Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Janek Tomaszewski jest za to powszechnie lubiany :) wręcz uwielbiany. Gość ktory zagrał 1 dobry mecz w karierze bedzie mowil do Robercika co ma robic :D
1
@Sulimo Murawski to chyba wroci za 3 miesiace
1
@Comentateiro i Fiabeme zeby koił nerwy kibica Lecha
2
Wchodzi wychowanek realu :) jestem ciekaw
0
@FcPortoFan1999 piękne podanie Joela to było kluczowe. A Bengsston pokazał swoją szybkość i spryt. Brawo
3
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 na szczescie wchodzi Ali i Palma a nie Ouma i Fiabema wiec jest progres w myśli trenera :)
0
@FcPortoFan1999 jakby to grał ktoś inny niż mój klub to moze by tak bylo :D
1
@FcPortoFan1999 szczególnie srodek pola. Od początku sezonu w meczu po 5 strat w srodku pola to jest kryminał
2
@KRISU77 z pewnością tak ale tam sama motywacja to za mało. Zeby liczyc na awans to trzeba wygrać przynajmniej 2 bramkami w Poznaniu. A jak widze jak oni grają to sie boje czy bedzie chociaż remis
3
@FcPortoFan1999 forma zwyżkuje to widać gołym okiem między pierwszym meczem w sezonie a tym. Ciężary z nóg po obozie schodzą pomału ale Zvezda to nie jest Legia czy Górnik. No i podróż do Islandi tez swoje robi. Zobaczymy jak to wyjdzie w środę.
0
@FcPortoFan1999 a ja sie chcialem zrelaksować troszkę
3
Trener Zvezdy jak ogląda tego Lecha to sie zastanawia czy jest sens zabierać pierwszą drużynę do Poznania czy może zagrać 17 latkami...
0
@FcPortoFan1999 no ja nie chilluje tylko zaraz wyjdę z siebie
0
@FcPortoFan1999 Ta ty lubisz takie ,,szachy" cos sie ruszyło na szczęście
Ten ,,ismail" sobotuje mecz Górnikowi :) Łukasz tam pewnie zdenerwowany
1
@Who_you_mam na sucho sie tego ogladac nie da :D
1
Oczy krwawią od oglądania tego spektaklu... @FcPortoFan1999 @Comentateiro
0
@Uukasz_93 no i wykrakałes karniaczka :)
1
@Kapitan hawk tak jak nasz małolat to robi to czysta magia. Fantastyczne zagranie
5
3:1 Rakow i 3:1 Jaga to teraz czas na 3:1 Legii i komplet zwycięstw polskich druzyn
0
@mkord ta za 32 letniego typa Legia dostanie z 18 baniek :D
0
Brawo 1:1 kończyć ich
0
No nic Legia zagrała zeby sobie teraz kupon wyslac na 1
0
Spalony musi byc
0
@mkord jak on nawet w tym meczy nie zagra :D pozatym to awans trzeba wywalczyć na boisku. W Poznaniu dostaną w pape
0
Augustyniak do kadry? :) @FcPortoFan1999
0
Słaby Rakow kuriozalnym golem wyrównuje :) jakbym widział ekstraklase :D
0
@dv7wisnia gdzie Lewy a gdzie Tadic :D jednak fakt że to wielkie nazwisko i nawet w tym wieku bedzie tam grał spokojnie 5 lat na dobrym poziomie.
0
@FcPortoFan1999 Banik jest mocniejszym rywalem niż Austria Wiedeń moim zdaniem :) raczej Legia nie zamierza odpadac z nimi.
3
@mkord inwestycja? Tadic to juz emeryt.