0

@UriBoyka juz jest pogrom...

1

@Comentateiro wynik jest zbyt brutalny. Moim zdaniem remis byłby sprawiedliwy

1

@fart i ławka rezerwowych. Po zmianach to juz jest totalne po meczu

1

@Bernard777 tak jest zamykany ale caly proces trwa około godziny

1

@DariaFCB byle starczyło sił. Nie stracić juz gola i coś dołożyć to marzenie

0

@MaFCB pilkarze też są chronieni kontraktami. I nie bronie Niemca bo dla mnie stracił caly szacunek ale walczy dokladnie taką samą bronią jak nasz zarząd

0

@Azi nie jest źle :)

4

Jestem dumny z Lecha za 1 połowę ale po wyniku jednak jest niedosyt. Jest szansa na wygraną. Pytanie czy starczy sił na taki presing przez całe spotkanie. Zvezda sie cofnęła i dawkują siły

0

@KrwawiaceoczyVEB Ty masz cos w sobie z viniciusa

0

@Popitek12 między 20-25 max

3

@Bartosz85 jeszcze wyjdziesz na ludzi :)

1

@Safrani kibicować to nie ;) ale niech zbierają punkty do rankingu

0

@kubix05 wiara czyni cuda a sukces powstaje w trudach!! Jedziemy z tym. Do boju Kolejorz!!!

0

@damian16161212 w lidze też ale w pucharach to fajnie jak polski klub wygrywa i wszyscy przyczyniają sie do zdobywania punktów do rankingu co z kolei daje rozwój

0

@Vegeta88 to na szczescie nie jest mój prezydent :)

2

Komentarz usunięty

1

@Who_you_mam dzisiaj to ona wie że wjeb jest zależny od wyniku meczu :D chce punktować to nawet koszulkę i szalik Lecha założyła. Wiec może, może ją dzis ominie :D

1

Jest tu ktoś kto dzisiaj jest przeciwko Lechowi?

0

@Who_you_mam prawdziwy polak to najpierw wypije wode a pozniej bije konkubinę :D :D

2

@gumaz jak polak prawdziwy tatar wołowy, woda i ogorki kiszone

1

@Hshdhrhdh odwaznie. Brawo

1

@escarabajo jakbym dobrze zarabiał to bym nawet nie odchodził. Ja bym był jak Totti ;)

1

@Comentateiro myślę że kluczowe będzie nie stracić jako pierwsi gola.

0

@escarabajo Skóraś mógł wrócić do Lecha to moze by sie łapał w składzie :)

3

@escarabajo Henryk bedzie na zawsze najpieknijszym franzucem :)

0

@Azi to jest pilka nożna tutaj często wygrywasz przypadkiem albo golem dupą... generalnie masz racje że Zvezda jest faworytem ale takim minimalnym moim zdaniem. 45/55 Ty obrazujesz to jakby Lech byla skazany na porażkę bo gramy z jakiś hegemonem a tak nie jest. Nie gramy z jakąś Barceloną. Zdecydowanie silniejsi są Belgowie jak odpadniemy

0

@Azi nie ważne. Liczy sie tylko dzis... pokonaliśmy silniejszych rywali wiec nie ma sie cos bac jakiś Serbów

4

@July_6_BcN albo juz nawet kot ma go dosyć

0

@Azi jaka historia? Sprawdz wyniki meczów z Juventusem, City czy Villarreal to są mocniejsze ekipy zdecydowanie od zvezdy

0

@Azi czlowieku małej wiary :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?