0

@mekston nawet jakby wygrali z nami w finale to obstawiałbym Raphinie. Ma 12 goli I 7 asyst w LM a Dembele? Chyba 7 g i 3 asysty. Z Arsenalem nie będą mieć tak łatwo. Nie ma co gdybać. Zobaczymy

1

@Andi18 psg się męczyło z aston a Arsenal jest mocniejszy. Interu też bym nie lekceważył bo taktycznie i motorycznie ciężki dwumecz

0

@RomanGroza z celtą zawsze są ciężary

1

@Yakoob chyba puchar króla

0

@mekston Dembele? Na ten moment nie ma nikt podjazdu do naszych zawodników. Jak dla mnie Pedri ale nierealne

2

Ale co męczennik się cieszył z gola jakby lige mistrzow wygral to już chyba w tym roku ZP wygra

1

@Mario999 chociaż dogrywke żeby się wymęczyli :)

0

@GTBTP nie no teraz to już dużo gorzej. Nie miał takich zmarszczek

1

@Alan_fcbfan też racja

0

Modric strasznie staro wyglada jak na 40 lat

2

@DragonxNF karma

0

@Encore on mówił o przyszłym sezonie :)

0

@Mario999 ale juz 2:2

0

Dobra Arsenal dawac cios na game over

0

@Mario999 jeszcze sporo czasu :)

0

Inter 2:1 już...

0

@aspr1me chyba z 13 posterunku

0

@wawrzyn1 i asensio

0

@tomek8756 nie zapominaj o nowym ramosie

0

@clyde turla się co chwilę

0

Za głęboko się cofnęli...

1

Sędzia imponuje. Dac go na szkolenie tych hiszpańskich miernot

3

Wszystkie akcje na Alabe i zaraz wyleci

0

No Arsenal dajesz. Fajnie by było jakby się coś udało szybko strzelić a przynajmniej się nie zesrać metr przed kiblem i wypuścić ten awans z rąk. Piekny scenariusz jakby szybki gol uciszył ten stadion

0

@Kgorecki2500 ale co mogę zamówić? :)

0

@gumaz ludzka głupota nie ma granic

0

@Kgorecki2500 a co masz?

1

@blakkudium tak będzie :)

0

Ogladal ktoś serial ,,The Knick"?

0

@TR3YWAY moja 6 żona ma podobną psychikę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?