0

@FcPortoFan1999 aaa bo tak to było napisane jakby ta kontuzja była teraz.

1

@MesQueUnClub_87 większość z tej listy jest nieśmiertelna :) jest tu praktycznie cała śmietanka genialnych aktorów. Teraz to same popierdółki. Klasyka gatunku w genialnym wydaniu. Takich filmów jak oni zrobili już nie będzie.

0

@FcPortoFan1999 no ale ten mecz był chyba z 2 tygodnie temu i od tego czasu chyba w 5 nie grał już z powodu tego urazu. To co się nagle budzisz z tym :)

0

Ogladał ktoś Apache historia Carlosa Teveza? Nie wiem czy warto a coś by się obejrzało jak dzieciaki śpią :)

1

@MesQueUnClub_87 co znaczy że ,,się skończyło"?

0

@FcPortoFan1999 przecież on już długo nie gra

0

@Vurt oni spadli już dawno temu :D

50

Głupszego artykułu dawno nie czytałem

0

@Lukasz999 są mecze w lidze mistrzów które zasługują na dogrywke. Takie moje zdanie

0

@Kitek1640 od tego czasu to idz się edukować dalej

0

@Rifek czy ja wiem. To zależy od drużyny. Mi tam się podobało

0

@Cule1234 no i to się nazywa wzmocnienie... Barcelony

1

@MesQueUnClub_87 właśnie biegałem 40 minut to jęzor przy podłodze na takie frykasy :)

3

@Bolton ale z dopłatą z ich strony

5

@BORO_12 Laporta mam nadzieję nie da się dymać bez mydła. Niech wraca i pójdzie gdzie indziej jak nie dadzą 10 i adios

8

@kanver_ ale bzdura z jego stylem życia zregeneruje się już na inter

8

Anka nawali w Robercika kulki mocy to wróci jeszcze na finał z realem w PK

4

@MesQueUnClub_87 chyba za jego trampki

0

@mekston lepiej się nie rozdrabniać i nie myśleć minimalistycznie. Jazda z nimi. Gramy u siebie i jesteśmy strasznie mocarną ekipą

0

@lithotripter to Ty Pedri?

0

Jaką Pedri jest maszyną. Liczb nie ma bo marnują jego świetne podania. Za to jakim jest potworem w odbiorze. Iniesta+Xavi+Busi=Pedri :) masakra

0

Czyli plus dla realu jak dwaj sabotazysci nie zagrają.

1

Moglaby być dogrywka ze ,,złotym gole" karne od razu to dla mnie trochę słaby pomysł. Jak jest fajny mecz to się czeka na dogrywke jak słaby to już mniej.

Zasada meczów u siebie to jest obowiązek. Barcelona zostala ,,ukarana" w dwumeczu z Borussia czy teraz z Interem. Tak być nie powinno.

3 punkt jest mi obojetny

1

Luka jovic z golem. Wartość rynkowa 2,5 miliona :) real dawał 63. Nieźle

0

@Safrani też racja. Zwierze zabija tylko dla pożywienia

4

@BISHBASHBOSH albo obniża kontrakt i pokaże że mu zależy na tej koszulce albo dowidzenia. Takie realia

0

Komentarz usunięty

9

22 lata ma i można mu dać jeszcze szanse.

3

@Kamiloza91 Torres to joker na zmiany od 60-70 min. Jak kiedyś Ole Gunnar Solskjær w MU

2

@Luciano99 dobrze. Krótko tam z afrykańskim zaciągiem :D @Kessie ponoć wielce oburzony żalił się @jowita i teraz jeszcze musi uregulować godzinowy rachunek. Wariat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?