Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hubertusk bardzo dobry mecz w jego wykonaniu
0
@Tasde :D :D :D
0
@Tasde no to Rafał jednak był tam gdzie miał:)
0
@Tasde mówisz że stoi :)
0
@Tasde nie mów o Rafale że stoi. Ten człowiek zap... na całym boisku. Może mieć zły okres ale nie można mówić że cały mecz stoi
0
Na nich!!! Robert na boisko i kończymy ich w 90 żeby odpoczywać na klasyk
0
@Tarnowitz gdyby gral Real to by nie było Varu
0
Marciniak wrog numer 1
2
Niezalnie od tego jak się skończy to szacunek i gratulacje za postawę zespołu. Niesamowity mental. I przepraszam Gerarda Martina. Genialne zawody
1
@Lionel_Messi10 nigdy już nie idz do pracy w trakcie meczu :)
1
Ja to myślę że Laporta obstawia u buka te nasze remontady w tym sezonie. Wyciąga nas z dołka finansowego :)
0
Tak jest kurwa. Robimy to!!!!!!!!!
0
Olmo i De Jong do boksu!!
0
Brawo Garcia!!!
0
@Bykunn ja się stresuje tylko jak pilka jest w pobliżu Martina
0
@Lewangoooolsky tak!! Najlepiej Lewy za Martina
0
@Arcybiskup on tam dziś zaliczy drogę krzyżową
5
Brawo Wojtula mimo spalonego klasa interwencji
6
Ostatni raz takie show na boiskach robił Ronaldinho. Fantastyczny jest Yamal
1
@Matt_i1992 to jest miłość do barw klubowych
1
Na nich!! Zdeptać, zniszczyć, stłamsić!! Uciszyć ten stadion!!
1
@Tomaszekkkkk mam nadzieję że zagra mecz życia. Nie życzę mu źle. Jest częścią naszej drużyny. Chce się mylić
1
@Hshdhrhdh taka jest piłka. Zawsze nowy sezon i nowe nadzieje. Raz na wozie raz pod wozem
0
@Tomaszekkkkk nie no ile razy można się nabrać na Martina? Też ufam Flickowi ale nie w tym aspekcie. Mógł zagrać Fort albo Araujo
0
@ShawnC nie porównuj Martina z Araujo bo to jest śmieszne nawet jak Ronald jest totalnie bez formy.
0
@Marcelinho99 Gerard Martin. Motor napędowy i serce drużyny
3
@blakkudium dobrze drażnijcie młodego ;) Yamal spodnie w dół i pokaz show :)
0
@esem91 ja wierzę w drużynę i że przejdziemy dalej. Mimo wszystko Martin zrobi jakieś wylewy
0
Dzisiaj wielki wylew na La Rambli na Martina. Jaki to jest beznadziejny:) więc może tym razem strzeli gola i asystuje dla odmiany i zostanie bohaterem. Wtedy może go nawet polubię