Lucyffffer1922
Dołączył/a: marzec 2025
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba przyznać że Frankie zaczyna grac jak w Ajaxie
0
@Pitinho akurat Rafał strzela praktycznie zawsze w tym sezonie. Obojetnie mu z kim gramy.
1
@comtedurgell to chyba jedyny minus Barcelony że ,,kibicowsko" to jest trzeci świat. Same pikniki
0
@comtedurgell brzmi ciekawie. Powodzenia
0
Ho ho co mlody robi. Co będzie jak Yamal zje kolację w przerwie. Bo chyba na ramadanie jeszcze nie zjadł dzisiaj nic :)
0
@BulaKG wtedy Balde to byl placek. Nie mówiąc o martinie którego fenomenu nie rozumiem. Ostatnie 2 mecze niezłe więc może Flick coś z niego zrobi. Nie zgadzam się że Balde robi wiatr tylko jak ma dużo wolnego miejsca. Teraz na małej przestrzeni mija jak tyczki. Niesamowity progres zrobił
0
@Jakchcesz Ameryki nie odkryłeś :D
0
Ciekawe jakby wyglądała lewa strona jakby dać Balde na skrzydło a za nim Forta albo Martina
0
@LjakRoberciik chyba nie zrozumiałeś postu. Nie pytam kto jest codziennie na stronie a kto mieszka w Barcelonie :D
0
@comtedurgell brawo. Fajnie dla Ciebie. Zazdroszczę mieszkania tam. A co tam robisz?
Hymn też znam i mowie trochę po hiszpańsku. Kiedyś miałem kobietę z Walencji
0
@adamek20151 nie przepadam za nim. Jakoś mnie drażni ten osobnik
0
Ktoś tutaj umie cały hymn Barcelony zaśpiewać? Ilu użytkowników mieszka na codzień w Barcelonie?
0
@tbas nie u mnie :D cały tydzień po 20 i przyszły też w granicach 18-20
0
Komentarz usunięty
0
@July_6_BcN jakiej utopii? :) jak kobieta ubiera letnie ciuchy to nic tylko się radować :D
1
@MesQueUnClub_87 polecam. Sam sobie zazdroszczę a żeby było jeszcze milej to o 15 syn przyjedzie i robimy grilla
29
21 stopni. Ptaszki cwierkają. Książka w ręce a spławik w wodzie... Dla takich chwil warto żyć :)
1
@michal26 braun mógłby np podpalić dom Kaczyńskiego tym razem. Myślę że byle wtedy dobil szybko do 15%
1
@MesQueUnClub_87 genialny piłkarz
3
@comtedurgell tak samo teraz porownuja Barce Pepa do obecnej co jest czystym kuriozum. Wiadomo mamy dobry moment i zdobywamy dużo goli ale litości. Tamta pilka chodziła jak po sznurku i akcje się tworzyły takie że już chyba nigdy takiego czegoś nie zobaczymy
0
Sporo czytam o piłce a dopiero teraz natrafiłem na artykuł że Wojtula nie ma kontaktu z ojcem. Może dlatego że przed przyjściem do Barcy niezbyt się nim interesowałem. Co tam się wydarzyło? bo nie napisali
0
@sendesara haha @michal26 ależ kompromitacja :D :D
0
@FcPortoFan1999 wolałbym żeby się udało zdobyć 2 miejsca w walce LM i chociaż jedna drużyna by mogła w końcu awansować do tych elitarnych rozgrywek. Marzenie taki mecz Lecha z Barceloną
0
@FcPortoFan1999 pomijając już sam fakt że wywalczyli w Europie to co się nikomu nie śniło w Białymstoku nawet to mi imponuje że mimo wszystko grając w Europie nie odstają w walce o mistrza. Polskie zespoły tak nie potrafią. A jednak się q... da
2
@Kapitan hawk o proszę jakie duże poruszenie jak na ich standardy
0
@FcPortoFan1999 trzeba jednak przyznać Jagieloni że fantastycznie radzą sobie w pucharach dzieląc to z walką o mistrzostwo. Tak to właśnie powinno wyglądać. Da się?
0
@FcPortoFan1999 teraz może mieć duże znaczenie że jagielonia gra w pucharach. Lech ma niesamowicie silną kadrę. Moim zdaniem najlepszą w Polsce. Muszę to wygrać
3
@MOLESTA Niemcy to biorą doświadczeniem. LM to nie Bundesliga i grają wtedy inaczej
0
@Gall to też ładnie z jego strony że jednak nie ma tak zgniłego charakteru jak ona
0
@FcPortoFan1999 to wynik Lecha może się powtórzyć :D