0

@Jonyx bez sensu w to wchodzić. Lepiej dać od razu za 1000 w 89 minucie ze wygrają. Dostaną karnego z d... a w 99 sędzia sam wbije piłkę do bramki bo nie będzie mógł dłużej patrzeć na te nieporadność

2

@Piotr,1985 tam nie ma żadnych limitów. Drukowane było, jest i będzie

0

@cules100pro nie ma sensu kontra w takiej chwili

0

@FcPortoFan1999 a dzięki, dzięki

0

@FcPortoFan1999 6 meczy ale dwa kursy po 7 i 8

0

@Eklerek u mnie czasem się dzieje magia. Udany weekend po ostatnich 5 w plecy

2

@Eklerek hahah edit brawo Tondela!!!! Karny wykorzystany w 98 :D :D

6

To uczucie kiedy masz kupon za 1700 euro i wszystkie mecze wchodzą. Poza jednym i jest 93 minuta. Drużyna strzela gola i już witasz się z hajsem a tu wkracza w d... jbn Var. I anulują gola... eh bezcenne

3

Pedri to jest maszyna.

0

@LambiPL rypnie to rypnie ale akurat kupować piłkarzy to masz rację nie powinniśmy. Jednak mamy problemy finansowe bo Bartek za kasę za Naymara robił zakupy i zadłużył klub tak że jeszcze z 5-10 lat będą takie cyrki. Trzeba umieć sobie z tym radzić i Laporta robi to genialnie

0

@LambiPL chyba nie rozumiesz :) jak Barcelona pod wodzą Bartka staczała się i zadłużała to Tebas nie widział problemu. A jak Laporta próbuje wyciągnąć nas z gówna na wszystkie możliwe sposoby to Tebas jest wielkim obrońcą uciśnionych bo chce wyprowadzić Barcelonę na prostą. Nie dbam o to w jaki sposób to robi bo skoro są luki prawne to adwokat powinien to wykorzystać. Nie łamie prawa a nagina. Brawo dla niego

0

Tebas i Lapcio za te przepychani powinni płacić za własnej kieszeni. Kabaret normalnie jak się patrzy na te wszystkie ,,komitety decyzyjne"

3

Tabes i Lapcio powinni z własnej kieszeni płacić za te przepychanki

0

@Lordzi kruczki prawne. Laporta jest w tym genialny ale każdy orze jak może i próbuje lepić z tego co ma

2

Lapcio pięknie Tebasa rozgrywa. Przecież wykończy go że nic nie może zrobić ten stary dziadyga. Chciałbym widzieć jego mine jak się okazuje że znowu go porobił jak dzieciaka :)

5

Lapcio Tebasa bez mydła bierze już kolejny raz :D zabawne to jest w swoim nonsensie jak kruczki prawne pozwalają lawirować.

5

@Lewangoooolsky trzeba myśleć co się mówi a nie płakać ;)

0

@CLS63AMG pokora i wiara w drużynę mogą iść w parze ;) ja też wierzę w wygraną bo mamy lepszy kolektyw. Jednak real to zawsze real i może strzelić jakiś farocel albo sędzia wyciągnie czerwo lub karnego z kapelusza.

0

@CLS63AMG trochę pokory. Mecze z Realem mogą iść w dwie strony i wtedy będzie płacz. Dużo będzie zależeć od zmecznia sezonem i kto zachował więcej sił

1

@PatrychoO tak było. Potwierdzam. Byłem tą lokomotywą

5

@Danny Gaucho chore liczby Yamala

1

@Pedri16Future eutanazja lub aborcja za wczasu powinny mieć tu miejsce zdecydowanie.

1

Wojtula klasa. Jednak w tym sezonie nie ma mowy o zmianie bramkarza w tak ważnej części sezonu

0

@Zoker chyba ,,Frankiego" pozdrowienia dla Szpakowskiego

0

@mateusz33 logiczne jest że są etapy w których się bronisz ale tłumaczenie się że gramy co 3 dni może działać w ekstraklasie co najwyżej a nie w poważnym klubie. Chociaż nawet Jagielonia teraz udowodniła że jednak się da.

0

@tbas @HarveySpecter a to nie wiedziałem :)

@HarveySpecter a jak jest InPost po polsku a jak jest InPost po hiszpańsku? Nawet nie zwracam uwagi na banery

0

@HarveySpecter na banerach pojawiają się inne reklamy w zależności w jakim kraju oglądasz mecz :)

1

@RoberDzik ale Fermin grał w podstawowym a nie wchodził z ławki

24

Genialny zawodnik na miarę legend klubu. Oby kontuzje omijały szerokim łukiem. Pedri przy piłce to czuje spokoj że nic złego się nie wydarzy

1

Najważniejszy jest awans. Zapomnieć i iść dalej. Terminarz jest wymagajacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?