3

@Jakchcesz to jeszcze nic. Kiedyś ziomek zamówił sobie eskortę. Dziewczyna przyjezdza a to jego córka. Takie rzeczy zmienią życie:D

7

@kuz pewnie będzie chciał kupić Lewego

1

@Criss18Barca w zeszłym sezonie zesrali się metr przed kiblem. Oby to się nie powtórzyło w tym

1

@Danny Gaucho o dziękuję i gratuluje zdobytej wiedzy. Utrzeć nosa snobowi jest bezcenne :)

0

@lithotripter może. Byłem dziś wygrali

0

@NeroTFP1 oby się to wydarzyło :)

0

@blakkudium o fajnie. Podziękował

0

@Danny Gaucho nie mam Twittera ani innych social mediów. Jak wchodzę w link widzę tylko to:

https://zapodaj.net/plik-iKqZPspjXy

Nie przypedzie Ci nowy falowers :D

2

@Smok91 Iniesta nie potezebuje ZP żeby każdy kto widział jego grę stawiał go na pierwszym miejscu na jego pozycji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 a gdzie ta odpowiedź Borka bo nie widzę

8

@cules100pro a co Ty myślisz że Marek nie siedzi w szatni żeby popsuł atmosferę? :) wojtula nie do ruszenia w bramce w tym sezonie i jak Marek by miał z tym problem to sabotuje klub. Po takiej kontuzji nie wracasz z miejsca do wyjściowej 11 w najważniejszych meczach sezonu

2

@scotti myślę że tak. Xavi ma Barcelonę w sercu i z pewnością cieszy się z tego co teraz widzi

1

@RoberDzik no i szanuje Roberta Dzika najbardziej z całej redakcji :)

2

Trzeba też zaznaczyć wiek Pedriego. Wiadomo to były inne czasy ale Xavi czy Iniesta zaistnieli dużo później około 25-26 lat a Pedri ma 22. I mi bardziej Pedri przypomina Xaviego niż Inieste ale opinie są różne

40

Z całym szacunkiem i sympatią do Marka to Wojtula jest nie do ruszenia w bramce :)

0

@Danny Gaucho fajnie że maszyna ruszyła w decydującej fazie sezonu. Gorszy okres przypadł wcześniej

2

@Luciano99 liga włoska zawsze daje €€

7

Raz dają Realowi a raz zabierają Barcelonie. Jest równowaga we wszechświecie. Czego nie rozumiecie?

0

@Sccaner sir Flick wiedzial

2

@Roobo ty z Ukrainy jesteś

5

@Kapitan hawk nie od dziś pokazuje że ma nosa do zmian. Z Ferana zrobic takiego jokera to nielada wyczyn

0

@Pedri16Future miał 3 okazję żeby podać do Roberta. Najbardziej mnie w... jak Robert sprintem biegł od połowy i nie dostał podania na 16 metrze jak stał sam. Fajnie by było pomagać koledze z drużyny w takich końcówkach jak walczy z mbappe o pichichi

0

@KrwawiaceoczyVEB a dlaczego?

0

@Kasy bo gra zespołowo. No może z wyjątkiem końcówek jak dziś gdzie wynik jest rozstrzygnięty. Vinicius wszystko sam przecież zrobi. Poda do siebie i strzeli i jeszcze na gale pojedzie odebrać ZP w międzyczasie

2

@El Plutoninho i do tego biegnie sprintem od połowy boiska żeby nie dostać podania od Balde...

17

Balde i Yamal zabrali dziś Lewemu parę goli. A Lewy dziś świetna forma. Oby do końca sezonu taka została

0

@MesQueUnClub_87 mam tak samo. Parszywa pora jak 3 dzieci skacze nad głową w trakcie spektaklu

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj liczę na powtórkę rozrywki z Zagłębiem

0

Spokojnie. Robią tylko kurs dla mnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?