2

@blakkudium Janek Tomaszewski jest za to powszechnie lubiany :) wręcz uwielbiany. Gość ktory zagrał 1 dobry mecz w karierze bedzie mowil do Robercika co ma robic :D

1

@Sulimo Murawski to chyba wroci za 3 miesiace

1

@Comentateiro i Fiabeme zeby koił nerwy kibica Lecha

2

Wchodzi wychowanek realu :) jestem ciekaw

0

@FcPortoFan1999 piękne podanie Joela to było kluczowe. A Bengsston pokazał swoją szybkość i spryt. Brawo

3

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 na szczescie wchodzi Ali i Palma a nie Ouma i Fiabema wiec jest progres w myśli trenera :)

0

@FcPortoFan1999 jakby to grał ktoś inny niż mój klub to moze by tak bylo :D

1

@FcPortoFan1999 szczególnie srodek pola. Od początku sezonu w meczu po 5 strat w srodku pola to jest kryminał

2

@KRISU77 z pewnością tak ale tam sama motywacja to za mało. Zeby liczyc na awans to trzeba wygrać przynajmniej 2 bramkami w Poznaniu. A jak widze jak oni grają to sie boje czy bedzie chociaż remis

3

@FcPortoFan1999 forma zwyżkuje to widać gołym okiem między pierwszym meczem w sezonie a tym. Ciężary z nóg po obozie schodzą pomału ale Zvezda to nie jest Legia czy Górnik. No i podróż do Islandi tez swoje robi. Zobaczymy jak to wyjdzie w środę.

0

@FcPortoFan1999 a ja sie chcialem zrelaksować troszkę

3

Trener Zvezdy jak ogląda tego Lecha to sie zastanawia czy jest sens zabierać pierwszą drużynę do Poznania czy może zagrać 17 latkami...

0

@FcPortoFan1999 no ja nie chilluje tylko zaraz wyjdę z siebie

0

@FcPortoFan1999 Ta ty lubisz takie ,,szachy" cos sie ruszyło na szczęście

Ten ,,ismail" sobotuje mecz Górnikowi :) Łukasz tam pewnie zdenerwowany

1

@Who_you_mam na sucho sie tego ogladac nie da :D

1

Oczy krwawią od oglądania tego spektaklu... @FcPortoFan1999 @Comentateiro

0

@Uukasz_93 no i wykrakałes karniaczka :)

1

@Kapitan hawk tak jak nasz małolat to robi to czysta magia. Fantastyczne zagranie

5

3:1 Rakow i 3:1 Jaga to teraz czas na 3:1 Legii i komplet zwycięstw polskich druzyn

0

@mkord ta za 32 letniego typa Legia dostanie z 18 baniek :D

0

Brawo 1:1 kończyć ich

0

No nic Legia zagrała zeby sobie teraz kupon wyslac na 1

0

Spalony musi byc

0

@mkord jak on nawet w tym meczy nie zagra :D pozatym to awans trzeba wywalczyć na boisku. W Poznaniu dostaną w pape

0

Augustyniak do kadry? :) @FcPortoFan1999

0

Słaby Rakow kuriozalnym golem wyrównuje :) jakbym widział ekstraklase :D

0

@dv7wisnia gdzie Lewy a gdzie Tadic :D jednak fakt że to wielkie nazwisko i nawet w tym wieku bedzie tam grał spokojnie 5 lat na dobrym poziomie.

0

@FcPortoFan1999 Banik jest mocniejszym rywalem niż Austria Wiedeń moim zdaniem :) raczej Legia nie zamierza odpadac z nimi.

3

@mkord inwestycja? Tadic to juz emeryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?