Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@APTAPT albo Wojtek przewrotkom
1
@Bolton w głowie się nie mieści :D
1
@Pedri16Future czyli remis
7
@Leo radio Maryja
1
Już widzę ten wysyp hejtu jak Fati nie strzeli jakiejś setki lub co gorsza jak strzeli gola to ciężko będzie słuchać: brawo Fati od zawsze w Ciebie wierzyłem
3
Brygada FF. Fati i Fort pokażcie że jesteście godni tej koszulki. Piekny skład oby obrodziło w gole. Piękna odpowiedź Flicka na frustrację młodych
0
@mekston ja to mam nadzieję że on nie zagra :)
11
Ile jeszcze ten parszywy typ będzie prezesem? Przecież to jest poniżej wszelkiej krytyki jak on krzywdzi ligę hiszpańską. Jest jak rak
0
@Destroyer_of_Worlds wchodzisz tutaj w prawniczy bełkot który jest zbyteczny. Prawo jest źle zformulowane jeśli sąd zmienia decyzję to za co ma płacić? Absurd
0
@Destroyer_of_Worlds nie znam zupełnie tej sprawy. Jednak na chłopski rozum jeśli dostalem grzywnę a sąd wyższy zmienił wyrok to moim zdaniem pieniądze powinny być znowu moje
0
@Lewangoooolsky no tak to już niech nigdy nie gra jak nie grał :) to ma sens
1
@Eklerek no a jak? I myśli Fati czy Pau? FATI CZY PAU? No i rzut monetą
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie. Jak Flick da mu szanse to znaczy że zasłużył. Chłopak musi ciężko trenować a wtedy kto wie. Jak Flick go nie odbuduje to chyba już tylko ekstraklasa zostanie
0
@matirix20 to jest Barcelona. Tutaj nie ma litości. Jeśli Flick go wystawi to znaczy że zasłużył.
0
@MesQueUnClub_87 z nim jest taki problem że jest właśnie totalną niewiadomomą. Dziś jest dobry dzień żeby spróbować. Z tego co pamiętam to on miał świetne wykończenie akcji więc może na 9 by się nadał do zmiany. Tak tylko sobie gdybam
0
@ViscaelBarca2007 on nie walczy w obronie jak już ma coś psuć to lepiej z przodu
0
@Faro Fati ma tak wydajne płuca że myślę mógłby obskoczyć od razu PO lub też 2 pozycje na raz
0
Ciekawe czy zagra Fati. Może to jest jakiś pomysł na niego żeby spróbować go na 9
8
@Destroyer_of_Worlds prawo jest prawem ale ma rację. Skoro sąd wyższy po aplecji anulował grzywnę to powinna zostać zwrócona. 2 sprawa że niepotrzebnie płacił skoro się odwoływał
1
@AxelF to są znaki że wygramy LM, PK i ligę. Tak to widzę
2
@AxelF to akurat rok urodzenia mojego syna :)
1
@Arkon best to alkoholik i damski bokser więc o nim nikt nie powinien pamiętać
2
@marcin62 wszyscy odklejency. Takiego jak Leo nigdy już nie będzie. Fati jak wchodził to też myślałem że będzie z niego kawał piłkarza ale nawet o Yamalu nie myślę że moze dokonać tyle co Messi
1
@A4ron obojetnie jak. Byle wygrać
1
@BezglutenowyPedri byłem na meczach Barcelony z Koemanem w składzie synku
0
Wolno leci ten dzień do kolejnego meczu. Myślicie że dziś spacer czy jakiś dreszczowiec jak z celtą?
36
@BezglutenowyPedri Fati :D o jprd
Przy Leo to inni niestety mogą wyjadać resztki spod stołu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika