Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta nie wiem juz tyle tego było. Ale 7 milionow to chyba nie tak dużo.
0
@Tom111 no tak 50 % czyli jeszcze lepiej. Dobra pensja chyba
0
@Kinginiesta nie no Romek podaje że wykup za 30 i pensja 14 brutto czyli jakies 9 netto tak? To sensowne w takim razie
1
@Eklerek są inteligenci którzy za to płacą :]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filipem serio? :D dzięki za cynk
0
@Kinginiesta tego ale starego :D
0
https://zapodaj.net/plik-gQxLK5OnMe
Messi z "najwierniejszą" fanką
1
@Kinginiesta nie znam tego dziennikarza nawet. Poczekajmy na oficjalne wiadomosci bo juz zaczyna to wyglądać mizernie i ciśnienie podnosić
A i w ogóle to .owie czemu nie mam Twojego komentarza jak wiem ze piszesz do mnie :D natknąłem sie na niego jak czytałem wszystkie. A Ty napisałeś do kogos innego :D
12
@kanver_ chyba zbyt wiele wymagasz od księgowe w tej chwili :D masz racje że to byłoby dobre rozwiązanie
0
@Hawajczyk z tym że Usyk jest genialny nie zamierzam dyskutowac. Mam takie same zdanie tylko nie jest z pewnością (jak dla mnie) top 3 wagi ciężkiej. Bez podziału na kategorie jest z pewnością w topce. Tylko ja jestem z czasow Mike i mówienie że on nie byl wybitnym bokserem jest po prostu smieszne. Gość do czasu pójścia do więzienia byl potworem. Nie wazne z kim wchodził do ringu to urywał głowę. Najmłodszy mistrz swiata a nikt nawet nie zbliżył sie do niego. Po wyjściu z więzienia to juz nie byl ten sam czlowiek. A biorąc jeszcze pod uwagę że caly czas ćpał to i tak osiągnął wiecej niz mógł
0
@Hawajczyk gołota był świetnym piesciarzem jego problemem była głowa wiec nie wiem czemu smieszkujesz na jego temat
0
Leo widze w formie. Ciekawe czy ją utrzymanie do mundialu :)
4
@macio_944 to praca @Kessie - go chyba
0
@Hawajczyk haha jprd po tych słowach mozna zaznaczyć zeby czytać Twoje słowa z przymrużeniem oka. Żeby nie powiedziec ze śmiechem
0
@Hawajczyk jest różnica między piesciarstwem techinczym i młotkiem w ręce. Ali był szybki ale potrafił udezyc. Usyk siły ciosu nie ma tak potężnej jak Tyson, Lenox, Holifild juz nie mówiąc o Grześku wiec Cie poniosło :) za to ma spryt i technikę którą nadrabia
1
@Popitek12 chyba na konsoli
1
@MadafakinGuy zeby to ocenić trzeba by go zestawić z kimś wybitnym. Jednak piesciarstwo sie zmienilo na przestrzeni lat. Ciężko było miał w czasach Holifilda, Tysona, Lenoxa. Technicznie numer 1 ale całokształt myślę że by zamykał 10
Chociaż edit masz racje top 5 by się załapał :D
1
@Karol145 też Ukraińcy ;) bracia Kliczko
0
@michal26 spróbuj to zobaczysz :D
5
@PatrychoO Rashford ma dobry strzał z dystansu. Trochę tego u nas brakuje.
3
@Adran360 grając w 10 i marnując karnego :)
7
@Encore najfajniejsze w Usyku jest to że jest bardzo skromny i dobry chłop. Da sie lubić mimo niechęci do Ukraińców :)
0
@OskP Poirier k.o
0
@partymaker no jeszcze był Ali na jego prace nóg to Usyk chociaż genialny to wyglada mizernie ;) Ali jakby stepował ;)
1
@ViscaelBarca2007 sportowo tak. Zdecydowanie ale po co tak ryzykować swój pomnik? Zawijać kasę z cygana i emerytura w chwale i w gronie wybitnych. Nie wiem nawet czy na jego miejscu bym brał następną walkę. Ma prawo zdecydować. Szacunek ogromny dla niego że pozamiatał wagę ciężką a tak śmieszkowali że małemu sie w głowie popie... że przechodzi wyżej. Brawo
0
@Rifek oczywiście nie neguje tego ale Mike takich bomb w 1 rundzie juz walił 50 :D
0
@jedrek7000 też prawda. Kiedys to było i tam melancholijnie napisalem :D
0
@michal26 weż to jeszcze posyp brązowym cukrem :D
1
@arkon____ w bierki chyba