0

Komentarz usunięty

0

@APTAPT albo Wojtek przewrotkom

1

@Bolton w głowie się nie mieści :D

1

@Pedri16Future czyli remis

7

@Leo radio Maryja

1

Już widzę ten wysyp hejtu jak Fati nie strzeli jakiejś setki lub co gorsza jak strzeli gola to ciężko będzie słuchać: brawo Fati od zawsze w Ciebie wierzyłem

3

Brygada FF. Fati i Fort pokażcie że jesteście godni tej koszulki. Piekny skład oby obrodziło w gole. Piękna odpowiedź Flicka na frustrację młodych

0

@mekston ja to mam nadzieję że on nie zagra :)

11

Ile jeszcze ten parszywy typ będzie prezesem? Przecież to jest poniżej wszelkiej krytyki jak on krzywdzi ligę hiszpańską. Jest jak rak

0

@Destroyer_of_Worlds wchodzisz tutaj w prawniczy bełkot który jest zbyteczny. Prawo jest źle zformulowane jeśli sąd zmienia decyzję to za co ma płacić? Absurd

0

@Destroyer_of_Worlds nie znam zupełnie tej sprawy. Jednak na chłopski rozum jeśli dostalem grzywnę a sąd wyższy zmienił wyrok to moim zdaniem pieniądze powinny być znowu moje

0

@Lewangoooolsky no tak to już niech nigdy nie gra jak nie grał :) to ma sens

1

@Eklerek no a jak? I myśli Fati czy Pau? FATI CZY PAU? No i rzut monetą

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie. Jak Flick da mu szanse to znaczy że zasłużył. Chłopak musi ciężko trenować a wtedy kto wie. Jak Flick go nie odbuduje to chyba już tylko ekstraklasa zostanie

0

@matirix20 to jest Barcelona. Tutaj nie ma litości. Jeśli Flick go wystawi to znaczy że zasłużył.

0

@MesQueUnClub_87 z nim jest taki problem że jest właśnie totalną niewiadomomą. Dziś jest dobry dzień żeby spróbować. Z tego co pamiętam to on miał świetne wykończenie akcji więc może na 9 by się nadał do zmiany. Tak tylko sobie gdybam

0

@ViscaelBarca2007 on nie walczy w obronie jak już ma coś psuć to lepiej z przodu

0

@Faro Fati ma tak wydajne płuca że myślę mógłby obskoczyć od razu PO lub też 2 pozycje na raz

0

Ciekawe czy zagra Fati. Może to jest jakiś pomysł na niego żeby spróbować go na 9

8

@Destroyer_of_Worlds prawo jest prawem ale ma rację. Skoro sąd wyższy po aplecji anulował grzywnę to powinna zostać zwrócona. 2 sprawa że niepotrzebnie płacił skoro się odwoływał

1

@AxelF to są znaki że wygramy LM, PK i ligę. Tak to widzę

2

@AxelF to akurat rok urodzenia mojego syna :)

1

@Arkon best to alkoholik i damski bokser więc o nim nikt nie powinien pamiętać

2

@marcin62 wszyscy odklejency. Takiego jak Leo nigdy już nie będzie. Fati jak wchodził to też myślałem że będzie z niego kawał piłkarza ale nawet o Yamalu nie myślę że moze dokonać tyle co Messi

1

@A4ron obojetnie jak. Byle wygrać

1

@BezglutenowyPedri byłem na meczach Barcelony z Koemanem w składzie synku

0

Wolno leci ten dzień do kolejnego meczu. Myślicie że dziś spacer czy jakiś dreszczowiec jak z celtą?

36

@BezglutenowyPedri Fati :D o jprd

Przy Leo to inni niestety mogą wyjadać resztki spod stołu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?