0

Komentarz usunięty

1

@loswariatofano myślę że tak. Chyba tylko ekstraklasa

0

@Stinger_ większego speca od ciebie to tu nie ma. Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest to że Ty próbujesz być zabawny a wywołujesz tylko śmiech. Ktoś musi cie w końcu uświadomić że o piłce wiesz tylko tyle że się na niej nie znasz. Jesteś coś pokroju Mateusza Borka. Myśli że wie wszystko o wszystkim

0

@bodzio10 fajnie by było jednak malo realne. Przy dobrych wiatrach przyjdą na koniec kariery. Linetty ma tylko 30 lat nie mówiąc już o 2 młodszych

0

@Stinger_ na hisotrie to się cofnij do szkoły może Cie jeszcze czegoś nauczą

1

@Filipem pokora to jedno ale optymistycznie oceniać formę naszego zespołu możemy. Uważam że wygramy oba te mecze bo jesteśmy zjednoczeni i mamy lepszą mentlanosc. Real jest w kryzysie i to jest nasz rok. Boisko zweryfikuje

1

Komentarz usunięty

0

@lucca87 zdecydowanie Halland w Barcelonie potrzeba takiego co potrafi dokładać nogę

0

@lucca87 Suarez to wybitny napastnik. Świetny w grze z obrońcą na plecach. Przydałby się podobny profil u nas

1

Borek nieźle odklejony. 2 z 3 Jóźwiak, Linetty, Skóraś będą grali niedługo w Lechu ponownie :)

3

@NeroTFP1 nieźle będzie prezydentem i papieżem. Ma rozmach

6

@Swistus172 dobrze że Flick wpoił pilkarzą że mogą wszystko. Z takim podejściem to lepiej nie wychodzić na boisko. Ja za to mam przeczucie że wygramy PK i ligowe bo mamy zdecydowanie lepszy zespół jako kolektyw

1

@lucca87 prawdziwy test dla Ferrana czy coś z niego będzie czy też joker to maks co można z niego wykrzesać

1

@NeroTFP1 co to dla polaka który zna sie na wszystkim i wie wszystko o wszystkich

1

@Sulimo jedz, jedz w domu tego nie masz

1

@Sulimo ja nie widzę w asnecio nic nadzwyczajnego poza szybkością. Kolejny sezon szybko go zweryfikuje

1

@ShawnC polecam się na przyszłość jak czegoś nie wiesz

2

@ShawnC asencio bo asensio to zupełnie inny pilkarz. I fakt jest słaby i jedyny czym dysponuje to szybkość. Śmieszy porównania od Ramosa który go zjada na każdej płaszczyźnie piłkarskiego rzemiosła nawet teraz w jego wieku

1

@Sulimo Sousa jest również tego przykładem

0

Niby napięty terminarz. Niby ciężary. Jednak każdy kibic cieszy się z meczu co 3 dni

0

@Zoker otyli amerykanie właśnie tak sobie mówili :) oczywiście wszystko jest dla ludzi to tak z przymrużeniem oka napisałem. Sam niestety uwielbiam smak zimnej coli. Najlepiej w szklanej butelce. Dziwne ale smakuje inaczej

0

@LambiPL a w zero tone słodziku. Team only water!

0

@karolszymek cola zero jest dla słabych :)

1

@NeroTFP1 Aspas od zawsze był burakiem i symulantem.

1

@Isso89 wszystkiego najlepszego

0

@tadzik447 no punkt widzenia się wtedy zmienia :D

0

Idealna godzina meczu. Spokoj i cisza w domu.

0

@FcPortoFan1999 to by był kawał historii i pierwsze trofeum w gablocie. Jednak małe szanse na taki scenariusz z genem frajerstwa tego klubu

2

@Sulimo Sousa potrafi przymierzyć z dystansu. Parę pięknych goli już zdobył.
Chapeau bas

0

@Sulimo Śląsk to nie jest jednak dobry prognostyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?