Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UriBoyka juz jest pogrom...
1
@Comentateiro wynik jest zbyt brutalny. Moim zdaniem remis byłby sprawiedliwy
1
@fart i ławka rezerwowych. Po zmianach to juz jest totalne po meczu
1
@Bernard777 tak jest zamykany ale caly proces trwa około godziny
1
@DariaFCB byle starczyło sił. Nie stracić juz gola i coś dołożyć to marzenie
0
@MaFCB pilkarze też są chronieni kontraktami. I nie bronie Niemca bo dla mnie stracił caly szacunek ale walczy dokladnie taką samą bronią jak nasz zarząd
0
@Azi nie jest źle :)
4
Jestem dumny z Lecha za 1 połowę ale po wyniku jednak jest niedosyt. Jest szansa na wygraną. Pytanie czy starczy sił na taki presing przez całe spotkanie. Zvezda sie cofnęła i dawkują siły
0
@KrwawiaceoczyVEB Ty masz cos w sobie z viniciusa
0
@Popitek12 między 20-25 max
3
@Bartosz85 jeszcze wyjdziesz na ludzi :)
1
@Safrani kibicować to nie ;) ale niech zbierają punkty do rankingu
0
@kubix05 wiara czyni cuda a sukces powstaje w trudach!! Jedziemy z tym. Do boju Kolejorz!!!
0
@damian16161212 w lidze też ale w pucharach to fajnie jak polski klub wygrywa i wszyscy przyczyniają sie do zdobywania punktów do rankingu co z kolei daje rozwój
0
@Vegeta88 to na szczescie nie jest mój prezydent :)
2
Komentarz usunięty
1
@Who_you_mam dzisiaj to ona wie że wjeb jest zależny od wyniku meczu :D chce punktować to nawet koszulkę i szalik Lecha założyła. Wiec może, może ją dzis ominie :D
1
Jest tu ktoś kto dzisiaj jest przeciwko Lechowi?
0
@Who_you_mam prawdziwy polak to najpierw wypije wode a pozniej bije konkubinę :D :D
2
@gumaz jak polak prawdziwy tatar wołowy, woda i ogorki kiszone
1
@Hshdhrhdh odwaznie. Brawo
1
@escarabajo jakbym dobrze zarabiał to bym nawet nie odchodził. Ja bym był jak Totti ;)
1
@Comentateiro myślę że kluczowe będzie nie stracić jako pierwsi gola.
0
@escarabajo Skóraś mógł wrócić do Lecha to moze by sie łapał w składzie :)
3
@escarabajo Henryk bedzie na zawsze najpieknijszym franzucem :)
0
@Azi to jest pilka nożna tutaj często wygrywasz przypadkiem albo golem dupą... generalnie masz racje że Zvezda jest faworytem ale takim minimalnym moim zdaniem. 45/55 Ty obrazujesz to jakby Lech byla skazany na porażkę bo gramy z jakiś hegemonem a tak nie jest. Nie gramy z jakąś Barceloną. Zdecydowanie silniejsi są Belgowie jak odpadniemy
0
@Azi nie ważne. Liczy sie tylko dzis... pokonaliśmy silniejszych rywali wiec nie ma sie cos bac jakiś Serbów
4
@July_6_BcN albo juz nawet kot ma go dosyć
0
@Azi jaka historia? Sprawdz wyniki meczów z Juventusem, City czy Villarreal to są mocniejsze ekipy zdecydowanie od zvezdy
0
@Azi czlowieku małej wiary :)