0

@mientusek1407 ale mem z probierzem i słowa: jaki kapitan? Przecież ty nawet we własnej sypialni nie jestes kapitanem. Był śmieszny:)

1

@don'T.R.I.P.e jaki bajzel jakie afery? # @Bobo25 masz jakies dowody? :D :D jak nie to zwykle pomówienia

0

@Starrk euro za Nawałki reprezentacji Polski tez sie fajnie oglądało

0

@Bobo25 nie mówiłeś o piciu na kadrze bo na tym złapani nie zostali. Jednak na piciu juz tak.

Tak samo moge napisać ze Ty udownij że nie pili :) co za jałowa dyskusja

Ja nie mówię że wszyscy piją i wychodzą na mecz na podwójnym gazie (chociaż tacy pewnie też są). Jednak każdy wie że tak było, jest i bedzie że na repce piją a robią imprezy.

Wyniki i poziom polskiej piłki mówią same za siebie

1

@heniusss i jestem za powrotem Góralskiego do kadry!!!

1

@1LY0 Grzesiu tez widać chce sie dzis naj... z czarkiem.

Jeszcze Hajto niech doda swoją ,,truskawke" na torcie

0

@Bartula nie mamy na to wpływu że wóda bedzie sie teraz lać jeszcze większym strumieniem :)

0

@FcPortoFan1999 bedzie mieć okulary :)

0

@FcPortoFan1999 to świetny wynik który pokazuje że ludzie chcą kadry zdrowej i ambitnej a nie koloni alkoholikow na czele z prezesem

0

@Bobo25 Szymański, Zalewski, Kamiński, Puchacz, Grosicki to tak na szybko co bylo w mediach. Na czele oczywiście z kuleszą, probierzem i całą świtą pzpn alkoholikow. Polska piłka narodowa jest w stagnacji przez wlasnie takich ludzi a juz na marginesie zaznaczę że oczywiście w opinii publicznej nie podają że na każdym zgrupowaniu jest jak na koloni w której sie pije a nie w której są ambitni sportowcy którym zależy ma sukcesie kadry. Żałosny twór pzpn powinni zaorać. W Polsce mamy tyle zdolnych dzieciaków którzy potrafią z pewnością grac w piłkę. Nawet Uzbekistan sie rozwija a my jesteśmy w miejscu od X lat

0

@FcPortoFan1999 Finlandię to on walił do 11

0

@FcPortoFan1999 aha no to zaskoczenie że za Lewym

1

@Katalończyk 99 cieszmy sie z małych rzeczy


Z małej seteczki podwójnie

1

@Luciano99 taki ch... Lewy nie slucha alkoholikow

0

@FcPortoFan1999 są rzeczy ważne i ważniejsze. Mati szuka okularów przeciwsłonecznych

0

@FcPortoFan1999 nie wiem co to KS. Tutaj by sie przydała taka na dole strony

0

@4Fabregas4 i piszesz o człowieku który strzelił najwiecej goli w historii reprezentacji :D to dopiero jest hipokryzja

3

@FcPortoFan1999 opiǰał z Kuleszą i probierzem zwolnienie Lewego z kadry. Daj czas na klina na kaca

1

Już by ktoś mógł zrobic ankietę kto jest team Lewy a kto team alkoholików? Byłoby łatwiej niz kolejny post jednych lub drugich o tym samym.

#kabaret

2

@Tasde tylko Peszko lub Grosicki to są ludzie którzy mogą dotrzymać kroku Panu Probierzowi

0

@FcPortoFan1999 każdy wie jak jest w PZPN. Same alkoholiki i kółko wzajemnej adoracji. Lewy tam nie pasuje

0

@FcPortoFan1999 prawdy sie nigdy nie dowiesz więc bez sensu czekać na tłumaczenia. Lewy tez bedzie milczał raczej

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 jaką ankietę? A Ty za kim jestes?

1

@FcPortoFan1999 #team Lewy

3

@don'T.R.I.P.e nikt mu nie ujmuje umiejętności piłkarskich chyba? Jednak bycie burakiem i cwaniakiem powoduje te wszystkie komentarze. Coś jak z Viniciusem i rasizmem

0

Komentarz usunięty

0

Ronaldo płacze bo w jego głowie pojawiła sie myśl że jest lepszy od Leo. Messi wygrał MŚ tylko raz gdy ronaldo ligę narodów 2 razy. Goat

0

@Popitek12 czyli MŚ po raz 2 dla Leo. Jestem za

0

@Azazel_Pazuzu pff ronaldo jutro powie że to wiecej niż Messi wygrał bo Leo tylko 1.mistrzostwa świata a on 2 ligi narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?