1

@fart oczywiście. Raz na wozie raz pod wozem. Taki sport

2

@Luciano99 potężny piniądz :) czuje że będzie pite. Jakąś Łomże zamiast denaturatu. Szalone święta

0

@FcPortoFan1999 w życiu. Paprykarze przełamią klątwę w tym roku

1

@fart no chyba legia to już w tym sezonie się nie zaśmieje no chyba że to będzie śmiech przez łzy z powodu braku gry w europejskich pucharach w przyszłym roku :D piękne to będzie uczucie czyż nie? :D

1

@fart coś czuć trupem tutej

0

Komentarz usunięty

3

@fart Radomiak to może sąsiadowi buty z pod drzwi zapie... Lech zgarnia mistrza a świętować będzie na stadionie stołecznego klubu ot taki psikus

2

@Sulimo ja nie pojmuje jakim cudem on gra praktycznie w każdym meczu. To jest jakiś absurd

3

Pan piłkarz Afonso Sousa! Zatrzymać za wszelką cenę

1

@Lionel_Messi10 w tym roku raczej bym obstawiał Rafała. Jest bardziej decydujący. Z pewnością kiedyś wygra. Jak dla mnie to zdecydowanie Pedri powinien dostać

6

@Lionel_Messi10 Yamal to przełom pokoleniowy a nie roczny :)

1

@Dari0G Ali nie miał formy właśnie przez kontuzje. Było widać braki fizyczne a szczególnie mentalne. Jak się odbudował w głowie to pokazuje że kawał z niego pilkarza. Osobiście przestałem wierzyć że pokaże coś w Lechu a teraz sypie głowę popiołem. Chociaż jak go Lech kupił to się cieszyłem bo widziałem jego parę meczów sprzed kontuzji i jak gral na mistrzostwach świata czy też w eliminacjach.

0

@Sulimo walka o mistrzostwo trwa. Może Raków się potknie na Jagielonii jeszcze. Z pewnością ani Lech ani Raków nie wygrają wszystkiego do końca

2

@Dari0G no to sam sobie odpowiedziałeś jakie odrodzenie :) więc nie za bardzo wiem na co mam odpowiedzieć

5

Komentarz usunięty

2

@RoberDzik oby Lech

1

@Comentateiro niesamowite odrodzenie. Chociaż ja osobiście wolę Patrika Walemarka. Przewyższa naszą ligę

0

@Pedri16Future obiektywnie patrząc to raczej jesteśmy dużo silniejszym klubem niż Inter. I strzeliliśmy najwiecej goli w tym roku. Więc nie wiem gdzie jest ten Twój obiektywizm. Jedyne co widzę to pesymizm nie potwierdzony żadnymi faktami

1

Ishak!!!!!!!!!!!!

0

@Pedri16Future dobrze że Hansi Flick zaszczepił pilkarzą mentalność i wiarę w siebie bo z takim myśleniem jak Twoje to cofamy się o sezony z Xavim na ławce

0

@Pedri16Future wygramy tą ligę to pewne jak to że po nocy przyjdzie dzien :)

0

@norbi77 tak ale takiego scenariusz nie przewiduje ;)

2

Alleluja i do przodu. W tym roku obrodzi nam w trofea. Zgarniemy 4. Czuje to

0

@APTAPT dokładnie mam takie same przemyślenia

0

@norbi77 nie. Bo mamy z nimi wynik 4:0 musieliby wygrać 5:0 bo liczą się bezpośrednie mecze a później gole

Tzn chodzi mi że jakbyśmy mieli taki sam bilans punktowy

0

@Consigliere jestem spokojny o tą drużynę że mistrzostwa już raczej nie przegrają. Gorzej z meczem pucharu króla

0

@Pedri16Future ale bzdura... nawet jak przegramy z nimi (w co wątpię) to i tak będzie zapas punktu więc nawet możemy mieć przegraną i remis. Jesteśmy w wybornej sytuacji. Oczywiście fajnie by było wygrać ligę wcześniej ale ja się uciesze nawet jak skończymy z takim samym bilansem punktowym

0

@takisobiektos no ale co mnie to obchodzi i co to zmienia w kontekście tego że miały miejsce i jest szklanką :D?

0

@SinMistico wtedy już będzie dawno mistrz przyklepany

0

@takisobiektos okaz zdrowia dembele od 2016 miał 30 kontuzji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?