Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 ale mem z probierzem i słowa: jaki kapitan? Przecież ty nawet we własnej sypialni nie jestes kapitanem. Był śmieszny:)
1
@don'T.R.I.P.e jaki bajzel jakie afery? # @Bobo25 masz jakies dowody? :D :D jak nie to zwykle pomówienia
0
@Starrk euro za Nawałki reprezentacji Polski tez sie fajnie oglądało
0
@Bobo25 nie mówiłeś o piciu na kadrze bo na tym złapani nie zostali. Jednak na piciu juz tak.
Tak samo moge napisać ze Ty udownij że nie pili :) co za jałowa dyskusja
Ja nie mówię że wszyscy piją i wychodzą na mecz na podwójnym gazie (chociaż tacy pewnie też są). Jednak każdy wie że tak było, jest i bedzie że na repce piją a robią imprezy.
Wyniki i poziom polskiej piłki mówią same za siebie
1
@heniusss i jestem za powrotem Góralskiego do kadry!!!
1
@1LY0 Grzesiu tez widać chce sie dzis naj... z czarkiem.
Jeszcze Hajto niech doda swoją ,,truskawke" na torcie
0
@Bartula nie mamy na to wpływu że wóda bedzie sie teraz lać jeszcze większym strumieniem :)
0
@FcPortoFan1999 bedzie mieć okulary :)
0
@FcPortoFan1999 to świetny wynik który pokazuje że ludzie chcą kadry zdrowej i ambitnej a nie koloni alkoholikow na czele z prezesem
0
@Bobo25 Szymański, Zalewski, Kamiński, Puchacz, Grosicki to tak na szybko co bylo w mediach. Na czele oczywiście z kuleszą, probierzem i całą świtą pzpn alkoholikow. Polska piłka narodowa jest w stagnacji przez wlasnie takich ludzi a juz na marginesie zaznaczę że oczywiście w opinii publicznej nie podają że na każdym zgrupowaniu jest jak na koloni w której sie pije a nie w której są ambitni sportowcy którym zależy ma sukcesie kadry. Żałosny twór pzpn powinni zaorać. W Polsce mamy tyle zdolnych dzieciaków którzy potrafią z pewnością grac w piłkę. Nawet Uzbekistan sie rozwija a my jesteśmy w miejscu od X lat
0
@FcPortoFan1999 Finlandię to on walił do 11
0
@FcPortoFan1999 aha no to zaskoczenie że za Lewym
1
@Katalończyk 99 cieszmy sie z małych rzeczy
Z małej seteczki podwójnie
1
@Luciano99 taki ch... Lewy nie slucha alkoholikow
0
@FcPortoFan1999 są rzeczy ważne i ważniejsze. Mati szuka okularów przeciwsłonecznych
0
@FcPortoFan1999 nie wiem co to KS. Tutaj by sie przydała taka na dole strony
0
@4Fabregas4 i piszesz o człowieku który strzelił najwiecej goli w historii reprezentacji :D to dopiero jest hipokryzja
3
@FcPortoFan1999 opiǰał z Kuleszą i probierzem zwolnienie Lewego z kadry. Daj czas na klina na kaca
1
Już by ktoś mógł zrobic ankietę kto jest team Lewy a kto team alkoholików? Byłoby łatwiej niz kolejny post jednych lub drugich o tym samym.
#kabaret
2
@Tasde tylko Peszko lub Grosicki to są ludzie którzy mogą dotrzymać kroku Panu Probierzowi
0
@FcPortoFan1999 każdy wie jak jest w PZPN. Same alkoholiki i kółko wzajemnej adoracji. Lewy tam nie pasuje
0
@FcPortoFan1999 prawdy sie nigdy nie dowiesz więc bez sensu czekać na tłumaczenia. Lewy tez bedzie milczał raczej
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 jaką ankietę? A Ty za kim jestes?
1
@FcPortoFan1999 #team Lewy
3
@don'T.R.I.P.e nikt mu nie ujmuje umiejętności piłkarskich chyba? Jednak bycie burakiem i cwaniakiem powoduje te wszystkie komentarze. Coś jak z Viniciusem i rasizmem
0
Komentarz usunięty
0
Ronaldo płacze bo w jego głowie pojawiła sie myśl że jest lepszy od Leo. Messi wygrał MŚ tylko raz gdy ronaldo ligę narodów 2 razy. Goat
0
@Popitek12 czyli MŚ po raz 2 dla Leo. Jestem za
0
@Azazel_Pazuzu pff ronaldo jutro powie że to wiecej niż Messi wygrał bo Leo tylko 1.mistrzostwa świata a on 2 ligi narodów