0

@tbas warto zweryfikować zanim wrzucasz bzdury. Sędzia akurat dobrze prowadził mecz. Nie ma co szukać winnego. Zagrali jak amatorzy i byli słabsi. Tyle

0

@Terapuls jak woli się bawić w fotografa niż trenować to masz odpowiedź

0

@Salchent fatalny jest. To może nie być z czego się śmiać a płakać trzeba

0

@macio_944 Flick nie zaryzykuje na tym etapie. Max 2 zmiany w składzie

0

@tbas przecież to nie jest karny :D pozatym dałeś sytuacje od połowy bo najpierw Lewy łokciem uderzał

0

@norbi77 czy ja wiem czy asysta Araujo? Starał się wybić piłkę. To Martin i Garcia dali się zjeść i dać szansę na dosrodkowanie

0

@ptrx ależ jesteś prorok. Jak na to wpadłeś?

0

@tbas jak Arsenal się cofnie i będzie bronić to jest do zrobienia

1

Jedyny pozytyw tego meczu to że już się skończył.

0

@KamQiX bo mieliśmy białe spodenki i sędzia się pomylił

1

@Mankind tylko te cyce jakieś małe

0

@Phoenixx i Martin zostawię takie wolne przestrzenie że musi Flick dac szanse Fortowi bo już patrzeć nie mogę na tego uszatka

0

Komentarz usunięty

0

@heniusss nie można się pomylić bo sędzia nie pomaga

0

@MesQueUnClub_87 ja bym sciagnął i raphinie i yamala.

0

@Faro honoru...

3

Yamal wygląda fatalnie od paru meczów. Nie dostaje żadnego odpoczynku. Ciekawe jak wyglądają jego słupki wydolonosciowe ale na gole oko to on nie ma witalności. Gra strasznie słabo

0

@Commando 3 a nie 4 (do dogrywki)

0

@clyde myślę że mamy więcej diamentów ale na innych pozycjach

3

Jprd Fermin niech zawsze podaje a nie strzela. To jest jakiś dramat jego wykończenie akcji

0

Raphinia od meczy z Argentyna jest tak słaby że aż irytujący

1

Jest i on. Pedri wchodzi i jestem już spokojny

1

To wszystko przez te białe obrzydliwe spodenki

0

@Salchent już się trochę ciepło robi :)

0

@Pablozeusz popieram zdecydowanie. Ale Don Andres też nie dostal więc nie ma co liczyć

0

Nie no 18 minuta to może warto wyjść już na boisko? Bez Pedriego i Martineza to są dwie inne drużyny

1

@Mario96w oczywiscie że trzeba mieć pokore ale też można mieć optymizm po wyniku 0:4. Nie lekceważyć ale znać swoją wartość. Bvb to nigdy nie jest łatwy stadion. Niesamita atmosfera

0

@Phoenixx więcej meczów w nogach to i mniej siły

A i graliśmy z leganes

0

@Andi18 ale dzieciaków to Ty zostaw. Synek 7 lat ogląda ze mną i mówi spokojnie tata. I tak odrobimy

0

@Mario96w nie panikuj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?