0

@Kinginiesta nie wiem juz tyle tego było. Ale 7 milionow to chyba nie tak dużo.

0

@Tom111 no tak 50 % czyli jeszcze lepiej. Dobra pensja chyba

0

@Kinginiesta nie no Romek podaje że wykup za 30 i pensja 14 brutto czyli jakies 9 netto tak? To sensowne w takim razie

1

@Eklerek są inteligenci którzy za to płacą :]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem serio? :D dzięki za cynk

0

@Kinginiesta tego ale starego :D

0

https://zapodaj.net/plik-gQxLK5OnMe

Messi z "najwierniejszą" fanką

1

@Kinginiesta nie znam tego dziennikarza nawet. Poczekajmy na oficjalne wiadomosci bo juz zaczyna to wyglądać mizernie i ciśnienie podnosić


A i w ogóle to .owie czemu nie mam Twojego komentarza jak wiem ze piszesz do mnie :D natknąłem sie na niego jak czytałem wszystkie. A Ty napisałeś do kogos innego :D

12

@kanver_ chyba zbyt wiele wymagasz od księgowe w tej chwili :D masz racje że to byłoby dobre rozwiązanie

0

@Hawajczyk z tym że Usyk jest genialny nie zamierzam dyskutowac. Mam takie same zdanie tylko nie jest z pewnością (jak dla mnie) top 3 wagi ciężkiej. Bez podziału na kategorie jest z pewnością w topce. Tylko ja jestem z czasow Mike i mówienie że on nie byl wybitnym bokserem jest po prostu smieszne. Gość do czasu pójścia do więzienia byl potworem. Nie wazne z kim wchodził do ringu to urywał głowę. Najmłodszy mistrz swiata a nikt nawet nie zbliżył sie do niego. Po wyjściu z więzienia to juz nie byl ten sam czlowiek. A biorąc jeszcze pod uwagę że caly czas ćpał to i tak osiągnął wiecej niz mógł

0

@Hawajczyk gołota był świetnym piesciarzem jego problemem była głowa wiec nie wiem czemu smieszkujesz na jego temat

0

Leo widze w formie. Ciekawe czy ją utrzymanie do mundialu :)

4

@macio_944 to praca @Kessie - go chyba

0

@Hawajczyk haha jprd po tych słowach mozna zaznaczyć zeby czytać Twoje słowa z przymrużeniem oka. Żeby nie powiedziec ze śmiechem

0

@Hawajczyk jest różnica między piesciarstwem techinczym i młotkiem w ręce. Ali był szybki ale potrafił udezyc. Usyk siły ciosu nie ma tak potężnej jak Tyson, Lenox, Holifild juz nie mówiąc o Grześku wiec Cie poniosło :) za to ma spryt i technikę którą nadrabia

1

@Popitek12 chyba na konsoli

1

@MadafakinGuy zeby to ocenić trzeba by go zestawić z kimś wybitnym. Jednak piesciarstwo sie zmienilo na przestrzeni lat. Ciężko było miał w czasach Holifilda, Tysona, Lenoxa. Technicznie numer 1 ale całokształt myślę że by zamykał 10

Chociaż edit masz racje top 5 by się załapał :D

1

@Karol145 też Ukraińcy ;) bracia Kliczko

0

@michal26 spróbuj to zobaczysz :D

5

@PatrychoO Rashford ma dobry strzał z dystansu. Trochę tego u nas brakuje.

3

@Adran360 grając w 10 i marnując karnego :)

7

@Encore najfajniejsze w Usyku jest to że jest bardzo skromny i dobry chłop. Da sie lubić mimo niechęci do Ukraińców :)

0

@OskP Poirier k.o

0

@partymaker no jeszcze był Ali na jego prace nóg to Usyk chociaż genialny to wyglada mizernie ;) Ali jakby stepował ;)

1

@ViscaelBarca2007 sportowo tak. Zdecydowanie ale po co tak ryzykować swój pomnik? Zawijać kasę z cygana i emerytura w chwale i w gronie wybitnych. Nie wiem nawet czy na jego miejscu bym brał następną walkę. Ma prawo zdecydować. Szacunek ogromny dla niego że pozamiatał wagę ciężką a tak śmieszkowali że małemu sie w głowie popie... że przechodzi wyżej. Brawo

0

@Rifek oczywiście nie neguje tego ale Mike takich bomb w 1 rundzie juz walił 50 :D

0

@jedrek7000 też prawda. Kiedys to było i tam melancholijnie napisalem :D

0

@michal26 weż to jeszcze posyp brązowym cukrem :D

1

@arkon____ w bierki chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?