1

@Rewolucja123 ja się zastanawiam gdzie ten chłopak ma sufit bo widać że się cały czas rozwija

1

@Jakchcesz Pedri jest niesamitym. Ostatni raz z taką klasą na boisku prezentował się Don Andres Iniesta. Warto wspomnieć o wieku w jakim Iniesta wchodził na salony a co robi Pedri. To jest kosmos

22

"Tymczasem teraz z Hiszpanii napłynęły sensacyjne wieści. "El Chiringuito TV" informuje, że Carlo Ancelotti może zostać w Madrycie na przyszły sezon"


No i w to idźcie :)

0

@FCB24 dokładnie tak samo myślę

0

@GeneralXavi ale to nie ja ich ponownie tylko jest artykuł o tym :)

1

@chavez nie znasz się. Fati zdobędzie zp w tym roku

6

,,Hansi Flick poprawia swój procent zwycięstw. Jako trener Barçy wygrał 39 z 52 meczów (75%). Tylko Luis Enrique ma lepszy współczynnik (76%)"


Jakie ma sens takie porównanie wiedząc jakim składem dysponuje jeden i drugi?

Hansi stworzył potwora o którym nikt tutaj nie śnił w najśmielszych snach. Niesamowite osiągnięcie

0

@Bernard777 wczoraj pokazał na tle miernej drużyny. Brak Lewego na real i inter to katastrofa

0

@lucca87 zdecydowanie Fort

2

@damianex10 fantastyczna akcja i przecudowny moment dla każdego kibica Barcelony

5

@prestigiacomo na prawej obronie to już totalnie zaskoczył. Jakby tak miał grac to nie trzeba szukać zmiennika

0

@maroon i Ernest Wilimowski

0

@Bernard777 wątpię. Jak wygramy LM to raczej Rafał. Każdy jednak widzi że Pedri to serce i mózg drużyny. Aż strach pomyśleć jakby miał teraz jakiś uraz. (Chyba że piszesz o Ferranie to :D)

0

@Tarnowitz Getafe z nimi i tak rozlozy nogi więc wygrają obojetnie jakim składem

0

Pedri zasługuje na złotą piłkę w tym roku. Mecz z Interem i realem będą bardzo ciężkie bez Lewego. Rekin to szprotka która może coś wnieść po 60 minucie

0

@Katalończyk 99 oby tak było

6

@blakkudium dzien jak codzien u tego Pana

0

@ElKamil Martin za to będzie zaporą nie do przejścia :D :D Fort gral 1 mecz od dawna a wyglądał lepiej niż Martin. Jak nie ma Balde zdecydowanie lepiej postawić na Forta

0

@ElKamil chyba w bierki

1

@escarabajo niech zagra w jakiejś poważnej lidze

3

Dobry mecz Ansu

1

@fart nikt się nie spodziewał? Przecież gra od początku a nie wchodzi z ławki :)

0

@Romario87 gorzej od Martina się grać nie da

0

Już by mógł zejść Olmo zeby się coś przykrego nie wydarzyło

0

@Terapuls ostatnio dał a dziś pewnie zagra 60-65

0

@Trojanek23 jedyny minus to kontuzje a tak to jest genialny piłkarz

2

@Luciano99 jakby nie ten samolub rekin to już by może był

2

@Luciano99 jak ja mam gola Fatiego sam się weź się uspokój

0

@Szymemdymek musiałeś to zobaczyć żeby wydedukować? :)

2

Fort proszę strzel z 2 gole i 3 asysty dodaj żebym już nie musiał oglądać nigdy więcej Gerarda Martina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?