Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz jeden taki byl co przygotowywał filmiki... zeby nie byl takim samym niewypałem transferowym prosze
0
@ToWinaSedziego pewnie widziałeś jego wszystkie mecze :)
0
@FcPortoFan1999 AL ahly? Serio? Przecież to drużyna stworzona przez Al
1
@tbas ma jaja. Brawo dla niej
1
@Adran360 trzeba przyznać że bardzo ładna akcja
0
@michal2007 @Faro aha dzięki za sprostowanie
0
Ten Garcia na ataku realu na którego tak usilnie stawia Alonso to jest ten sam co w meczu z Barceloną w ostatniej akcji meczu mógł wyrównać a strzelił na parking?
0
,,nowy Ramos" z kolejnym popisem widze :D strasznie irytujący typ
0
@Rewolucja123 rozumiem ale to nie pierwszy raz. Jestem pewny że jeszcze zawalczy
5
@Kessie fajnie jak @July_6_BcN też o tym wiedziała :)
0
@Rewolucja123 który to juz raz
0
@Joe_Barbaro tez lubie rap ale jak miałbym wybierać 3 legendarne to bym nie dał rady.
Mimo wszystko chyba postawiłbym na Bisza, Małpe i O.s.t.r chociaż to mniej legendarne niz Wwo, Molesta czy K44
0
@Elvisek to poleciałeś na grubo :D
1
@DeviousFCB jasne że jest tego trochę ciężko wybrać nawet 3 albumy
0
@bimbher już się bałem że Kasi Nosowskiej nikt nie doda. Dwie moje ikony razem z Edytą Bartosiewicz
0
@RosjaninBut @RosjaninBut rapowe klimaty ;) myślałem że nie wlecą a jednak. Ja bym dorzucił tutaj sporo
1
@Metempsychosis dla mnie Maryla zaistniałą dzięki genialnej Osieckiej i to jej zawdzięcza karierę.
1
@Metempsychosis koncertowe wersje to moje ulubione. Zdecydowanie
0
@Murazor jeśli przyjdzie to życzę mu jak najlepiej. Jak Flcik potrafił zrobic z plotki rekina to moze i tu cos zaradzi
0
@MessiForeverTheBest Maryla nie istnieje bez Osieckiej :)
1
@NeroTFP1 tutaj widze klasycznie bardziej
2
@Jojek o tak stare są przekozaki. Nowe to w większości dramatyczny ściek
0
@Safrani ok chetnie cos posłucham. Jak wrócisz to wyślij cos
2
@Mario96w też lubię Lady Pank :) jedna z lepszych polskich legendarnych kapel
1
@Safrani podrzuc cos do posłuchania to sprawdzę
3
@Safrani klasyka. Szkoda że juz nie ma takiej muzyki
0
@tadzik447 to nie usprawiedliwienie że po scenie, gówno leje sie dziś szerokim strumieniem :)
0
@Deathwing112 koka, hera, hasz, lsd to chyba było :)
0
@Murazor on jest słaby jak Milik
8
Legendarne polskie utwory to?
Można wymieniać po 3
Ode mnie (kolejnonosc przypadkowa i nie są to tez ulubione)
1. Lady Pank - mała wojna
2. Felicjan Andrzejczak - Jolka, Jolka pamiętasz (jeden z najlepszych utworów w historii)
3. Dżem - whisky