Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas warto zweryfikować zanim wrzucasz bzdury. Sędzia akurat dobrze prowadził mecz. Nie ma co szukać winnego. Zagrali jak amatorzy i byli słabsi. Tyle
0
@Terapuls jak woli się bawić w fotografa niż trenować to masz odpowiedź
0
@Salchent fatalny jest. To może nie być z czego się śmiać a płakać trzeba
0
@macio_944 Flick nie zaryzykuje na tym etapie. Max 2 zmiany w składzie
0
@tbas przecież to nie jest karny :D pozatym dałeś sytuacje od połowy bo najpierw Lewy łokciem uderzał
0
@norbi77 czy ja wiem czy asysta Araujo? Starał się wybić piłkę. To Martin i Garcia dali się zjeść i dać szansę na dosrodkowanie
0
@ptrx ależ jesteś prorok. Jak na to wpadłeś?
0
@tbas jak Arsenal się cofnie i będzie bronić to jest do zrobienia
1
Jedyny pozytyw tego meczu to że już się skończył.
0
@KamQiX bo mieliśmy białe spodenki i sędzia się pomylił
1
@Mankind tylko te cyce jakieś małe
0
@Phoenixx i Martin zostawię takie wolne przestrzenie że musi Flick dac szanse Fortowi bo już patrzeć nie mogę na tego uszatka
0
Komentarz usunięty
0
@heniusss nie można się pomylić bo sędzia nie pomaga
0
@MesQueUnClub_87 ja bym sciagnął i raphinie i yamala.
0
@Faro honoru...
3
Yamal wygląda fatalnie od paru meczów. Nie dostaje żadnego odpoczynku. Ciekawe jak wyglądają jego słupki wydolonosciowe ale na gole oko to on nie ma witalności. Gra strasznie słabo
0
@Commando 3 a nie 4 (do dogrywki)
0
@clyde myślę że mamy więcej diamentów ale na innych pozycjach
3
Jprd Fermin niech zawsze podaje a nie strzela. To jest jakiś dramat jego wykończenie akcji
0
Raphinia od meczy z Argentyna jest tak słaby że aż irytujący
1
Jest i on. Pedri wchodzi i jestem już spokojny
1
To wszystko przez te białe obrzydliwe spodenki
0
@Salchent już się trochę ciepło robi :)
0
@Pablozeusz popieram zdecydowanie. Ale Don Andres też nie dostal więc nie ma co liczyć
0
Nie no 18 minuta to może warto wyjść już na boisko? Bez Pedriego i Martineza to są dwie inne drużyny
1
@Mario96w oczywiscie że trzeba mieć pokore ale też można mieć optymizm po wyniku 0:4. Nie lekceważyć ale znać swoją wartość. Bvb to nigdy nie jest łatwy stadion. Niesamita atmosfera
0
@Phoenixx więcej meczów w nogach to i mniej siły
A i graliśmy z leganes
0
@Andi18 ale dzieciaków to Ty zostaw. Synek 7 lat ogląda ze mną i mówi spokojnie tata. I tak odrobimy
0
@Mario96w nie panikuj :)