Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando oho widzę że Cie poniosło nieźle:D lub nie widziałeś po prostu Barcy Pepa. Zgadzam się jednak że grają fantastycznie
0
Hahaha kocham ten klub. Coś pięknego
1
@Baroo66 żalosny jesteś
6
Sędzia nas rucha ale mimo to jedziemy z nimi.
0
Mbappe był tu na spalonym
0
Jakby Balde miał takie ładne wrzutki jak Martin to by już był totalny potwór
0
@UriBoyka nikt chyba nie jest aż tak głupi :) a co dopiero masowo
1
@Luciano99 nie masz lekko obyś teraz się odkuł i zmienił życie. Postaw zakład pod zastaw zakładu wulkanizacji.
0
@ptrx nic nie daje im lidera po meczu nawet jak wygrają 0-20 :)
1
@Luciano99 oby tak było bo się mega wk... jak dziś się zesrają metr przed kiblem. Później znowu będą zwalniać trenera bo to przecież jego wina a nie rząsy
0
@kuz ja się dziś spinam na Lecha :)
0
@BorzyKrzys no jak chcą być mistrzami to dziś jest ten dzień żeby odwrócić tabele. Jak nie dziś to już po mistrzostwie. Jednak jak zagra Walemark, Sousa, Ali to jestem spokojny o wynik. Martwi tylko brak Murawskiego bo w środku pola będzie ciężko
0
Wczoraj kursy na Legie i Lecha były 2,50-2,60 a dzisiaj już 2,0 - 3,40. Co tam się wydarzyło? Jakieś kontuzje?
0
@kuz wygrać na luzie i mieć 7 pkt przewagi i la ligę w kieszeni. Wtedy nie trzeba się stresować wcale
0
@BorzyKrzys ja też się martwię o Lecha znacznie bardziej. Barca nawet jak przegra to nie jest jakiś mega dramat bo ma margines błędu. Zagrać na luzie swoje i będzie dobrze. Poztaym gramy u siebie a tu wiadomo że jesteśmy mocarni
1
@Messibestplayerintheworld to akurat nie jest wina Interu ale sędziego więc zupełnie mi obojętne kto zostanie mistrzem Włoch. Totalnie nie interesuje mnie ta liga. Ciekawe dla mnie są tylko ekstraklasa, la liga, PL i holenderska. Ta ostatnia bo tu gra mój syn :)
0
@Messibestplayerintheworld to akurat jest mi zupełnie obojętne ale jak Ci tak zależy to ok ;)
1
Lech Poznań i Barca dziś wygrywają i można powiedzieć że genialny weekend
+1100e wygrana na Milanie ale to tylko taka wisienka na torcie
0
@OskP serio? Wróżbita maciek to ty?
1
@gumaz a ja wyłączam telefon i nagrywam jeden mecz a drugi ogladam. W przerwie ogladam 15 minut pierwszego meczu :) także ogladam 2 na raz
1
@Lola120 nawet jak przegrają to nie ma dramatu. Wciąż wszystko w naszych rękach. Nie ma co panikować i grac na luzie to o wynik jestem spokojny
0
@FcPortoFan1999 dobrosz to takie ekspert z la rambli. To nie jest wina trenera. Van den brom i Niels Frederiksen to bardzo dobrze fachowcy jak dla mnie
0
@FcPortoFan1999 to jest rak tego klubu. Moglibyśmy być znacznie dalej gdyby nie ci nieudacznicy. Lech ma wszystko żeby zbudować solidny klub na Europę.
0
@FcPortoFan1999 zwalnianie to się powinno zacząć od rząsy i całego kółka wzajemnej adoracji.
1
@xvcWinterSoldier nawet remis jest ok
0
@FcPortoFan1999 Fredriksen już parę klątw złamał w tym sezonie. Jak Lech chce zdobyć mistrza to musi dziś wygrać. To jest mecz o mistrzostwo
0
@FcPortoFan1999 po ostatnim ligowym klasyku optymizm kibiców Legi jest conajmniej zabawny. Lech pod presją sobie nie radzi ale ja mam wiarę. Pisałem Ci już dawno że to będzie kolejka na zmianę lidera. Mówiłem że Raków tutaj zgubi punkty (dzięki Tudor) i pisałem że Lech będzie świętował na stadionie Legi. Taka jest moja wersja i się jej trzymam. BARCA wygrywa z realem a Lech z legią i weekend będzie cudowny
1
@Azazel_Pazuzu pewnie nie mniej jak typ na Twoim awatarze. Trzeba grac swoje to nawet jego pomoc nic im nie da
0
Komentarz usunięty
0
@GTBTP na spokojnie możesz zliczyć 60 osób z Łksu samego a Ty chcesz wzywać kilkanaście radiowozów? Wątpliwych funkcjonariuszy którzy ledwo robią fikołka wysłać do boju na 100 chlopa którzy trenują sztuki walki od lat :D komedia i kabaret. Może wojsko?