia se kupują. Ehe
1
@Hshdhrhdh Lech juz awansowal do Europy ;)
1
@JanZagloba są na to duże perspektywy. Jaga i Rakow na bank. Legia raczej też jak nie wydarzą sie jakies głupie błędy w obronie
2
Lech juz miejsce w Europie ma. Teraz czas na reszte polskich klubów. Nabijać punkty do rankingu. Jedziemy z tym!! Powodzenia dla Rakowa, Legii i Jagi.
1
@TR3YWAY i taki człowiek ma prawo głosować w wyborach a pozniej dziw że PO i PiS rządzą na przemian od X lat :)
2
Dołożyć gola. Dopisać punkty do rankingu i jak najszybciej zapomnieć ten mecz.
0
@FcPortoFan1999 jeszcze chyba za szybko ale idzie w dobrym kierunku
2
@Comentateiro Ty dziadek ale od Ishaka to sie odczep. Ishak największy walczak w drużynie. Kapitan. Legenda. Haruje jak wół
2
@FcPortoFan1999 mi sie podoba Szymczak w tym sezonie. Niesamowicie walczy mimo braków w umiejętnościach to doceniam go
4
Brawo Lech. Grają jak lamusy ale wygrywamy :)
2
@Popitek12 że ma cie w d.
0
3 babeczki z Arsenalu nie strzeliły karnych :) chyba nie ćwiczą tego elementu tam :)
28
Nie tylko jego. Fernandeza też a chłopak ma 17 lat. Brawa dla nich
3
@Encore za taką cenę zupełnie nieopłacalny. Dobrze że nie mieliśmy tyle kasy
0
Komentarz usunięty
1
@Safrani no wlasnie :) najgorzej że taki małolat przez to że chce zaimponować kolegą może zmarnować sobie cale zycie.
1
@Safrani wiesz zmienia sie postać rzeczy jak to Ciebie lub Twoich bliskich atakuje taka hołotą z siekierami. Wtedy chyba nie bedziesz czekac na policję co? Może byc za późno z ich zapałem do pracy
2
@Safrani z pewnością tak ale takich trzeba spacyfikować. Bo siłą argumentów słownych tutaj nic nie zdziałasz jak mózgu nie ma
0
Komentarz usunięty
2
@MichuZ44 wystarczyło jednemu dać plaskacza to reszta sie rozpierzchnie na wszystkie strony swiata
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz nie obrażaj Oskara jasne że wybierze pilke nożną na najwyższym poziomie czyli Pogoń Siedlce
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@adamek20151 no dana juz mowil 3 razy że go nie chce po czym Jon mowil że wraca i nagle zmieniał gadkę. To jest czlowiek ktory widzi tylko pieniadze. A kto moze dac największy zarobek? No pomysl to nie boli
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Jarema2000 też tak mam na kuponie tym bardziej jestem sceptyczny :D
0
@adamek20151 czlowieku mieszasz sie w moj komentarz gdzie pisalem że Legia to korona. Nie wiedziałeś o co chodzi to mi wyskakujesz z jakims ,, a Górnik to Cracovia" a pozniej nie wiedziałeś że Jon wrocil z emerytury i mi wmawiasz że moze wygrac z Aspinalem z przed konsoli a teraz zamiast powiedziec o kurde nie wiedziałem tego no i masz racje to starasz sie smieszkowac że ,,niesawity jestes" :D :D no masz klasę wypowiedzi. Twoja racja mój spokoj. Miłego wieczoru :) bez odbioru