1

@ElRuso przecież mecz nie jest na stadionie realu :)

3

@tomek8756 dokładnie tak

14

Haha to jest jakiś cyrk

0

@MirusAmisz w porównaniu z naszym środkiem? Słaby

4

@blakkudium Leo nawet taki utyty by wygrywał nam mecze :)

5

@comtedurgell pff @Luciano99 z ojcem zrobią kratę na rozgrzewce

5

@MaziFCB to może działać w dwie strony. Ja np pod naciskiem i jak ktoś szarga moje dobre imię to chcąc nie chcąc podświadomie chciałbym jego krzywdy :)

1

Oprócz ataku i bramki to ta kadra realu wyglada mizernie

1

@Messibestplayerintheworld pomoc czy zwykły błąd sędziowski. Ja zauważyłem że nie ma tego w az tak wielkiej ilości jak wcześniej.

0

@Messibestplayerintheworld nie sądzę żeby to zadziałało że będą więcej pomagać. Dziwię się że nikt tego z realu nie zablokuje bo sobie szkodzą. Chyba że opłacone jest to na tyle że sędziowie mają to głęboko. Jednak ostatnimi czasy jakby chwilowo nie dostawali takiej jawnej pomocy jak na początku sezonu np

54

Klub który najwiecej bez cienia wątpliwości zyskał na decyzjach sędziów atakuje ich dobre imię to jest czysta abstrakcja :D

3

Gerard Martim od teraz nie jest już taki zły :)

0

@Messibestplayerintheworld to zobaczysz że po jego stronie będą wszyscy 3 i to jego stroną będą atakować.

0

Komentarz usunięty

0

@xavi890 bez przesady ich leją wszyscy. Na lawce nie mamy jakiś gamoni. Ostatnio pokazali zmienić że mogą dominować mallorce a to nie jest zespół który już spadł i nie gra o nic

3

Karę to powinien dostać męczennik za wszystkie jego głupie zachowania i prowokacje. Nic nie dzieje się bez przyczyny

0

Gerard Martin na finał i człowiek zaczyna się martwić. Już to widzę nasz cudowny defensor vs Vini, Mbappe czy Rodrygo. Trzeba z przodu trzymać piłkę żeby nie była w naszej defensywie.

1

,,plastrem dla Lamine'e" :D powodzenia na pewno jest przerażony. Dzieciak nic sobie nie robi z podwajania czy potrajania krycia.

15

No i adios. Psuł tylko atmosferę

1

Z nimi to powinien grac skład wszystkich rezerwowych. Idealny moment na odpoczynek

0

Komentarz usunięty

0

@Lukasz999 dobrze szefie ;)

0

Komentarz usunięty

0

@JimMorrisonFCB top topów :) mlodzi tego nie znają :D

0

@FcPortoFan1999 ja tam liczę na portowców w finale

1

@Munio a dziękuję. Smakuje wybornie. Lec jutro po kawał mięcha i też smacznego :)

3

@July_6_BcN pieczarka młoda damo to jest do pizzy :)

U mnie też w rodzinie dają. Ja osobiście nie lubię do tatara ale lubię samą

1

@kuz oby tak było jak mówisz

0

@Tuc foliogłowych nie brakuje :)

7

Tatar wołowy wjechał z jajeczkiem, cebulką, ogóreczkiem uważam że każdy więcej skladnik to profanacja. Widziałem już cuda typu z karczochami czy pieczarkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?