0

@ShawnC jakich nas? Mówisz o sobie w liczbie mnogiej? A to że ma 17 lat to każdy chociaż minimalnie zna sie na piłce wie że będzie miał wąchania formy. Nie zawiódł nigdy w kluczowych momentach i nie popełnił jakiegoś błędu przez który stracilisbysmy punkty. Pewny punkt obrony. Flick chyba widzi to podobnie skoro gra :)

0

@Messibestplayerintheworld u siebie powinniśmy sobie poradzić bez Lewego

0

@ShawnC ale pamiętasz że on ma 17 lat? ;) chłopak jest niesamowity

0

@Messibestplayerintheworld o Martinie nie trzeba wspominać. On zawsze słabo wygląda

0

@Pnog37 @Messibestplayerintheworld to byłaby wielka strata. Oby jednak nie było aż tak źle

1

@adi7adi8 Martin to może budować wieże z klocków lego

0

@Szmulek oby głowa dojechała bo Ferran na 9 może wyglądać dobrze. Może okaże się że to jest właśnie jego miejsce na boisku.

0

@ravpelc nie tylko w tym sezonie ;)

0

Robert niech odpocznie na Inter. Niech nie wraca na puchar króla. Nie warto ryzykować.

1

@FcPortoFan1999 zdecydowanie i za to ich szanuje. Tak powinien grać klasowy polski zespół a nie płakać że grają co 3 dni. Jeśli nie Lech to liczę na Jagielonie w walce o mistrza.

Co do Lecha to może być różnie na wyjeździe ale jednak Cracovia zgoda i nie gra o nic.

A na marginesie to już raczej pewny też awans Arki.

0

@FcPortoFan1999 oczywiście ale warunki są sprzyjające

1

@Bernard777 oczywiście że Jaga ma szansę. Imponujące jest jak połączyli grę w Europie z ligowym podwórkiem. Jednak się k... da

0

@FcPortoFan1999 tak masz rację. Jednak przegrana rakowa daje szansę. Jednak po niej to Lech musi wygrać swój mecz a o to spokojny nie jestem

4

@norbi77 Olmo to jest Pan piłkarz. Szkoda że taka szklanka. A Gavi to mój ulubieniec

0

@FcPortoFan1999 a Lech w euforii. Jedziecie z nimi pogoń

0

Brawo pogoń :) :)

0

@FcPortoFan1999 no i super :) jednak z takim przebiegiem meczu obawiam się że ta Pogoń się zesra

0

@ShawnC Cubarsi? Przecież on z Inigo są świetni w duecie

2

Najgorsze że możliwym jest ze to Gerard Martin będzie grać z Interem. To będzie dramat. Niech z Mallorca zagra Fort i pokaże ze chowa go do kieszeni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Ależ to jest ważne zwycięstwo. Brak utraty punktów plus mentalny kop w dupe że zawsze możemy odwrócić losy meczu. Brawo drużyno

0

Inigo Martiez to taki cwaniaczek :) ale nasz i chwała mu za to. Nadrabia brak szybkości. Brawo

1

Uff jprd real Madryt ucz się jak się robi remontade

1

Olmo niech strzela a nie Rafał...

0

@Damian11 i dalej gra. On na Flicka chyba jakieś taśmy ma

0

@FcPortoFan1999 jaga mimo wszystko na dużym plusie dla mnie. Taki sezon w Europie i do końca walczą i mistrza. Przy czym wcale nie jest powiedziane że nie zdobędą. Grają przecież z rakowem

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak i liczę na strate punktów.

0

@AnsuLamine przeczytaj swoje wpisy u góry to będziesz wiedział. Reprezentacja nie płaci zawodnika więc to nie ona powinna decydować. Yamal ma 17 lat i gra za dużo. Trener reprezentacji który szanuje zawodnika powinien myśleć o tym że chce wygrać ligę mistrzow a w lidze narodów może zagrać te 60 minut czy ogony. Takie moje zdanie

1

@blakkudium jak z realem będą grać to sędzia liczy te wszystkie kartki i odda w tamtym meczu

0

@Nazio_87 mało tego że jest niepotrzebnych to jest sabotażystą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?