Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord budżet to jest to co masz w kasie klubu. Kosztu operycyjne to jest to co Borussia wyda w sezonie. Nie masz tutaj uwzględnionego kluczowego aspektu którym są przychody klubu. Które będą zaksięgowane na koniec sezonu. I w przypadku Borussi są to kwoty znacznie przekraczające koszty operacjne
0
@mkord widać że nie słuchasz :) ,,kłopoty finansowe z których Borussia się już nie podniesie" tak brzmiał komentarz. Nie mam już czasu tłumaczyć bo mecz się rozpoczyna
1
@Destroyer_of_Worlds przelej mi dychę to ci powiem jak to zrobić:D
1
No to jazda!! Na nich!!! Zdeptać, zniszczyć, stłamsić... niech to wybrzmi że wracamy do Europy
0
@mkord to nie ma żadnego znaczenia. Nie wiem czy wiesz ze w zeszłym sezonie grali w finale LM to i płace dla zawodników są. Budżet 440 ml nie wziął się z księżyca. I nie wiem co to ma wspólnego? Mowi o kłopotach finansowych czyli na moje o jakiś długach
0
@clyde no po tych wszystkich upokorzeniach w LM i pstryczkach w nos od znajomych którzy kibicują Realowi to wczoraj ja miałem swój moment. Więc akurat w tym wypadku jak tutaj będzie moim zdaniem spacer to tak się ułożyło że nie będę sam siebie oszukiwać :D to jeden mecz.
0
@Rifek to niemiecka drużyna która jest perfekcyjnie zarządzana. Robią co roku transfery z klubu za +100 milionów. Pełen stadion na każdym meczu. Te ochłapy z ligi mistrzow dla takiej maszynki do robienie pieniędzy nic nie znaczą. Borussia to nie Barcelona
0
@clyde i nie wiem co mnie bardziej ucieszy. Nasza wygrana (liczę na spacer) czy upokorzenie prześcieradeł. Chyba jednak dziś to 2 bo tutaj nie możemy dać plamy
1
@pioz123 musi być na 0 z tyłu bo Wojtula się wkur...zy
0
@MateS całkiem odważnie jak na 15 latka. Idz w to i się nie daj
1
@michal26 ja bym wolał Gaviego. No i Rafał jest tykającą bombą ostatnio. Byle dzis wrócił na właściwe tory
0
Gość mówi w telewizji że Borussia będzie mieć problemy finansowe jak nie zakwalifikuje się do ligi mistrzów :D dziennikarstwo na poziomie...
1
@MesQueUnClub_87 oko
1
@MesQueUnClub_87 moge Ci dać dostęp do c+ online
0
@Batys na tamte czasy MU to była potęga. Teraz zostały tylko zgliszcza. Wszystko się posypało od odejścia sir Alexa
1
@Messibestplayerintheworld z pewnością tak ale nie wolno lekceważyć Borussi w lidze mistrzów to zupełnie inny zespół. Jednak masz rację
0
@Danny Gaucho to co wczoraj zrobil to było jakieś zakrzywienie rzeczywistości i praw fizyki. Fantastyczne gole. Majstersztyk
1
@Batys świetne czasy. Miłego wspomnienia. Leo dużo z główki nie strzelał ale ta bramka wybitna była.
0
@Walker Slick Rick to legenda. Świetny utwór
0
Dziwne uczucie jak przed ligą mistrzow czuje spokój a nie wewnętrzny rozpie... co znowu odwalą :D dawno tak nie było. Dziękuję sir Flick
0
@AxelF najsmutniejsze jest to że ten błazen Bartek zmarnował ostatnie lata jego kariery. Geniusz którego byliśmy świadkami został pożegnany w tak parszywy sposób że boli serce od tego. Wielka szkoda. Mógł wygrać znacznie więcej drużynowo ale przez tych nieudolnych paralitykow z zarządu ostatnie lata były dla Leo męczarnią w Barcelonie. Powinni zostać rozliczeni. Marzy mi się taki powrót Leo na chwilę na wypożyczenie z MLS przed mundialem. Jest na to szansa. Beckham zrobił to samo ale jeśli Laporta będzie prezesem to raczej nie wypali.
1
@AxelF to że Messi jest wybitny i najlepszy w historii nie podlega żadnej dyskusji. Ze wszystkim co piszesz zgadzam się w 100%. Jednak dla mnie Ronaldinhio to byl gość niesamowity właśnie dlatego że dzięki niemu pysk się cieszył
1
@AxelF oczywiście że precyzja, talent zawsze będą po stronie Leo. Dla mnie też nigdy nie było i nie będzie lepszego. Jednak największy usmiech na twarzy powodowały akcje Ronaldhinio. Nikt inny nie potrafił tak grac w piłkę. Tak samo jak nikt inny nie zbliżył się do wielkości Leo
0
@Kow_aLL ja mówię o oglądaniu w domu a nie na wyjazdach. Co też możesz ominąć bo kupujesz sobie vpn. Dla chcącego nic trudnego. Mi jakoś wszystko działa i widziałem każdy mecz Barcelony od kilkunastu lat;)
0
@MrJanKo praca w red bull nie przeszkadza żeby objął stanowisko w realu :)
1
@Kow_aLL bzdury takie piszesz ze głowa mała. Kup q... canal+ z dekoderem i nie masz żadnych problemów. Nie masz 80 zł? To serwisy streamingowe zamulają i wywalają w najlepszych momentach jak jest za dużo ,,piratów". Każdy normalny człowiek kupi sobie wysokiej jakości obraz w tv żeby w spokoju oglądać mecz
1
@AxelF chyba nie słyszałeś o Ronaldihnio :) ten to dopiero robil co chciał. Oczywiście nie ujmując Leo ale takiego magika jak Ronaldhinio już nie będzie
0
@Chudini123 jest Jurgen Kloop wolny. Oby nie to
3
chapeau bas dla Declana Rice za te bramki z rzutów wolnych. Dawno już nie widziałem nic tak pięknego i to w takim meczu.
0
Real przegrał LM. Przegrał LL to teraz całe siły rzuci na upragniony puchar króla... eh