0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hubertusk bardzo dobry mecz w jego wykonaniu

0

@Tasde :D :D :D

0

@Tasde no to Rafał jednak był tam gdzie miał:)

0

@Tasde mówisz że stoi :)

0

@Tasde nie mów o Rafale że stoi. Ten człowiek zap... na całym boisku. Może mieć zły okres ale nie można mówić że cały mecz stoi

0

Na nich!!! Robert na boisko i kończymy ich w 90 żeby odpoczywać na klasyk

0

@Tarnowitz gdyby gral Real to by nie było Varu

0

Marciniak wrog numer 1

2

Niezalnie od tego jak się skończy to szacunek i gratulacje za postawę zespołu. Niesamowity mental. I przepraszam Gerarda Martina. Genialne zawody

1

@Lionel_Messi10 nigdy już nie idz do pracy w trakcie meczu :)

1

Ja to myślę że Laporta obstawia u buka te nasze remontady w tym sezonie. Wyciąga nas z dołka finansowego :)

0

Tak jest kurwa. Robimy to!!!!!!!!!

0

Olmo i De Jong do boksu!!

0

Brawo Garcia!!!

0

@Bykunn ja się stresuje tylko jak pilka jest w pobliżu Martina

0

@Lewangoooolsky tak!! Najlepiej Lewy za Martina

0

@Arcybiskup on tam dziś zaliczy drogę krzyżową

5

Brawo Wojtula mimo spalonego klasa interwencji

6

Ostatni raz takie show na boiskach robił Ronaldinho. Fantastyczny jest Yamal

1

@Matt_i1992 to jest miłość do barw klubowych

1

Na nich!! Zdeptać, zniszczyć, stłamsić!! Uciszyć ten stadion!!

1

@Tomaszekkkkk mam nadzieję że zagra mecz życia. Nie życzę mu źle. Jest częścią naszej drużyny. Chce się mylić

1

@Hshdhrhdh taka jest piłka. Zawsze nowy sezon i nowe nadzieje. Raz na wozie raz pod wozem

0

@Tomaszekkkkk nie no ile razy można się nabrać na Martina? Też ufam Flickowi ale nie w tym aspekcie. Mógł zagrać Fort albo Araujo

0

@ShawnC nie porównuj Martina z Araujo bo to jest śmieszne nawet jak Ronald jest totalnie bez formy.

0

@Marcelinho99 Gerard Martin. Motor napędowy i serce drużyny

3

@blakkudium dobrze drażnijcie młodego ;) Yamal spodnie w dół i pokaz show :)

0

@esem91 ja wierzę w drużynę i że przejdziemy dalej. Mimo wszystko Martin zrobi jakieś wylewy

0

Dzisiaj wielki wylew na La Rambli na Martina. Jaki to jest beznadziejny:) więc może tym razem strzeli gola i asystuje dla odmiany i zostanie bohaterem. Wtedy może go nawet polubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?