Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wyjazd na mecz do Dortmundu by zobaczyć tą atmosferę i żyjący stadion to pozycja obowiązkowa dla każdego konesera. Polecam gorąco
0
@FcPortoFan1999 racja ale mają doświadczenie z poprzednich sezonów. Jak dla mnie to już będzie po zawodach. Lech też ma np. Legie a patrząc na ich formę na wyjazdach to nie ma już szans. Walemark i Sousa jedyni co potrafi udźwignąć presję. Chciałbym się mylić jednak
0
@takisobiektos 4 pkt i przewaga w bezpośrednich. Myślę że już tego nie wypuszczą
0
@FcPortoFan1999 o zwykle niedopatrzenie.
0
@FcPortoFan1999 jak Raków dziś wygra to chyba oficjalnie można mówić że po zawodach?
1
@FCB24 miałem takie same wrażenia. Strasznie nudny
2
@Batys mi wczoraj sam @Luciano99 robił wymianę opon. Wspaniały człowiek nawet kawą poczęstował a robota? Wykonał perfekcyjnie. Teraz iskry za mną lecą
https://zapodaj.net/plik-0Hwwf0s1ct
0
@LeoMessiiBarcaPepa wtedy oglądałem skoki
0
@Kuba_6 tak samo pisałeś przed tym sezonem :D rzeczywistosc brutalnie zweryfikowała że to zlepek przypadkowych piłkarzy którzy chcą tylko pokazać się w Europie i zapracować na transfer do poważnego klubu
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 czyli tyle ile Pan Adam Małysz zdobywał sam :D
1
@Kapitan hawk zegarek sam się przestawia w dzisiejszych czasach :)
2
@Sulimo tak jak Lech wczoraj? Jak się czujesz?
Ja nie mam już sił...
Ps: o Barce się nie boję. Flick stworzył potwora
1
@tbas ja skończyłem się irytować już dawno. Z tym rakiem po prostu trzeba żyć a każdy tytuł wygrany smakuje jeszcze lepiej wiedząc jak jest
1
@Kapitan hawk mógłby zmienić nick na ,,okres"
0
@Azi trzeba mieć wybitny talent żeby tak zakłamywać rzeczywistość
2
@Messibestplayerintheworld to akurat jest pewne jak to że po nocy zawsze przyjdzie dzien
16
Trzeba zgarnąć wszystkie możliwe punkty przed meczem z realem bo tam będą jakieś magiczne 2 czerwone kartki dla Barcy albo 3 karne widmo. Margines błędu musi zostać zachowany
1
@tbas jakby obrońca nie dotknął piłki to może moglby być. Brak interwencji VAru to już czyste kuriozum
2
Liga Negeiry znowu pokazała wczoraj że macki Pereza mają wielki zasięg. Ciekawe ile tak realnie wygrali a ile kupili. Obrzydliwy klub
0
@FcPortoFan1999 nie no co Ty. Trzeba mieć IQ na poziomie temperatury pokojowej zeby płacić za takie coś.
0
@FcPortoFan1999 nigdy nie wchodziłem na OF.
0
@FcPortoFan1999 ale jakie?
0
@Luciano99 dokładnie z tym że ja akurat wolę brazzers niż ruskie :D
0
Ciekawostka:
Erling Halaand na mocy kontraktu z Manchesterem City rocznie zarabia w przybliżeniu 32 miliony dolarów. Dla porównania Sofie Rain po roku swojej "działalności" na platformie Only Fans stała się bogatsza o 43 miliony dolarów.
0
@FcPortoFan1999 nie sądziłem że kiedyś to napisze ale brawo Lechia :D teraz czas na Lecha i mocno liczyć na Zagłębie
3
Haha cudowny mem :D
https://zapodaj.net/plik-concYAL3tb
0
@NeroTFP1 nie no Lewy dziś fatalny wystep
1
@Eto'o9 R10 jest to hermetyczne środowisko ale jeśli w nim siedzisz to raczej nie masz czego się bać iść z dzieciakiem na mecz. Żeby oglądać mecz bez dobrej atmosfery to siedzę przed telewizorem. Dla mnie akurat niewyobrażalne jest że najlepszy klub na świecie ma tak słaby doping, oprawy. Szczególnie jak przegrywają to jest cisza na stadionie. Smutne trochę