Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston nawet jakby wygrali z nami w finale to obstawiałbym Raphinie. Ma 12 goli I 7 asyst w LM a Dembele? Chyba 7 g i 3 asysty. Z Arsenalem nie będą mieć tak łatwo. Nie ma co gdybać. Zobaczymy
1
@Andi18 psg się męczyło z aston a Arsenal jest mocniejszy. Interu też bym nie lekceważył bo taktycznie i motorycznie ciężki dwumecz
0
@RomanGroza z celtą zawsze są ciężary
1
@Yakoob chyba puchar króla
0
@mekston Dembele? Na ten moment nie ma nikt podjazdu do naszych zawodników. Jak dla mnie Pedri ale nierealne
2
Ale co męczennik się cieszył z gola jakby lige mistrzow wygral to już chyba w tym roku ZP wygra
1
@Mario999 chociaż dogrywke żeby się wymęczyli :)
0
@GTBTP nie no teraz to już dużo gorzej. Nie miał takich zmarszczek
1
@Alan_fcbfan też racja
0
Modric strasznie staro wyglada jak na 40 lat
2
@DragonxNF karma
0
@Encore on mówił o przyszłym sezonie :)
0
@Mario999 ale juz 2:2
0
Dobra Arsenal dawac cios na game over
0
@Mario999 jeszcze sporo czasu :)
0
Inter 2:1 już...
0
@aspr1me chyba z 13 posterunku
0
@wawrzyn1 i asensio
0
@tomek8756 nie zapominaj o nowym ramosie
0
@clyde turla się co chwilę
0
Za głęboko się cofnęli...
1
Sędzia imponuje. Dac go na szkolenie tych hiszpańskich miernot
3
Wszystkie akcje na Alabe i zaraz wyleci
0
No Arsenal dajesz. Fajnie by było jakby się coś udało szybko strzelić a przynajmniej się nie zesrać metr przed kiblem i wypuścić ten awans z rąk. Piekny scenariusz jakby szybki gol uciszył ten stadion
0
@Kgorecki2500 ale co mogę zamówić? :)
0
@gumaz ludzka głupota nie ma granic
0
@Kgorecki2500 a co masz?
1
@blakkudium tak będzie :)
0
Ogladal ktoś serial ,,The Knick"?
0
@TR3YWAY moja 6 żona ma podobną psychikę