Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Uważajcie z tą polityką...
,,W trakcie oglądania debaty prezydenckiej syn skatował ojca
W piątek 11 kwietnia w Końskich odbyła się debata, którą oglądała niemal cała Polska. W Malinowie pod Olsztynkiem przed telewizorem zasiadł ojciec z dwoma synami i żoną jednego z nich.
W pewnym momencie doszło do awantury i 28-letni Michał B. rzucił się na swojego ojca. Tak długo okładał go pięściami, aż 62-latek przestał się ruszać. Mężczyzna śmiertelnie pobił ojca na oczach brata, po czym trafił do aresztu. Za zabójstwo grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności"
2
@blakkudium Rice musisz
1
@MesQueUnClub_87 @Cvzx nie warto podejmować ryzyka za taki kurs. Myślałem że będzie z 12. Trzeba poczekać jak się rozwinie sytuacja.
0
@J4no 6,50 to nie warte
0
Kurs 6,50 na awans realu to jest jakiś żart? Co tak mało. Trzeba poczekać zatem do 2 połowy
0
@szela1899 jak 70% winy Araujo? Gral słabo ale to nie jego wina. Wybił piłkę i miał pecha. Ta wrzutka powinna być zatrzymana przez Martina i Erica. Martin jest strasznie elektryczny. Zagrał może z 3 dobre mecze. Zdecydowanie lepszy jest Fort
0
@Grabarz1750 poziom sportowy taki sam Kucharczyka jak naszego Martina
0
@szela1899 a kto dopuścił do gola numer 3 dla bvb
0
@mrboom eh... a miało być tak pięknie
0
@KamQiX tak wiem ale to z pewnością nie jest jego zasługa. Przecież odjeżdżali go jak dziecko. Zresztą on miał może ze 3 mecze w miarę dobre. Jak dla mnie to on jest fatalny
0
@Vurt Martin jest beznadziejny. Mam nadzieję że Flick coś wymysli nowego jak Balde grac nie może
0
@RosjaninBut ja jestem wolny
0
@Lukiss,,downa" analfabeto jak już i z pewnością osoba doświadczona tą chorobą jest inteligentniejsza od ciebie. Nie kompromituj się więcej. Nie mam czasu na dyskuje z kimś twojego pokroju. Musisz ubliżać ludziom w internecie żeby podbudować swojego ego? Nie mam zamiaru więcej odpisywać wię twoja racja a mój spokój
1
@Vurt real to jest wyzszy stan umysłu. Nie próbuj nawet tego zrozumieć
0
@ZwyklyKibicBarcy04 trzeba było odpuścić puchar króla i skupić się na lidze i LM. Sił brakuje a to dopiero początek marszu
0
@Pedri16Future jak real szybko strzeli gola to raczej wątpię że się skończy 1:0. Gdybać sobie możemy ;) po wczorajszym to już mnie nic nie zdziwi
0
@gumaz albo szybki gol Arsenalu i game over
1
Dzisiaj jak real szybko coś strzeli to będą kłopoty jak wczoraj miałam Barca
0
@Lukiss no jakoś nie widzę żebyś wrzucił powtórkę z bliska :) więc skończ pisać bzdury bo powtórka była w tv i również w studiu po meczu. Kompromitujesz się i jeszcze mi tu wyskakujesz że mam powtórkę z bliksa w twoim linku :D człowieku wrzucasz jakieś śmieci z drugiej strony boiska. Mi nie zależy żeby Ci coś udowadniać. Nie wymyslaj tylko karnego widmo bo pasuje Ci do narracji. Zagrali słabo i dostali łomot na trudnym terenie. Koniec historii. Sędzia prowadził dobre zawody
0
Komentarz usunięty
0
@Lukiss hahaha i co mi tutaj wrzucasz? Powtórki z 30 metrów gdzie nic nie widać? Szkoda mojego czasu na ciebie.
0
@FcPortoFan1999 nic się nie wydarzyło wielkiego. Zmecznie sezonem. Brak Pedriego i Inigo. Plus mega elektryczni Martinez i Araujo. Do tego ciężki stadion i wiadomo było że będą ciężary. Myślałem jednak że zagrają ciut lepiej. Yamal i Rapha fatalnie.
0
@Lukiss znajdź powtórki. Razem się przepychali. Lewy uderzył go w zebra łokciem. Walka taka sama z dwóch stron. Nie ma mowy o karnym
0
@LOPEZ16 Arsenal to bierze ale będą ciężary. Ważny będzie pierwszy gol. Która to będzie minuta. A jeśli pierwszy strzeli Arsenal to game over
2
@Comentateiro dobrze gada. Polac mu
0
@FcPortoFan1999 tylko nie klaunów. Proszę. Dziś były zadatki na mistrza
4
@matirix20 mnie dzisiaj wszystko zdziwiło.
0
@tbas mi to koło dzyndzla lata. Tylko nie płacz więcej jak biali.
0
Komentarz usunięty
0
@norbi77 miał dużo pecha a tej sytuacji. Martin to jest tykajaca bomba. Z nim w pofinale będą mega ciężary. Ja bym wolał dac szanse dla Forta. Najlepiej niech zagra już z celtą