Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 ja się zastanawiam gdzie ten chłopak ma sufit bo widać że się cały czas rozwija
1
@Jakchcesz Pedri jest niesamitym. Ostatni raz z taką klasą na boisku prezentował się Don Andres Iniesta. Warto wspomnieć o wieku w jakim Iniesta wchodził na salony a co robi Pedri. To jest kosmos
22
"Tymczasem teraz z Hiszpanii napłynęły sensacyjne wieści. "El Chiringuito TV" informuje, że Carlo Ancelotti może zostać w Madrycie na przyszły sezon"
No i w to idźcie :)
0
@FCB24 dokładnie tak samo myślę
0
@GeneralXavi ale to nie ja ich ponownie tylko jest artykuł o tym :)
1
@chavez nie znasz się. Fati zdobędzie zp w tym roku
6
,,Hansi Flick poprawia swój procent zwycięstw. Jako trener Barçy wygrał 39 z 52 meczów (75%). Tylko Luis Enrique ma lepszy współczynnik (76%)"
Jakie ma sens takie porównanie wiedząc jakim składem dysponuje jeden i drugi?
Hansi stworzył potwora o którym nikt tutaj nie śnił w najśmielszych snach. Niesamowite osiągnięcie
0
@Bernard777 wczoraj pokazał na tle miernej drużyny. Brak Lewego na real i inter to katastrofa
0
@lucca87 zdecydowanie Fort
2
@damianex10 fantastyczna akcja i przecudowny moment dla każdego kibica Barcelony
5
@prestigiacomo na prawej obronie to już totalnie zaskoczył. Jakby tak miał grac to nie trzeba szukać zmiennika
0
@maroon i Ernest Wilimowski
0
@Bernard777 wątpię. Jak wygramy LM to raczej Rafał. Każdy jednak widzi że Pedri to serce i mózg drużyny. Aż strach pomyśleć jakby miał teraz jakiś uraz. (Chyba że piszesz o Ferranie to :D)
0
@Tarnowitz Getafe z nimi i tak rozlozy nogi więc wygrają obojetnie jakim składem
0
Pedri zasługuje na złotą piłkę w tym roku. Mecz z Interem i realem będą bardzo ciężkie bez Lewego. Rekin to szprotka która może coś wnieść po 60 minucie
0
@Katalończyk 99 oby tak było
6
@blakkudium dzien jak codzien u tego Pana
0
@ElKamil Martin za to będzie zaporą nie do przejścia :D :D Fort gral 1 mecz od dawna a wyglądał lepiej niż Martin. Jak nie ma Balde zdecydowanie lepiej postawić na Forta
0
@ElKamil chyba w bierki
1
@escarabajo niech zagra w jakiejś poważnej lidze
3
Dobry mecz Ansu
1
@fart nikt się nie spodziewał? Przecież gra od początku a nie wchodzi z ławki :)
0
@Romario87 gorzej od Martina się grać nie da
0
Już by mógł zejść Olmo zeby się coś przykrego nie wydarzyło
0
@Terapuls ostatnio dał a dziś pewnie zagra 60-65
0
@Trojanek23 jedyny minus to kontuzje a tak to jest genialny piłkarz
2
@Luciano99 jakby nie ten samolub rekin to już by może był
2
@Luciano99 jak ja mam gola Fatiego sam się weź się uspokój
0
@Szymemdymek musiałeś to zobaczyć żeby wydedukować? :)
2
Fort proszę strzel z 2 gole i 3 asysty dodaj żebym już nie musiał oglądać nigdy więcej Gerarda Martina