Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz no w latach 80 :)
0
@Who_you_mam sznycel to żaden schabowy. Prawdziwy sznycel robi się z cielęciny
0
@gumaz @MesQueUnClub_87 sznycel, mielony i zraz to 3 zupelnie inne rodzaje mięsa :)
1
@gumaz jak ja byłem mały to miałeś do wyboru albo pole albo beton :D takich rarytasów jak trawka nie bylo.
0
@Pustelnik mozesz wyjść z Niemiec ale Niemcy nie wyjdą z Ciebie :) te problemy w zyciu rodzinnym wynikają zatem z jego charakteru. Zawsze go szanowałem ale po ostatnich słowach juz nie.
0
Zrobic taką figurę w wodzie. Wow. Chapeau bas. Figura tej Pani u góry to tez czysta poezja.
1
@PIWOSZ89 w poprzednim sezonie to Sousa byl najlepszym pilkarzem. Gwiazdy to są na niebie
2
@Mezocyklon87 ma boleć :) Brawo pasy
0
@Criss18Barca leszcze czy nie to punktacja do rankingu jest taka sama :)
1
Pięknie Rakow i Jagielonia. Pululu uratował cenne punkty w końcówce. Szkoda Legii bo z przekroju całego meczu wydawało mi sie że byli lepsi. W rewanżu u siebie obowiązkowo muszą to dokończyć. Wydawał sie mocniejszy Banik na papierze. Awans do kolejnej rundy 4 polskich zespołów bedzie piekny. Norwegia też ładnie punktuje wiec nie wolno zwalniać tempa
0
@Barca_Big_Moment totalna bzdura jak dla mnie. Barcelona spokojnie mogła wygrac z PsG. Jak się ich przyciśnie to pękają. Co pokazała druzna Chelsea. Zgodz sie jednak że obrona jest zdecydowanie do poprawy. Co jak co ale z przodu mamy ogień. Tutaj wynik moglby isc w każdą stronę
0
@zadafcb nawet mój syn 7 lateni spokojnie by to zamknął
0
@Uukasz_93 Banik to zrobienia jest na tym wyjeździe. A przynajmniej nie przegrać i u siebie dobić.
0
@DonCarletto no niestety. Jednak patrząc na inne zespoły to i tak mamy wychowanków najlepszych na swoich pozycjach praktycznie na każdej pozycji wiec nie ma co narzekać :) no i że po Messim obrodzi w kolejny epokowy talent to też nikt sie nie spodziewal
2
@Maciej1078 karnego? psychiatrycznego? Czy tylko szpitalnego? :D
0
@draxidox ten 2 mecz to my przegraliśmy obroną a nie bramkarzem przeciwników.
0
@ViscaelBarca2007 a moze by tak chociaż raz wypuścili jakąś 9 wychowanka. Marzy się taki David Villa z Barcelony
1
@fart jazda z nimi. Zbierać punkty do rankingu :)
0
@PatrykBarca a ja go nie oceniam po jednym podaniu. To byko genialne ale pozniej mial parę zupelnie amatorskich błędów które mogly skończyć sie golem jakbyśmy grali ten mecz ze Zvezda np.
0
@Lewangoalski nie wnikam skoro próbowałeś
0
@FcPortoFan1999 gurgul i milic najgorsze mecze w Lechu zagrali. Porażka
0
@FcPortoFan1999 zobaczysz
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem. Nie grali tak źle ale brakowało swierzosci która widać wraca powoli. Z Cracovią tez duzo pecha bylo. Szybko strącona bramka w 1 minucie a pozniej jak zaczęli przeważać i bylo blisko wyrowania to sronilo sie 3:1 i po meczu
0
@Chada sugerowałem sie nickiem :)
0
@FcPortoFan1999 troche pomogła czerwona kartka ale widać że ciezar schodzi z nóg
0
@FcPortoFan1999 z czym spokojnie?
0
@lajcior u mnie to ciężko bo sam sobie jestem szefem więc nie łyknie tego :D
0
Komentarz usunięty
1
@Chada a Chada i Bezczel? :)
0
@malypuzon taka sama oczywista oczywistość jak to że vinicius jest brzydki :)